Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Světové ekonomické fórum zveřejnilo článek vyzývající ke globální cenzuře pomocí umělé a lidské inteligence

V názorovém článku zveřejněném na internetových stránkách Světového ekonomického fóra (WEF) se navrhuje vytvoření programu umělé inteligence, který by mohl nakonec fungovat jako komplexní globální cenzurní nástroj.

Autorka článku a odbornice na kybernetickou bezpečnost Inbal Goldbergerová v něm navrhuje kombinovat výkonnou síť umělé inteligence se vstupními údaji od lidských odborníků, aby bylo možné sledovat a preventivně zastavit šíření určitého obsahu na internetu.

 

  • svetove-ekonomicke-forum-zverejnilo-clanek-vyzyvajici-ke-globalni-cenzure-pomoci-umele-a-lidske-inteligence

„Od zavedení internetu se vedly války, přicházely a odcházely recese a nové viry působily spoušť,“ píše Goldbergerová. „Zatímco internet hrál zásadní roli v tom, jak byly tyto události vnímány, jiné změny – jako radikalizaci extrémních názorů, šíření dezinformací a široký dosah materiálů o sexuálním zneužívání dětí (CSAM) – umožnil.“

Článek zmiňuje důležitost dešifrování kódovaného jazyka, který zneuživatelé dětí a šiřitelé pornografie používají k šíření CSAM, a odstraňování obsahu před jeho širokým sdílením.

Spolu s tím však Goldberger také zmiňuje, že umělá inteligence by byla využívána k odhalování „extremismu“, „dezinformací“ a „nenávistných projevů“.

Navrhovaný program AI by byl doplněn o „off-platform“ shromažďování lidské inteligence, uvedl Goldberger.

Článek byl na konzervativních zpravodajských webech široce kritizován.

Článek na The Daily Caller poukázal na to, že společnosti provozující sociální média jsou známy tím, že se zaměřují na konzervativní obsah na internetu, včetně příspěvků kritizujících genderovou ideologii, teorie o změně klimatu, covidové politiky a bezpečnosti vakcín. Část tohoto obsahu je již označována jako dezinformace a nenávistné projevy a na některých platformách je dokonce zcela blokována.

 

V reakci na negativní ohlasy na internetu přidalo Světové ekonomické fórum na začátek stránky poznámku pro čtenáře.

„Upozorňujeme, že tento článek byl sdílen na webových stránkách, které běžně zkreslují obsah a šíří dezinformace,“ uvádí se v poznámce a dodává se, že obsah článku je „názorem autorky“, nikoli Světového ekonomického fóra.

„Přečtěte si, prosím, článek sami,“ uvádí se v poznámce. „Fórum se zavázalo zveřejňovat širokou škálu názorů a zkreslování obsahu pouze snižuje otevřenou konverzaci.“

Globalistická agenda prosazující levicové sociální inženýrství

WEF je známé prosazováním globalistické agendy, která je „více sociálním inženýrstvím než ekonomií“, napsal odborník na Čínu Antonio Graceffo v článku zveřejněném v deníku The Epoch Times. Sociální inženýrství zahrnuje nátlak na firmy, aby se „podřídily sociálnímu diktátu WEF“.

WEF má také vazby na Komunistickou stranu Číny (KS Číny) a v jeho programech vystupují čínští politici a podnikatelé. V červencovém virtuálním dialogu vyzval Ma Jun, bankovní úředník KS Číny, k mobilizaci soukromého kapitálu, aby „nedošlo k tomu, že budou financovány aktivity“, které poškozují přírodu.

„Ma Jun v podstatě říká, že společnosti, které se nepodřídí globalistickému programu, budou odříznuty od půjček,“ napsal Graceffo.

A na březnovém výročním summitu WEF hovořil šéf čínské Alibaba Group o systému, který bude monitorovat individuální uhlíkovou stopu lidí, vypočítanou na základě analýzy jejich stravovacích návyků, cestovních zvyklostí a dalšího chování.

Zdroj: https://www.epochtimes.cz/2022/08/15/svetove-ekonomicke-forum-zverejnilo-clanek-vyzyvajici-ke-globalni-cenzure-pomoci-umele-a-lidske-inteligence/

+ BONUS -----------------------------------------

Lidé jsou zděšeni z nové knihy Klause Schwaba, je detailním návodem na zavedení globálního korporátního fašismu

 
 

Světovládné elity se svými plány nijak netají, nemají důvod. Většina lidí věří jen tomu, co si přečtou v těmito elitami ovládaných korporátních médiích a o víc se nezajímají. Jenže korporátní média o těchto plánech mlčí a pokud z nich něco vyjde na povrch, tak to bagatelizují.

Nyní tak již například čtyři země EU – ItálieNěmeckoRakousko a Holandsko – testují systém sociálních kreditů, mnoho vlád testuje digitální měnu a EU již pro nás všechny připravuje digitální peněženku, která má být „naostro“ zavedena v letošním roce tak, aby na ni byli napojeni všichni občané EU během několika málo let.

Ale zde se nebudu více rozepisovat o funkcích těchto totalitních nástrojů moci, detaily jste si mohli přečíst v článcích o sociálních kreditech, digitální měně a jejich provázání. Podíváme se na to, co zjistili čtenáři zbrusu nové knihy Klause Schwaba. Ta zatím vyšla ve dvou jazykových verzích – anglické a německé.

A zatímco nad předchozí knihou o Velkém resetu mnozí lidé kroutili hlavou, o druhé knize, která většinu čtenářů vyděsila, již bez obalu říkají: šílené!!!

V angličtině vyšla 28. prosince loňského roku a v němčině je k dispozici od 21. února: Druhá část „Velkého resetu“ Klause Schwaba se jmenuje „Velký příběh“ a nese pochybný podtitul „Pro lepší budoucnost“. Nejnovější práce zakladatele Světového ekonomického fóra je čtenáři vším, jen ne dobře přijatým. Takto prezentuje knihu sám Klaus Schwab i prodejci knihy:

Velký příběh je průvodcem pro každého, kdo chce lépe pochopit, jak se svět vyvinul od začátku pandemie a jaká řešení ho mohou učinit odolnějším, spravedlivějším a udržitelnějším.

Zdroj

Takto je tedy na Amazonu popsána 293stránková kniha Klause Schwaba a Thierryho Mallereta. Uživatelé však pro tuto knihu našli zcela jiná slova. U německé i anglické verze převažuje hodnocení 1 hvězdička (tedy nejhorší). Takto knihu uvádějí němečtí čtenáři:

Šílený! Věří, že je „Bůh“? Orwell posílá své pozdravy: říká ochrana, mír a svoboda. Znamená to kontrolu, otroctví a paternalismus.

Těžce nemocný! Jediný muž, který kolem sebe shromáždil jakýsi kult elit, se snaží transformovat celé lidstvo podle svého ideálního obrazu! Lidstvo by mělo udělat vše, co je v jeho silách, aby zajistilo, že se tato noční můra nestane realitou!

Nebezpečná brožura, která propaguje totalitní socialismus s předstíranými globálními problémy, jako je např. změna klimatu. Fuj!

Recenze anglické verze jsou stěží smířlivější. Takto píší čtenáři z Velké Británie:

Pokud jste si užili poslední dva roky psychoterorismu, biofašismu, destrukce komunity a vykonstruované zdravotní krize, pak máte štěstí – strýc Klaus a jeho psychopatičtí přátelé mají v zásobě mnohem víc. Nespokojí se s tím, že způsobí masovou smrt prostřednictvím lockdownu a experimentální genové léčby, ale plánují dále ničit naše společnosti a svobody, aby se mohli „lépe přestavět“ s botami, které vám stojí na krku. Zdá se, že nebudeme vlastnit nic (kdo pak bude vlastnit všechno, Klausi?) a náš finanční systém bude přeměněn na to, co je v podstatě high-tech sledovací a kontrolní síť, na kterou dohlíží skupina mužů, kteří by měli být ve vězení za zločiny proti lidskosti. Přečtěte si to – budete otřeseni  – a pak začněte bojovat za svůj život a svobodu.

Představte si člověka, který nazývá 6,5 miliardy lidí „zbytečnými jedlíky“, a máte Klause Schwaba. Jeho peníze koupily téměř každého politika na Zemi, aby se pokusil přivést lidstvo do svého „Velkého resetu“, který je pro něj „skvělý“, ale ne tak skvělý pro vás. Ve skutečnosti sní o úplném vyhlazení „zbytečných jedlíků“. Cítí se uvnitř velmi vřelý a mazlivý, víte?
Dalo by se očekávat, že to bude pocházet přinejmenším z modelu genetické dokonalosti, ale Klaus je nafoukaný, neatraktivní a ne příliš inteligentní – jeho jediným charakteristickým rysem bylo, že se narodil bohatý.
Přečtěte si toto, abyste získali nějaký vhled do toho, kolik mu jeho osobní privilegium dalo, aby uvěřil, že se již stal vaším nejvyšším vládcem. Nečtěte to pro něco cenného, nemá ponětí, jak to vypadá.

Recenze z Německa napsaná v angličtině vykresluje sporné paralely:

Nemohl jsem se dočkat. Konečně je to tady: Část II „Mein Kampf“ naší doby. Přečtěte si to. Aby nikdo nemohl později říci: O ničem jsem nevěděl. Nic mi nebylo řečeno. – Ano. Bylo. – Tady to je. Zjevně. Plán pro nás všechny. Ať se nám to líbí nebo ne. Ale kdo zvolil tyto lidi, aby rozhodovali o naší budoucnosti?

Pokud jde o obsah, jak se očekávalo, v údajných pokynech pro „lepší“ svět je jen málo nového nebo užitečného. Uživatel z USA shrnuje:

Do této knihy přispělo mnoho přispěvatelů, ale většina z nich pocházela z USA nebo Velké Británie. Lidé, kteří s největší pravděpodobností v životě nikdy neměli hlad. Hlavním zájmem Světového ekonomického fóra je změna klimatu. Nápady na snížení rostoucích globálních teplot byly nabídnuty následovně: „znovu zmrazit“ Arktidu, vypustit část vody pod ledovci, postříkat oblohu, aby se zabránilo vniknutí nebezpečných paprsků do atmosféry, a nakonec přidat něco do půdy, aby mohla absorbovat CO2 rychleji. Zní vám to rozumně? Jejich cílem je rozdělit bohatství tak, aby z něj měli prospěch znevýhodnění a bohatí se nestali tak bohatými. Vyhýbají se pojmům jako socialismus, komunismus a fašismus. Biologie se používá k výrobě masa pro lidskou spotřebu. Je to již nedokončená práce. Nedodržování Schwabových pravidel není dovoleno – proto pan Halevi (v Izraeli) pracuje na „hacknutelnosti“ lidského mozku. Usilují o jediný světový měnový systém. Stejně jako ve svazku 1 se termín stakeholder objevuje na rozdíl od akcionářů. Ti, kteří se drží cílů fóra, dostanou peníze; ti, kteří věří ve starý způsob života (podniky založené na spotřebitelské poptávce a ziskovosti), ztratí. Slovo inkluzivita se objevuje proto, že lidé, s nimiž je těžší vyjít kvůli náboženskému přesvědčení (nebo jiným protichůdným názorům), mají nižší hodnocení ekonomické sociální správy (ESG). .

Odvážný nový svět, který pro nás Klaus Schwab plánuje, že? A šílené je, že podplacení politici mu v realizaci jeho zvrhlých plánů budou podobně, jako poslední dva roky, i nadále nápomocni…

Zdroj: https://necenzurovanapravda.cz/2022/04/lide-jsou-zdeseni-z-nove-knihy-klause-schwaba-je-presnym-navodem-na-zavedeni-globalniho-korporatniho-fasismu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 adamkratochvil 2022-08-16 14:58
zmije vsetkeho druhu sa hmýria v hniezde, pokial toto ich hniezdo nebude vypalene doslova pekelnym ohnom svet sa s ulavou nenadychne...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře