Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

PŘEPÍNÁM

Nějaký Řezníček je redaktorem ČT a prošel školením v USA, kde asi čtyři roky působil jako zpravodaj a připravoval se na zpravodajskou činnost, kterou nyní v ČT předvádí.

1.S místopředsedou vlády v pořadu po 22 hodině jednal jako s pohůnkem a ze série připravených otázek ihned bylo zřejmé, na které straně barikády stojí. Být v roli místopředsedy vlády, tak toho blbce pošlu do zadní části těla a odešel bych ze studia, protože tento blbeček má zřejmě o sobě velké mínění, ale vést rozhovor neumí, jen napadá, neargumentuje a přitakává diskutujícím z opozice. Když hovoří s člověkem, který toho pro průmysl, dopravu a ve vládě udělal za pár měsíců tolik, kolik toho neudělal tzv. mistr Kalousek za 22 let v politice, z toho 10 let ve vládě. Tento řezník by si měl uvědomit, že je redaktorem veřejnoprávní TV a lidé již nejsou ochotni poslouchat kdejaké bláboly, ale požadují informace a ne jeho přiblblé názory a politické postoje. Nevím jaké vzdělání má tento nepřítel prasat, ale z formy jednání lze usoudit, že má vychování řeznického psa. Když ho slyším na ČT – přepínám!!!

  • prepinam
2. Když se na obrazovce ČT objeví zrzka Fridrichová, která má každou neděli večer pár štěků, které cíleně a dlouhodobě napadají osoby sympatizující s panem Babišem nebo naším prezidentem a má vyděláno – přepínám.
3. Když slyším vyvážený a objektivní pořad Vény Moravce, který jen kulí oči až se mu potí brýle a s pravdivým tvrzením a výběrem diskutujících má problém - přepínám.
4. Když na ČT slyším hokejového odborníka a křiklouna Zárubu (Fridricha)), jak vytváří nová pravidla a v rozporu s tím co vidím, komentuje hokejový zápas – přepínám.
5. Když se ozve v ČT redaktor Mathe z Polska, který jen mate diváky a situaci hodnotí podle zásad ČT, tak rovněž – přepínám.
6. Když se na obrazovce ČT objeví hvězda Witowská, která střídá chlapy, no abych nepřeháněl, mužský, nyní má knihovníka Koláře a hraje si na zkušenou redaktorku – tak okamžitě sahám po ovladači a přepínám.
7. Když nějakého Wolnera vidím na obrazovce a v pondělí večer spustí pracně vyrobené a nákladné reportáže o tom, že jedině tento pořad je objektivní, ale vše je jinak, tak – přepínám.
8. Když ČT – v pořadu 24 tři dny po sobě a téměř v každých zprávách informuje o stejné události v Rusku, protože se v televizi její pohlaváři domnívají, že jsme blbci a nic si nepamatujeme, a čtvrtý den již tuto reportáž neuvedou, jsem zklamán a znervózním, proto – přepínám.
9. Když ČT informuje o vyspělé demokracii v USA, zejména v souvislosti s volbami, tak jsem nadšený, protože jinak bych byl zklamán a musel bych – přepnout.
10. Když v ČT paní Šámalová informuje o porušování lidských práv v Číně, nevím, zda je to pravda nebo její osobní názor, protože žádné důkazy nepředkládá. ČT by této paní mohla zakoupit brýle, aby viděla i jiné věci v této zemi, pokud možno z nějakého vysokého mrakodrapu. Abych nebyl dezorientovaný a neposlouchal stále stejný názor o zaostávání této velmoci za prosperujícími a vyspělými demokraciemi – přepínám.
11. Když se objeví v ČT pan Kubala a začne ukazovat rukou na nás posluchače jako směrník, kam máme koukat a koho poslouchat, tak vypínám televizi nebo přepínám.
12. Když v ČT mluví Thajwanec a sděluje nám svá moudra, o která nestojím, a vychvaluje se, jak bravurně řídí sídlo pravice (Senát), říkám si, že nemůže být v ostatních televizích nic horšího, tak rovněž přepínám.
13. Když v ČT dají slovo pirátovi, snad je to jejich předseda, což se pozná podle dredů, a začne mluvit o legalizaci marihuany, protože tvrdí, že jako příští předseda vlády to prosadí, říkám ostatním nedívejte se, a přepínám.
14. Když občas v ČT na obrazovce vidím služebně horlivého redaktora Jiřího Václavka komentovat politické dění v ČR v duchu zásad prosazovanými vrcholnými manažery ČT, tak si říkám, zda to má tento člověk zapotřebí, takto si křivit páteř, protože už není nejmladší a musí kázat bludy, kterým snad ani sám nevěří. Protože mu nevěřím ani já, tak přepínám.
15. Když pan Karas informoval o dění na Ukrajině a jako melouch posílal pracně vyrobené a zavádějící reportáže z Ruska, tak jsem věděl, že podstata je asi někde jinde, že účel světí prostředky a že tento redaktor plní zadání, které dostal. Nezbývalo mi nic jiného, než přepnout.
Elita v ČT si myslí, že občané této republiky jsou debilové, nic nevědí, neznají, a proto je třeba posluchače systematicky vzdělávat. Ostatně soudím, že ČT je třeba vyhladovět a snížit jí pravidelný měsíční poplatek, protože hodnota poskytovaných informací neodpovídá výši tohoto poplatku. My občané, kteří si platíme ČT, si zasloužíme objektivní a pravdivé informace a ne zavádějící plky. Tuto televizi je nutno reorganizovat, snížit počet redaktorů a zkvalitnit zpravodajství a její pořady. Je až neuvěřitelné, jaké pořady ČT spolufinancuje, kam finanční prostředky, kterými mrhá, bez kontroly směřuje a jaké hodnoty mají tyto pořady.
Česká mainstreamová média jsou kapitolou sama pro sebe. Vévodí jim Česká televize, která šíří jen strach a paniku mezi občany země. Již dávno ztratila důvěru občanů, nenašla v sobě ani v této složité době zbytky novinářské etiky. Snahy vlády prostřednictvím těchto médií dnes cokoliv vysvětlovat či prosazovat, jsou zbytečné, protože např. ČT se vměšuje do politiky a snaží se ovlivňovat politické dění v ČR, místo aby objektivně a nestranně informovala. Obecně lze říci, že média jako vždy prokázala důkladnou neznalost věci, zastírala skutečnou podstatu dění, žonglovala se slovy a naučenými, stále se opakujícími výrazy (právní stát, lidská práva, demokracie), podbízela se čtenářům i posluchačům a projevovala politickou korektnost ke svým chlebodárcům. Její redaktoři se rádi prezentují jako odborníci na publikovanou a komentovanou problematiku, ale výsledek je opačný, což je vidět na nízké úrovni zpravodajství.
 
Pokud máte obdobné zkušenosti s ČT, tak předejte tento e - mail dalším a přepínejte, dokud to jde. Možná přijde doba, kdy tuto možnost mít již nebudeme.
Tonda

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře