Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Korona hysterie nabírá na obrátkách

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Jsou to vlastně chudáci! Roky plánují velký reset a pak jim do toho hodí vidle něco tak obyčejného, jako je lidská imunita. A jelikož stále nemají požadovaný počet mrtvých a nemocných, jsou všechna připravená opatření k smíchu.

  • korona-hysterie-nabira-na-obratkach

Je to prostě katastrofa. Jsme zde, skoro po roce, "teprve" na cca 10 000 mrtvých. A to tomu musíme pomáhat zapisováním korony do úmrtního listu všude, kde je to jen trošku možné. Zajímavé je, že všechny odkazy na statistiky úmrtí na chřipky z posledních 30 let, google už "nedokáže" vyhledat. Před cca měsícem to nebyl problém. Jenomže čísla byla v některých letech podobná, jako máme dnes a to se prostě teď nehodí vědět.

Aby statistiky seděly, není třeba jen cenzura, ale dokonce jsme kvůli tomu museli vymýtit všechny ostatní druhy chřipky. Ale pořád to nestačí.

Podle plánu se ale musí jet dál. Rozkaz zněl jasně. Má to ale háček. Plán nelze opřít o reálná data. Proto je vidět naprostá bezradnost, chaos, nekonzistentnost a hysterie, která mezi loutkami vládne. A z toho pramenící vláda z pozice síly - nesmyslné, často si protiřečící příkazy. Příkazy, které pomáhají spíš všem možným nemocem než našemu zdraví atd. Tato pozice už ale lidem dost dlouho leze krkem.

Hlavně už nemáme chorobu, kterou bychom ještě mohli "vymýtit".

Takže se začalo improvizovat. Ale ti, co to u nás řídí, jsou navyklí parazitickému a ne tvořivému způsobu života. A tak přišli s naprosto průhlednou pitomostí. To si schválně poslechněte:

Virus zmutoval tak, že na něj nefungují opatření (to se stejně už nedalo zakrýt), ale ne tak, aby na něj neplatilo očkování. (!)

Virus se sám rozhodl ukončit svůj život a sám nám poradil jak.

Takže teď je potřeba rychle někoho naočkovat, doufat, že to přežije a rychle ukázat, že "čísla" začala konečně padat. Že už dávno padají? To bude nějaká konspirační teorie!

Teď u nás znovu začneme mít chřipky a lidé, kteří zemřou třeba na infarkt, to budou mít správně i v úmrtním listu.

A jelikož čísla "začnou" padat, bude "přece naprosto jasné", že to je očkováním a v tu chvíli se prostě musí naočkovat každý. To dá zdravý rozum. A zdravý rozum to skutečně dává, pokud nemáte správné informace, ale jen ty "televizní".

Jenže je tu ještě jeden háček. Těžší průběh koronavirového onemocnění mají často (z principu věci se nebojím řící především) osoby s problémy s autoimunitními reakcemi. A pro ty je očkování na bázi mRNA dokonce nebezpečné.

Takže se teď rozdělíme v zásadě na 2 skupiny - pro osoby z první skupiny je očkování nebezpečné a také zbytečné. Už protilátky mají. Jejich imunitní systém nákazu zvládl sám. Pro druhou skupinu je očkování vyloženě nebezpečné. To může někomu připadat prapodivné, dokud se nepodívá na figurky v pozadí. A to vůbec nehovořím o možnosti, že do vakcíny něco přimíchávají. Přestože Tedros, Bill s Mellindou a spol., prostě stejné osoby, které za tím stojí dnes, mají toto už dávno vyzkoušené.

Páni ministři už byste nám opravdu měli prozradit pravý důvod, který pro očkování tak hystericky a z pohledu obyčejných lidí i odborníků nesmyslně, protlačujete.

Autor: František Sentenský

zdroj: https://sentensky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=762956

Facebook komentáře