Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Obrovské množství případů s vážnými vedlejšími účinky a úmrtími po očkování přesahuje rámec všeho, na co jsme byli doposud zvyklí

Ota Veselý

Obrovské množství případů s vážnými vedlejšími účinky po vakcínách a dokonce těch, které končí smrtí, přesahuje rámec všeho, na co jsme byli doposud zvyklí

Nežádoucí účinky „monitorované“, „sledované“ a „zcela bezpečné“ vakcíny, jak nám mediální masírka neustále tvrdí, jsou ale obrovské a fatální, jak svým množstvím, důsledky.. Nejlepším důkazem toho je samotná databáze Evropské lékařské agentury (EMA / European Medicines Agency), protože již po čtyřech měsících už nedokáže zpracovávat obrovské množství údaj o vedlejších účincích, které se na ni neustále řítí.

  • obrovske-mnozstvi-pripadu-z-vaznymi-vedlejsimi-ucinky-a-umrtimi-po-ockovani-presahuje-ramec-vseho-na-co-jsme-byli-doposud-zvykli

Systém EMA de fakto zkolaboval, protože nedokáže vyslat více jak 199 801 řádků. To znamená, že údaje od 06.03.2021 jsou v Astrazeneca přerušené, musí se zpracovávat se starými zálohovanými soubory a ty přerušené se musí doplnit. Potřebujeme ještě další důkazy o „žádných či minimálních“ vedlejších účincích a o tom, že tady mimo jiné jde o bezprecedentní experiment? O pokus, který tu ještě nikdy nebyl? Jejich vlastní systémy jsou zahlceny a už nedokáží zpracovávat to velké množství hlášení.

Přípravek, který se dnes jmenuje Vaxzevria, schválila EMA od 29. ledna 2021, ale je zajímavé, že první záznam v databáze EMA pochází už z 11.ledna 2021. K 19. květnu 2021 je na webové stránce EMA a to jen pro výrobek Astrazeneky uvedených už více jak 220 000 podezření na vedlejší účinky. Pokud budete chtít získat více informací o jednotlivých případech, můžete použít takzvaný line-listing. Pro každou osobu je zde vyhrazený jeden celý řádek. Celý seznam je dostupný, buď v excelu nebo jako soubor csv. Ale ani ty další vakcinační preparáty nejsou na tom o nic lepší a BioNtech/Pfizer je na tom ještě horší, co se týká úmrtí, jak je možné vidět v tabulce:

 

18. 05. 2021 Podezřivé případy Úmrtí

 

Astrazeneca                 212 928 1455

Janssen                               4161 140

Moderna                          25842 2013

Pfizer                            177 076 3599

Dohromady                   420 007 7207

 

Takže v databáze je už 420 007 podezření na vedlejší účinky a 7207 důvodných podezření na smrtelnou reakci. Tabulka obsahuje případy z EU / EWR i z jiných regionů, protože farmaceutické společnosti jsou povinné zapisovat do databáze EMA závažné vedlejší účinky i z jiných regionů. Je ale potřeba si uvědomit, že podle rakouského farmaceutického sdružení Pharmig se uvádí pouze 6% ze všech případů. Takže v tomto případě bychom museli všechny podezřivé případy a úmrtí vynásobit 16 krát.

Věkové rozdělení vedlejších účinků a úmrtí se významně liší od věkových skupin chorob a úmrtí na infekce. Z údajů společnosti Pfizer vidíme, že v případě infekcí jsou téměř všechna úmrtí u lidí nad 65 roků. Jinými slovy, pro lidi do 65 let věku nemá očkování na 100% žádný smysl a očkování u lidí pod 50 roků udělá více škod jako užitku. To co se v současnosti děje, je masívní porušování základních principů medicíny, humanity a je masívně porušován Norimberský kodex z roku 1947.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře