Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nejsi politicky spolehlivý? Do basy s tebou!

Foto: Josef Urválek - zakladatel tradic ,,moderní" tuzemské justice

Je Váš rodinný příslušník známá ( veřejně viditelná ) osobnost, jste na dovolené a ve známém letovisku dojde k otravě, Váš nadřízený způsobí škodu, zjistili jste něco citlivého o fungování polistopadové mafie nebo jen občas napíšete nekorektní ( tzv. ,,předsudečná nenávist" ) komentář? Tak buďte na pozoru, protože se dostanete do hledáčku tzv. ,,orgánů činných v trestním řízení". Ještě, než si povíme, co vlastně zahrnují a podle čeho fungují, tak Vám rovnou prozradím, že jste jednou nohou v koncentráku a ani o tom nevíte.

  • nejsi-politicky-spolehlivy-do-basy-s-tebou

 

Nejprve se ujasněme pojmy. Co tedy zahrnuje pojem ,,orgány činné v trestním řízení" a jaké jsou důsledky jeho aplikace? Tento pojem zahrnuje jak orgány moci výkonné ( policie, státní zastupitelství ) , tak orgány moci soudní ( trestní soudy ), což je v rozporu s požadavkem nezávislosti soudní moci a v důsledku toho i s celým principem dělby moci, jež je základem demokratických států. Ustanovení §2 odst.5 trestního řádu nerozlišuje ,,soud“ a ,,procesní strany“, ale mluví o ,,orgánech činných v trestním řízení“. Z toho plyne, že neexistuje žádné ,,řízení před soudem“, když soud má ,,povinnost dokazovat“. V právním státě je však nepřípustné jakékoli zasahování soudu do povinností procesních stran.

V opačném případě soudům nic nebrání a nezakazuje použití ,,nezákonného způsobu prokázání viny“ skrze modifikaci důkazů a jejich selektivní odstraňování, neboť ústavní ochrana presumpce neviny neobsahuje garanci, že vina musí být ,,prokázána zákonným způsobem“ ( tak jako Úmluva o ochraně základních práv ), ale pouze ,,vyslovení viny pravomocným rozsudkem soudu“. V trestním řádu ( zákon č. 141/1961Sb. ) neexistuje kvalitní ochrana presumpce neviny. V trestním řádu dále neexistuje absolutní důkazní povinnost státního zástupce. České trestní řízení není o konfrontaci stran z důvodu existence souhrnného pojmu orgány činné v trestním řízení a podle trestního řádu za důkaz ,,může sloužit cokoli", tedy třeba ,,jedna paní povídala". 

To znamená, že o existenci občanů u nás rozhoduje naprosto totalitní premise-  tzv. ,,přesvědčení" soudu, tedy osobní zaujatost nebo antipatie, chuť trestat a ponižovat občany kdejakého soudce s doživotní definitivou. Jakkoli je třeba nesmyslné, nezákonné, tak za své rozhodnutí soudce nenese odpovědnost a nepočítejte, že dostanete nějaké odškodnění za zničený život i kdybyste se domohli zrušení celého rozhodnutí ( suď se 10 let se státem podle přeformalizovaného občanského soudního řádu z roku 1963, který nezná moderní právní standardy ).

To samé, pokud jste poškození - například v nějaké velké podvodné kauze -, tak šance se něčeho domoci, podle zákonů z roku 1963 a u senátu různých ,,přesvědčených", je mizivá. Zajímavé mimochodem je, že proti tomuto ,,Chvilkaři" neprotestují. Jsou to tudíž řízené ovce právě těmi zájmy, které mj. chtějí aby tato ,,nezávislá justice" ( nezávislá na realitě a právu jednající podle jakýchsi nikým nedefinovaných pohnutek a přesvědčení ) pokračovala ve svém teroru i nadále. Každý, i slaboduchý absolvent 1. semestru práva v Plzni, musí vědět, že zákony z 60. let jsou v současnosti zcela právně out off. Oslavují 30. let od ,,pádu komunismu", ale je to taková fraška, jakoby v roce 1975 oslavovali v Německu porážku nacismu a současně platily Hitlerovy zákony a jezdily transporty do koncentráků. Je to dáno tím, že v ČR Zuří válka o koryta a o tepláky.

Dravci se rvou o kost, tedy naše peníze. Ale nemohou sami sebe pozavírat, proto na sebe posílají kohorty věrných policejních nohsledů a kryjí se nasazenými státními zástupci navzájem proti sobě. K tomu potřebují vhodné nástroje pro likvidaci nepohodlných. Jeden příklad za všechny: Andrej Babiš a Miloš Zeman nasadili do boje Marii Benešovou na ministerstvo spravedlnosti, a hned začal ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) vřískat, že se nesmí odvolat Pavel Zeman. 

Pokud řeknete u soudu tuto pravdu, tak vám ještě napaří tzv.. ,,pohrdání soudem"  s několikaletou trestní sazbou. Občane žer! Klienti H-systému šup pod mosty a církvi vrátit bez zdanění vše, tedy i to co historicky ukradla, nebo bylo předáno státu již za RakouskoUherska! 

Co je to za lidi, kteří v takovém režimu pracují u soudů a na státních zastupitelstvích ? Jsou to úplní hlupáci nebo loajální sebranka polistopadové mafie? Přestože hlupáků tam bude také mnoho, tak platí druhá možnost. Proč myslíte, že režim soudcům a státním zástupcům neustále zvyšuje platy, poskytuje nejrůznější výhody a mediální krytí? Aby byli nezávislý, proto? Nenechte se vysmát. Jednoduše proto, aby nikoho z nich nenapadlo veřejně říci: ,,Co je to za nesmysly na základě jakých máme rozhodovat! Toto uráží mé právní vzdělání a rozum!".

A oni to ví a proto mlčí, pohodlně tloustnou ve svých doživotních funkcích a ničí českým občanům životy. Režim ještě o nich sponzoruje fiktivní filmy a seriály, přesně tak jako ten předchozí. Měl bych scénář pro seriál podle skutečné události - ,,3000 zločinců Pavla Zemana" a celovečerní film ,,Rychetský, hoď je pod most!". Jejich sledování, včetně čtení tohoto článku, bude posuzováno jako ,,předsudečná nenávist" a ,,snaha vyvolat nedůvěru v orgány státu". A ,,jejich" deep-state si rozvracet nedají! 

Daniel Novák

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jánošík 2019-10-18 10:08
Tomu všemu se říká ROZVRAT. Rozvrat soudnictví, armády a policie, rozvrat rodiny,
školství, zdravotnictví, pohlaví,...pros tě všeho. Jediné co kvete je ZLODĚJINA, skryta
za pěkné fráze o vyváženosti, toleranci, ekologii, homofilii,... cílem si ty občane,
tvůj majetek a duše. Jednoduše, přidružili jsme se k západu v procesu jeho totálního
úpadku a rozvratu, rozbili jsme fungující stát a teď se na tu spoušť koukáme jak puci.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře