Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Máš svůj svět a ten se ti hroutí….

Zpíval Wabi Daněk ve své písničce Outsider Waltz. A přesně tohle nás čeká v následujících dvaceti letech. Pluto vstoupilo 22.3.2023 do znamení Vodnáře, bude tam řádit do roku 2043 a tento Wabiho verš na to sedí, jak příslovečná p…. na hrnec. Čeká nás zhroucení světového řádu, tak jak jej známe, a to napříč všemi dimenzemi života.

  • mas-svuj-svet-a-ten-se-ti-hrouti
  • mas-svuj-svet-a-ten-se-ti-hrouti
  • mas-svuj-svet-a-ten-se-ti-hrouti
  • mas-svuj-svet-a-ten-se-ti-hrouti

Veškeré struktury, které vznikly za posledních 248 let (oběžná doba Pluta) a které nejsou v souladu s věčnými zákonitostmi života, budou rozloženy, aby daly prostor novým. Hlavními produkty tohoto období jsou: Spojené státy americké, systémy parlamentní demokracie, světový finanční systém dluhového bankovnictví. To bude v oblasti mocenského a ekonomického uspořádání. Jenže to nebude všechno. Zhroutí se veškerá materialisticky omezená světonázorová dogmata, která za tu dobu vznikla a s nimi veškeré vzdělávací instituce.

Od roku 2008, kdy bylo Pluto ve znamení Kozoroha, si mohlo lidstvo prověřit, jaké struktury světového i státního uspořádání nejsou pro život dobré a co všechno v našich představách o světě, je lež. Stejně tak jsme měli dost času na to, abychom přišli na to, jakým způsobem by se měly základy naší společnosti změnit, aby v ní život prospíval ke všeobecné radosti. Nyní již vše podstatné víme. Vše bylo spočítáno a sečteno, výsledky zveřejněny a na jejich základě tkalci osudu lidstva podniknou příslušná opatření.

Představitelé globálních zločineckých struktur samozřejmě nebeský kalendář znají a používají ho ve svůj prospěch. A nyní vědí, že musí změnit hru, kterou s námi hráli od doby vzniku USA a francouzské revoluce. Pro ty, kteří nebyli doposud ochotni a schopni se probudit a žít svůj život dle vlastního svědomí a stále následují píšťalku globálního krysaře, mají připravený elektronický koncentrák ve stylu čínského sociálního kreditu, hmyzí stravy, digitální měny, bezpohlavnosti, 15ti minutových měst, centrálně řízené sdílené ekonomiky a obecně Agendy 2030.

Avšak mezitím přišla na svět i silná alternativa inspirovaná silami dobra a lásky k životu, která zatím žije převážně v našich představách a srdcích. Existují alternativy politické, ekonomické, vědecké i světonázorové. Přímá demokracie, soběstačná ekonomika bez globálních i lokálních parazitů, zdravé zemědělství a léčitelství v souladu s přírodou, nezkorumpovaná a nedogmatická věda spojující znalosti materiální i duchovní, poznání a pojmenování smyslu existence lidstva i jednotlivých lidských životů. To všechno už máme k dispozici.

Bude na každém z nás, kolik toho proti silám zla uhrajeme. Současné západní společnosti a Českým zemím vládne smrtící systém v plné síle. Západní kultura na toto období připravuje pro své ovčany scénáře zombie apokalypsy, invaze mimozemšťanů, hladových her, cyber-punku a vzpoury strojů. My to s nimi hrát nemusíme. Můžeme v sobě probudit tradiční české rebelství, vzpouru proti řádu zla a konečně uskutečnit vytouženou defenestraci, byť jen do zahrady Thunovského paláce.

Tak či tak, známé heslo „Kdo chvíli stál, již stojí opodál“ bude platit víc, než kdykoliv předtím.

+ BONUS ------------

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 miroslav petr 2023-05-31 11:59
jak chce nato vyhrát,když v armádě preferuje gender,černochy ,prardon,afroam eričany,ženy...
Citovat
#3 oldo 2023-05-31 06:25
No,ještě že Pluto nespadl do vody,to by byl teprve průšvih!
Citovat
#2 Jan 2023-05-30 22:40
Pražáci byli vždycky mimo. Mladí jen civějí do mobilu, a budou do něj civět i když je budou odvádět na porážku jak dobytek. Až se probudí, tak už bude pozdě. Co s nima chce NATO podnikat? S takovýma válku nevyhrajou.
Citovat
#1 jarka 2023-05-30 21:14
Dnes měla KSČM demonstraci proti válce, vstupu cizího vojska do ČR a proti prodloužení odchodu do důchodu. Člověka až zarazilo, když šel kolem, jak se chovali mladí Pražáci. Doslova se pošklebovali a volali urážející nadávky. Uvědomují si vůbec, že až něco, nedej bože, začne, budou oni ti první, co narukují? Spíše to vypadá, že ne, zřejmě spí zimním spánkem. Tady nejde o to, že to byla KSČM, ale jak napsali Vidlákovi kydy, Řehka, chtěl resignovat, Fiala to měl snad nabídnout Andoru Šandorovi, ten prý to odmítl s tím, že už je pozdě a tak Fiala nedovolil Řehkovi resignovat. Černochová kupuje jako divá útočné zbraně, ale masky pro občany, kryty, či potřeby pro záchranáře nikdo nepořizuje, proč? A do toho spící Pražáci, nečeká nás nic dobrého a někteří si to ani nestačí uvědomit. No ochraňuj nás samo nebe.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře