Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nyní je čas, abychom se posunuli dál....

Myslela jsem si, že když vidím v restauracích a kavárnách lidi s očkováním/certifikátem, můžu cítit závist, vztek a pocit, že jsem odstrčená. Opak je pravdou. Když je vidím, cítím soucit.

Tito ztracení lidé neprošli za poslední dva roky vývojem vědomí a sedí ve svém tupém bytí s jistou arogancí a samolibostí, že udělali správnou věc. Vážení očkovaní, kteří věří, že účastí na genetickém experimentu starý svět znovu povstane: Nikdy je nedostanete zpět.

  • nyni-je-cas-abychom-se-posunuli-dal

Ztratili jste ji stejně jako ti, kteří se brání hygienické diktatuře. Nemůžete žít šťastně odříznuti od většiny obyvatel. ŠTĚSTÍ SKRZE ODLOUČENÍ NEEXISTUJE! Byli jste oklamáni, obelháni a podvedeni. Někteří z vás za svou účast v experimentu zaplatili životem, někteří doživotním postižením.

Znepokojuje mě však, že se nyní potácíte v nudné "čekárně" vědomí. Hýčkáte si slepou naději, že se vše vrátí do starých kolejí, stačí se nechat dostatečně často očkovat. Zatímco lidé, kteří usilují o svobodu, se díky práci a propojování v posledních dvou letech dostali velmi daleko. Zůstali jste pozadu, oslavujete a bavíte se na Titaniku starého světa, který se s matematickou jistotou potopí. Až se probudíte, budete zcela bezmocní a dezorientovaní.

Protože nejste obeznámeni s tím, co se zde nyní vyvíjí, s vysokým stupněm propojení a volně proudící energií, nebudete vědět, kam jít a co dělat. Lidé, kteří se probudili, se chystají opustit váš svět... Poslední dva roky jsme se snažili především probudit co nejvíce z vás a vzít vás s sebou. Bohužel se ukázalo, že většina z vás o pomoc a upřímnou výměnu nestojí. Pravděpodobně nechápete, o čem mluvím.

Brzy však pochopíte, že se staré struktury zcela rozpadnou a vy budete muset jít jinam, ať už chcete, nebo ne. Chtěli jsme vám pomoci, dali jsme VŠECHNO PRO CELEK, TAKÉ PRO VÁS. Reagovali jste urážkami, pomluvami a násilím.

Nyní je čas jít dál. Na tom, co se odehrává na vnější viditelné rovině, už nezáleží. Rezonance se starou mocí se rozpouští a my se přesouváme do svobody společenství. Opouštíme vás, protože chcete zůstat. Je to všechno velmi tragické a smutné.

(Kate)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře