Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

OTÁZKA LOGIKY

Eva Hrindová

Milé děti, pojďme si říct, co znamená sousloví kolektivní imunita. Mnozí naši spoluobčané se jí zaklínají a používají ji jako klacek na všechny, kdo váhají s očkováním na covid.

"Nechceš jít do rizika očkování? Nepřispíváš ke kolektivní imunitě!"

  • otazka-logiky

Jo a taky zabíjíš důchodce a šíříš smrtelnou nemoc. Je to ale skutečně tak? Kolektivní imunita znamená, že velký kolektiv lidí je imunní vůči nemoci a proto ji nemůže dál šířit.

Z tohoto pohledu jsou nejlepší hrází proti šíření covidu lidé, kteří jsou vůči této nemoci přirozeně imunní (nenakazí se ani při těsném kontaktu s nemocným) a lidé, kteří už nemoc prodělali.

Tyto dvě skupiny lidí nemoc prokazatelně nešíří a přispívají tak ke kolektivní imunitě. Tečka!A co ti očkovaní? Dokonce i výrobci vakcín nezastírají, že očkovaní mohou nemoc šířit.

Milé děti - jak tedy očkovaní přispívají ke kolektivní imunitě? Logická odpověď je, že nijak. Tečka.A abychom naši logickou hádanku vysvětlili i těm, co logiku používat neumí, povězme si jeden příběh z daleké země.

V Británii se očkuje hodně, o tom není sporu. Lidé ani tolik nezvažují a rádi si nechají vakcínu píchnout. Je to náš vzor.

A v této daleké zemi žije jeden můj známý. Je to reálná postava a každý si jeho historku může ověřit přímo u něho - Nashud Lecaks. Prodělal covid a ležel s ním i v nemocnici.

A toto mi dnes napsal: "Nejdůležitější zjištění ale pro mě bylo, že ze všech pacientů v nemocnici v Blackburnu na covidovém oddělení (ležel jsem na pokoji se 17 lidmi), jsem BYL JEDINÝ NEOČKOVANÝ!!!

Všichni měli obě dávky, 200 kilový Daniel byl zde letos již potřetí, poprvé 3 týdny po druhé dávce. V UK se očkuje Astra Zeneca.

Mě nakazil plně očkovaný bezpečák v práci! Rozumíš tomu? Fakt si nedělám prdel!"

Nechejte jeho slova doznít a zapojte mozek. Pořád věříte pohádce o kolektivní imunitě? Proč ženou lidi k očkování, když se nedaří pomocí očkování kolektivní imunitu vytvořit? Proč? Proč?

Ti inteligentnější z vás si umí na jednoduchou otázku - komu to prospívá - sami odpovědět. Holt logika je logika.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře