Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Největší hrozba pro lidstvo!

Ještě nikdy v historii světa neexistovalo tak vážné ohrožení samotné existence lidstva jako v dnešní době, kdy zločinci nejenže chtějí ukrást všechna naše práva, svobody a majetek, ale nyní mají technologickou možnost navždy zlikvidovat i lidskou schopnost samostatného myšlení.

Jenže na jejich realizaci aktivně pracují, a to v lidské společnosti. Jak řekl chilský prezident ve státní televizi: "5G nebude jen číst vaši mysl, ale bude do ní vkládat myšlenky a pocity. Jen se postaráme o to, aby se dostaly do každé domácnosti v zemi"!

  • nejvetsi-hrozba-pro-lidstvo
 

Tak to není žádný vtip. Tito šílení psychopati doslova pracují na ovládnutí myslí lidstva 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to pomocí nových technologií, které již dokáží manipulovat s tím, co jsou lidé schopni si myslet nebo cítit.

Lidstvu se tak otevírá zcela nová oblast tyranie, o které se předchozím zločinným diktátorům mohlo jen zdát.

A právě o tom vzniká dokumentární film, který vás šokuje, protože ukáže, jak se na to připravovali celá desetiletí. Jsou v závěrečné fázi tohoto plánu, dokonce ještě před jeho spuštěním. Závěr nechť si každý udělá sám!

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/06/25/najvacsia-hrozba-ludstvu-vsetkych-cias/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Dana 2023-06-28 13:27
Tak nevím, chtějí CFP strašit nebo poctivě informovat? Na jiném webu píší o slunečním cyklu 25, který je velmi nebezpečný hlavně pro naši elektronickou technologii, ale i pro celou civilizaci. Možná tento cyklus, který "prý" urychlil svůj příchod, sítě 5G zruší a můžou si globalisti trhnout nohou. Kdo má přežít, tak přežije, kdo ne, tak zreinkarnuje a půjde na dovzdělání do duchovní sféry. A na sluneční vlny jsou sebelepší bunkry k ničemu :-)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře