Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tak jsem byla na očkování.

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Minulý týden v pondělí jsem si nechala píchnout Pfizer. Co bych neudělala pro to, abychom mohli letět do Čech. Manžel je už naočkovaný několik měsíců, a kdekdo kolem mne se nechává očkovat. Proč ne já?

Vidím lidi po očkování, každý je v pohodě, někdo byl jeden nebo dva dny nemocný a všechno opět v pořádku. Řekla jsem si: proč bych nemohla být v pořádku já.

  • tak-jsem-byla-na-ockovani

Po vakcinaci se mi udělalo nevolno, ale za deset minut to přešlo. A potom už se mi dělalo nevolno každý den. Z ničeho nic na mě přišla taková slabost, že jsem myslela, že sebou seknu.

Moje stavy: slabost od srdce, nebyly normální, a tak jsem šla minulý čtvrtek na kardiologii, tak prý mám arytmii, píše se to tak? Nepamatuji si, že bych někdy před tím měla arytmii. Tachykardii mnohokrát, ale nikdy arytmii. Lékařka mi chtěla dát na týden přístroj na měření srdce...

Ale nedošlo k tomu. Hned ve čtvrtek odpoledne mi zavolali, že oni vlastně moji pojišťovnu neberou. Takže pokud si nechci vyšetření zaplatit, tak mě musí ze seznamu pacientů vyškrtnout. Zavolala jsem do pojišťovny, aby mi našli doktora. Našli, ale půjdu tam až příští týden. Do této doby jsem ve stavu: nevím.

Už je mi lépe, přesto, jakmile něco chvíli dělám, cítím se tak zvláštně a k smrti unavená.

Myslím si, že pokud se moje arytmie dá do pořádku, asi na druhou injekci nepůjdu. Přestože doktorka na kardiologii, která byla z Indie, mi řekla: "tak to musíte, na očkování musíte jít. Víte, co se děje v Indii?"

Já nevím, přestala jsem sledovat zprávy. Vím, co se děje ve mne, nejsem fit.

Manžel hledá v různých zprávách, že jedna vakcína vlastně ochrání člověka na 80 procent, a že nemám důvod si nechat píchat vakcínu druhou, pokud mi po ní není dobře.

Ale i pokud se dám do srpna do pořádku, stejně nikam nepoletíme. Do letadla mě nikdo s jednou vakcínou od Pfizra nepustí. A tak opět budeme sledovat youtube a procházet se s youtubery po Praze a vlastech českých.

Autor: Ivana Lance

zdroj: https://bennett.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=771759

 

Facebook komentáře