Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

PANDEMIE 2.0

Petr Novák

C19 šíří očkovaní, kteří se nemusí testovat a když tuto nemoc někdo z jejich blízkých dostane a oni sami příznaky nemají, tak mohou v klidu dál chodit do práce a šířit tuto uměle vytvořenou nemoc/nástroj řízení, kde se jim jen zachce. Důchoďák? Nemocnice? Jsi očkovaný a tudíž "bezinfekční"? Jen vítej synku a zvesela zabíjej!

  • pandemie-2-0

Vláda o tom, že "bezinfekčnost" očkovaných je do nebe volající lež, ví již někdy od jara, ale protože dostala jasný příkaz (z míst, kam občan nedohlédne a kterým se jen tak někdo nepostaví) - "celé stádo naočkujte", tak v této absurdní lži pokračují dál. Kdo by se nechal očkovat, když by neměl výhody oproti těm druhým? Nikdo!!! A tak se lhát "musí" dál.

Kdyby cílem bylo zastavení pandemie, tak cíleně nelžou o účincích očkování a o "bez-infekčnosti"!!! Kdyby jim šlo o naše zdraví, tak by je ani nenapadlo vyhlásit genocidní postup, že v nemocnicích se musí testovat jen neočkovaní zaměstnanci! Osoby, které za tímto rozhodnutím stojí, si bez vyjímek zaslouží provaz. Čtete dobře - provaz.

Cílem je všechny naočkovat hlava nehlava, stůj co stůj, bez hraní si na logiku, pravdu, či demokracii. Prostě se nech naočkovat občane! Nepřemýšlej o tom, nedotazuj se, nehledej v tom logiku, ale nech to do sebe střelit. Nezastavíš tím ani pandemii, ani tím neochráníš sebe a ani druhé, ale nech si ty včelky dát!!! A proč? To nám neřekli, ale určitě to bude kvůli tvému dobru. Přece ty biologické zbraně - C19 a vakcíny, nevytvořily GE zbytečně, ne?

Pokud chce mne a mé blízké někdo zabít, tak se budu bránit všemi dostupnými prostředky. A nebudu si brát servítky. Pak můžete začít plkat o humanitě...

Milý poručíku, který tohle čteš. Víš moc dobře, že mám pravdu. Vidíš to ve svém okolí, na své služebně, u svých přátel. Nejde jim o naše/tvoje zdraví, protože to by se snažili to šíření očkovanými zastavit. Tak mě laskavě nebuzeruj a to předvolání na podání vysvětlení si nech na jindy. Tedy pokud se mnou nechceš osobně pokecat a domluvit se, kdy na ty zkurvysyny vletíme...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře