Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Takto Světové ekonomické fórum Klause Schwaba ovládá všechno

Ve zkratce...

Kdo byl v dětském klubu Světového ekonomického fóra? Je to důvod, proč je agenda WEF právě teď tak rozšířená? Ukázalo se, že vaši oblíbení diktátoři jsou absolventy juniorského programu WEF, například Jacinda Ardernová, Justin Trudeau a další. Lze se tomu divit, než že jsme svědky podobných bodů agendy po celém světě, jako je transhumanismus, patnáctiminutová města, konec spalovacích motorů, klimatické lockdowny, digitální měny a odstranění hotovosti? Více ve videu.

  • takto-svetove-ekonomicke-forum-klause-schwaba-ovlada-vsechno

 

Originál videa publikován ZDE: 30. dubna 2023

Přepis:

Tady je otázka pro vás. Proč je Světové ekonomické fórum tak úžasně úspěšné? Světové ekonomické fórum založené Klausem Schwabem není jen neškodnou organizací, která prosazuje body programu, jako je transhumanismus, patnáctiminutová města, konec spalovacích motorů, klimatické lockdowny, digitální měna, odstranění hotovosti, odstranění suverénních vlád, to je v podstatě to, co chtějí, že. Jedna věc by byla, kdyby všechny tyto body byly jen zbožnými nápady. Ale úplně jiná věc je, jak se všechny tyto věci skutečně uskutečňují.

Mnohé vlády realizují řadu jejich opatření, a to nejen ve Spojených státech, ale i ve Francii a na Novém Zélandu a v Kanadě a Austrálii, v Irsku, v Nizozemsku, ten seznam je vlastně děsivě dlouhý. Jak se jim podařilo získat takovou sílu? No, ukázalo se, že Světové ekonomické fórum má velmi dobrý systém hospodaření. Víte, je to jako prvoligové a druholigové baseballové týmy. Nabírají je za mlada.

Program přípravy, chcete-li, s názvem Mladí globální lídři Světového ekonomického fóra. Teď se tomu chceme věnovat víc do hloubky, protože to, co dělají, je, že vás vyhledají, vychovají, zařadí do tohoto programu, má to jen jeden háček. Musíte být mladí, musí vám být 40 let nebo méně, abyste pak mohli infiltrovat tyto vlády a plnit příkazy Světového ekonomického fóra,.

N: Je to jako dětský klub.

C: Jo, je to neuvěřitelné. Začneme s vámi v mládí, abyste mohli být indoktrinováni a pak stoupat nahoru uvnitř této organizace. Exposé odvedl skvělou práci, když katalogizoval jen několik z těchto mladých lídrů Světového ekonomického fóra, kteří nakonec pronikli do těchto vlád a pak v podstatě řídili show, a opět vysvětlují, cituji: Program Mladí globální lídři Světového ekonomického fóra, založený v roce 2004, je navržen tak, aby kultivoval síť výjimečných osobností z různých oblastí mladších 40 let. Včetně obchodu, politiky, akademické sféry.

Schwab otevřeně přiznal, že tito mladí globální lídři pronikají do vlád po celém světě. A mimochodem se tím chlubí. Začněme tedy Justinem Trudeauem, kanadským premiérem, diktátorem, Justinem Trudeauem. Trudeau zavedl dystopickou politiku, která se samozřejmě shoduje s mnohým z toho, co chce Světové ekonomické fórum ve své globalistické vizi pro svět. Tady je jen několik příkladů, politika stanovování cen uhlíku a klimatických změn. Trudeauova vláda zavedla systém cen uhlíku, což je přesně to, co WEF chce, aby se snížily emise skleníkových plynů, což je v souladu se zaměřením Světového ekonomického fóra na udržitelnost, odpovědnost k životnímu prostředí.

Také regulace internetu. O regulaci internetu jsme zde v pořadu od Trudeaua informovali mnoho měsíců. V souvislosti s konvojem kamionů a všemi těmi zásahy proti svobodě slova a dezinformacím, o kterých tak rád mluví. Absolutně prosazují opatření, která by mohla porušit svobodu slova v této zemi, což přesně Světové ekonomické fórum chce. Reakce na COVID-19.

Trudeauova vláda zavedla nejrůznější opatření, aby kontrolovala šíření COVIDu-19, prosazovala lockdowny, omezení cestování a povinné očkování. I když minulý týden se snažil přepsat historii a předstírat, že na lidi vůbec netlačil, aby se nechali očkovat, což bylo směšné. A pak přiznal, že s vakcínami jsou problémy, začal to říkat poprvé, jako by se snažil přepsat historii. Všechna ta opatření, o kterých jsme mluvili. Vybírání toho, která média dostanou audienci u vlády té země, nebo registrace jako zpravodajská organizace. Jen pokud kladete příznivé otázky nebo jste ideologicky spřízněni s Trudeauovou vládou.

N: Transhumanismus pomocí asistované sebevraždy pro lidi, kteří jsou v depresích.

C: Jo, v této oblasti vede. Cítíte se v depresi? Vemte si pilulky a skončete se svým životem dříve. Jo, na to jsem zapomněl, to do seznamu přidejme. Tady Klaus Schwab chválí Trudeaua, jednoho ze svých mladých chráněnců. Schwab: Na co jsme teď velmi hrdí, je mladá generace jako premiér Trudeau, prezident Argentiny. Takže pronikáme do kabinetů. Včera jsem byl na recepci pro premiéra Trudeaua. A vím, že polovina jeho kabinetu nebo víc jsou lidé z našeho programu Mladí globální lídři ze Světového ekonomického fóra.

C: Není to nechutné? To je děsivé. Včera jsem byl na recepci pro Justina Trudeaua a rozhlížel jsem se kolem a více než polovina členů jeho kabinetu jsou všichni členové Světového ekonomického fóra. Skupina Mladí globální lídři. Pronikli jsme… infiltrovali jsme do těch kabinetů.

To je jen jeden příklad v Kanadě. členkou třídy Mladí globální lídři 2020 je velmi mladá Sanna Marinová, která se stala nejmladší úřadující premiérkou na světě, když se v roce 2019 ujala úřadu ve Finsku. Je hlasitou zastánkyní nejrůznějších šílených progresivních politik, samozřejmě zmírnění změny klimatu, ale i nejrůznějších otázek rovnosti žen a mužů. Snažím se přemýšlet, za co dalšího ve Finsku byla zodpovědná, co je neuvěřitelně znepokojující.

N: Použiji ten termín, po kterém lidé šílí, když řeknu: Je miláček covid médií.

C: Jo, milovala covidismus. Sanna Marinová je také členka skupiny mladých globálních lídrů. Tak se vyšvihla na úroveň premiérky.

N: A nedávno ve volbách už neobhájila post premiérky.

C: Když se nedostanou do úřadu, stanou se v jistém smyslu mocnější, protože teď jsou využíváni k jiným účelům, jako Jacinda Ardenová, která se rozhodla předčasně odejít za záhadných okolností na Novém Zélandu. Proč byla tak trochu vytlačena, protože teď je využívána k jiným účelům. Ardenová je členkou části Mladí globální lídři Světového ekonomického fóra, ročník 2014.

Byla silně kritizována za všechna nadměrná úmrtí, více než 3000% nárůst nadměrných úmrtí v důsledku zákonů o povinném očkování proti covidu na Novém Zélandu, které Jacinda Ardenová prosadila na příkaz Světového ekonomického fóra. Už není premiérkou. Ale nyní ji samozřejmě Světové ekonomické fórum využívá k tomu, aby létala po světě a propagovala nejrůznější věci týkající se extrémní vládní politiky, kontroly médií, cenzury, dezinformací.

To je její nový modus operandi, za peníze daňových poplatníků, pro Světové ekonomické fórum. Takže i když už není premiérkou, koho to zajímá? Jsou tu jiní členové globální mladé elity, kteří jsou součástí Světového ekonomického fóra, kteří jsou stejně součástí tohoto parlamentního úřadu, na ní nezáleží. Ona teď plní příkazy jinými způsoby. A možná nejhorší ze všech je Emmanuel Macron. Stojí vedle svého kamaráda Klause Schwaba.

Byl členem třídy Mladí globální lídři 2016, než byl zvolen do funkce. Macron zavedl mnoho politik… takže jeho seznam je dlouhý, má asi nejdelší, podle mě poráží i Trudeau pro děsivého lídra Světového ekonomického fóra. Dohled, bezpečnostní opatření. Vzpomeňte si na to, co dělal s covid pasy. Reakce na covid. Potenciální eroze svobod s nejrůznějšími opatřeními k údajnému omezení a šíření viru.

Narušil lidská práva. Narušil osobní svobody, zavedení očkovacích pasů, dokladu o očkování nebo vyžadování negativního testu pro vstup do určitých veřejných prostor. Porušování osobních svobod, samozřejmě přesně to, co chce Světové ekonomické fórum, digitální transformace a obavy o soukromí. Podporoval digitální transformaci v rámci Francie a Evropské unie. Například technologie rozpoznávání obličejů na veřejných prostorech.

Jen to, že jsem ve veřejném prostoru, budu analyzován. Pracovní reformy, nejrůznější snahy o snížení nezaměstnanosti prostřednictvím pracovních reforem, která se chystají narušit práva zaměstnanců a ochranu zaměstnanců. Takže nejistota zaměstnání, nerovnost příjmů, spousta různých věcí, které zavedl v průběhu let. Takže Emmanuel Macron. Napadá tě u něho ještě něco?

N: Jo, odstranění levné energie, environmentalismus… je jedním z nich. Covidismus.

R: Teď je populární ve Francii pro věk odchodu do důchodu, že to protlačil bez jakýchkoliv hlasů. Změna věku odchodu do důchodu… viděl jsem, že lidé jsou fakt šťastní.

C: Jo, tleskají tomu na ulicích. Zapalovali ohně, aby mu ukázali, že ho podporují.

C: Mě by zajímalo, kolik lidí z Bidenovy administrativy… Biden samozřejmě není členem mladých globálních lídrů. Je pravděpodobně členem klubu seniorů Světového světového ekonomického fóra. Ale nevím, jestli to mají, nebo ne. Dostává slevu v pět hodin na speciální akci pro ranní ptáčata. Ale zajímalo by mě, kolik lidí uvnitř Bidenova kabinetu je členy Světového ekonomického fóra. Bylo by fascinující to vědět. Když Bidena vystrnadí, nevadí, protože tam jsou vždycky připraveni jiní lidé. Mimochodem bych měl upozornit, že Putin byl svého času také členem skupiny mladých globálních lídrů.

N: Utrhnul se ze řetězu?

C: Podle mě se naprosto… To byla jedna z věcí, o které Putin mluvil, že se snaží přijít k tomu stolu, aby vedl dialog s těmi ostatními zeměmi. Opakovaně v průběhu let mluvil o tom, že se snaží vstoupit do NATO a vést dialog, kde bychom se mohli spojit. Alevždycky mu bylo řečeno: Ne, to nejde, musíme mít nepřítele. Spojené státy potřebují nepřítele v někom, jako je Putin.

A teď je to samozřejmě i Čína. Takže zajímavé. Zajímalo by mě, jestli je v souladu s některou z těchto hlavních otázek, protože ve všech svých projevech, alespoň za poslední rok, ve všech svých projevech nekompromisně kritizuje přesně to, o čem se tady mluví na Světovém ekonomickém fóru, A jeho energetická politika jde naprosto proti všemu, co dělá Světové ekonomické fórum.

N: Jo… nevím, jak se žilo někomu v Rusku v době covidových omezení, jak moc se prosazovaly vakcíny… To je jedna věc, ale víme, že reformy pracovního trhu, ekologie, cenzura… Zase, víte, to necháme stranou. To jsou prostě věci, které ještě nevíme. Ale tito lidé, o kterých jsme mluvili, jsou všichni do jednoho stejní.

C: Jo, člověk se musí ptát, jestli tam pouštějí některé z těch větších světových vůdců jenom proto, aby jako měli místo u stolu, nebo se snaží nabídnout nějakou legitimitu. Někdo v chatu upozornil, že mu loni zakázali přijet do Davosu. Takže Putin měl loni zákaz přijet do Davosu. Byl asi vyloučen z klubu Klause Schwaba.

R: Pokud vaše země nezačíná na písmeno G, jako G7 nebo G20, tak nejste pozvaní. Musíte tam mít to G.

N: Teď se mluví o tom, jestli se Jihoafrická republika odstraní z některých západních organizací, protože je na Putina vydán mezinárodní zatykač. A v Jihoafrické republice se bude koncem tohoto roku konat konference BRICS, a v tom případě by to zavázalo Jihoafrickou republiku k zadržení prezidenta Putina. A Jihoafrická republika říká, že neodstraní členství z žádných skupin. Ale ani to se zrovna nechystají udělat. Přijede tedy vůbec? Nebo pošle někoho jiného? Takže kdo v tuto chvíli ví?

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/takto-svetove-ekonomicke-forum-klause-schwaba-ovlada-vsechno/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře