Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kauza očkovaná Tereza K.

Hodnocení uživatelů:  / 28
NejhoršíNejlepší 

Michal Brand

Plně naočkovaná Tereza Kostková se nakazila - zřejmě od svých plně naočkovaných rodičů - covidem, proti kterému jsou všichni z nich očkováni.
První z rodiny Kostkových byla zřejmě maminka Terezy Kostkové. Ta již 19.října onemocněla covidem s tak vážným průběhem, že musela být během divadelního představení odvezena sanitkou.

 • kauza-ockovana-tereza-k
 • kauza-ockovana-tereza-k

https://cnn.iprima.cz/herecka-kostkova-se-bala-o-svou-maminku-behem-predstaveni-ji-musela-volat-sanitku-36125

Samozřejmě, že to je vzhledem k vysokému věku maminky Terezy Kostkové pochopitelné.

Až na jednu skutečnost, která je pochopitelná o hodně méně.

Vlastně až na jednu skutečnost, která není pochopitelná ba ani vysvětlitelná vůbec. Vakcína má chránit až z 98% proti nakažení se covidem. No vážně. Copak si to nepamatujete? To je přeci podle těch prý zcela vědeckých a prý zcela pečlivých a prý zcela důvěryhodných studií, studií tak důvěryhodných, že by o nich pochyboval jedině nějaký konspirační teoretik, neonacista, sexista, rasista, ekologické prase (tedy eine alte Umweltsau, jak zpívají hodné, vzdělané a vychované německé děti o svých prarodičích ve známé roztomilé dětské písničce Moje babička je staré ekologické prase https://www.youtube.com/watch?v=er4M785oMzo ).

No vážně – vakcína od Pfizeru má naprosto zázračnou účinnost proti nakažení se covidem.

Psaly to např. presstitutky ze CNN:

 

https://edition.cnn.com/2020/11/18/health/pfizer-coronavirus-vaccine-safety/index.html

… an efficacy of 95%, Pfizer said.

A mezi starými lidmi nad 60 let dokonce krásných 94%:

"Efficacy was consistent across age, race and ethnicity demographics. The observed efficacy in adults over 65 years of age was over 94%," Pfizer and its German partner BioNTech said in a joint statement.

Tady je ta prý zcela vědecká a prý zcela důvěryhodná studie Pfizeru z „testování“ mRNA „vakcíny“:

 

https://cdn.pfizer.com/pfizercom/2020-11/C4591001_Clinical_Protocol_Nov2020.pdf

Dokonce i náš podomní prodejce vakcín Prymula byl přímo omráčen zázračnou efektivitou vakcíny proti covidu a výsledky té prý zcela spolehlivé a prý zcela důvěryhodné studie označil za senzaci:

 

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vakcina-na-koronavirus-covid-roman-prymula-ucinnost.A201118_144331_domaci_knn

Prymula: Účinnost vakcín ke 100 procentům? Neobvyklé, na bázi senzace

 

https://www.denik.cz/zdravi/covid-19-vakcina-pfizer-20.html

Účinnost 95 procent. Vakcína firmy Pfizer nemá žádné vážné vedlejší účinky

(Samozřejmě, že ta mRNA „vakcína“ nemá žádné vážné vedlejší účinky – až na ta úmrtí nebo vážné trvalé následky. Ale to je jen drobný detail na cestě k zářným vakcinovaným zítřkům. Protože „S vakcínou na věčné časy a nikdy jinak“. )

Je tedy zvláštní, že „vakcína“ prý má 95%-ní účinnost proti nákaze covidem. Ale v rodině Kostkových se Covidem nakazili oba rodiče Terezy Kostkové, i přesto, že byli oba očkováni. Tedy plných 100% plně očkovaných leč nakažených a nejen nakažených, ale přímo NEMOCNÝCH:

 

https://cnn.iprima.cz/covidem-se-nakazili-i-rodice-terezy-kostkove-jak-se-jim-dari-36643

Jsou očkovaní, přesto se nakazili. Covid mají i slavní rodiče Terezy Kostkové

A hned nás mediální očkovací propaganda ujišťuje, že díky očkování naštěstí rodiče Terezy Kostkové sice mají Covid, proti kterému jsou plně očkováni, ale jen s lehkým průběhem:

Covid postihl celou hereckou rodinu Kostkových. Nakazila se jím nejen známá herečka Tereza Kostková, ale také její rodiče. Carmen Mayerová a Petr Kostka se léčí v domácí karanténě, průběh nemoci by naštěstí neměl být nijak vážný. Informaci potvrdil deníku Aha! herec František Němec.

Tedy až na to, že maminku Terezy Kostkové odvezla z divadla sanitka. (viz výše.)

Ačkoliv věřím a doufám, že rodiče i sama Tereza Kostková nebudou mít z nemoci Covid žádné vážné komplikace, ta zaslepená víra mediální propagandy i lepšo-lidového pohledu na věc je opravdu fascinující. Mají vakcínu proti nemoci, kterou dostanou a jsou nadšením bez sebe, že jsou proti té nemoci, kterou dostali, zcela očkováni.

Děsivých rozměrů tato slepá, iracionální a zcela fanatická víra ve Führervakcínu (která očividně nefunguje) pak dostává v případech, jako se stal v USA. Muž plně očkovaný proti Covidu dostal Covid a umřel. Jeho dcera a jeho ošetřující lékař se shodli na tom, že bylo velké štěstí, že byl proti Covidu očkován, protože to bývalo mohlo dopadnout mnohem hůře. Jako – mnohem hůře než smrt? Rozumíte tomu fanatismu a tomu naprosto iracionálnímu třeštění fanatiků experimentální pseudo-vakcíny?

 

https://newsrescue.com/man-dies-of-covid-doctors-say-hes-lucky-he-was-fully-vaxxed-it-could-have-been-worse-he-could-be-super-dead-or-double-dead-or-died-more-dastardly/

Man Dies of Covid! Doctors Say He’s Lucky He Was Fully Vaxxed, It Could Have Been Worse… He Could Be ‘Super Dead?’ Or ‘Double Dead?’ Or ‘Died More Dastardly?’

 

https://thehill.com/changing-america/well-being/prevention-cures/567402-fully-vaccinated-man-dies-of-covid-19-daughter

Fully vaccinated man dies of COVID-19, daughter says he was cautious

Vaccines are not 100 percent effective.

Nu, to tedy opravdu tyto mRNA „vakcíny“ nejsou 100% efektivní. To je jasně vidět na všech číslech, kde plně očkovaní tvoří např. 54% osazenstva JIPek v Irsku, premiantovi v očkování. Nebo u nás, kde plně očkovaní tvoří 54% všech úmrtí za uplynulých 7 dní. (Viz. Např. https://tinyurl.com/jpps2wnw )

A vrcholem všeho je ujištění dcery onoho nešťastného muže, že plně podporuje vakcínu:

 

https://www.newsweek.com/daughter-fully-vaccinated-man-who-died-rare-covid-breakthrough-case-supports-shots-1618352

Daughter of Fully Vaccinated Man Who Died in Rare COVID Breakthrough Case Supports Shots

To mi nápadně připomíná onoho vysokého německého EU-úředníka, kterému pokorní, tišší a vděční sirotci-inženýři-uprchlíci znásilnili a zavraždili dceru a on peníze vybrané na podporu jeho rodiny věnoval na podporu nelegální migrace pokorných, tichých a vděčných sirotků-inženýrů-uprchlíků do Evropy.

Ale zpět k Tereze Kostkové. Tereza Kostková moderovala pořad Star Dance. Byla plně očkovaná. Přesto společně s dalšími účastníky této show byla testována před natáčením a vysíláním dalšího dílu v sobotu 23.10. V neděli byla pozitivně testována.

 

https://www.super.cz/783554-po-kostkove-i-dalsi-hvezdy-stardance-v-karantene-ceska-televize-promluvila-o-dalsim-postupu.html

Nikde není zmínka, proč se šla testovat hned druhý den po testu v sobotu. Logické vysvětlení, které se nabízí, je jedno – že u ní propukla nemoc. Tedy pozitivní test po propuknutí nemoci. Nikoli bezpříznakový test - jako je drtivá většina „nakažených neočkovaných“, kteří jsou pouze pozitivní a v drtivé většině naprosto bez jakýchkoli příznaků!

Takže tu máme přímo live přenos neúčinnosti experimentální „vakcíny“ (na bázi nikdy nevyzkoušení a nepřirozené technologie „očkování“ na bázi vstříknutí umělé mRNA do těla „očkovaného“), a to navíc „vakcíny“, jejíž dlouhodobé následky na imunitní systém a celkové zdraví člověka vůbec neznáme. A příštích 9 let ani znát nebudeme, protože to není o razítku, ale o skutečném pozorování, zda se objeví vedlejší následky během deseti let po podání experimentální vakcíny i „vakcíny“.

Fanatičtí zastánci neúčinného experimentu mRNA neustále poukazují na různé údaje. Zpravidla vytržené z kontextu a překroucené. Poklesem počtu nakažených, hospitalizovaných a zemřelých se už neargumentuje v oficiální Vaccine-Macht-Frei propagandě – a to poté, co premianti v očkovaní vykazují výsledky v počtu nakažených a v počtu zemřelých srovnatelné s řadou „propadlíků“ v očkování. Ono i samotné heslo „Očkování je tečka“ je dosti vyčpělé a trapné. (Musím si někde sehnat letáky s tímto heslem, co se vylepovaly, bude to za pár let úžasná rarita. Skoro jako třeba obrázek od Adolfa Hitlera, zápis ve vysokoškolském indexu od Flégra nebo Hořejšího, případně QR kód potvrzující získání 666.dávky té „senzačně účinné vakcíny“.)

Zatím se argumentuje tím, že většina „nakažených“ jsou neočkovaní. Nu, to je a není pravda. Pravdou je, že většina vykázaných pozitivních testů je od neočkovaných. Kteří se musí testovat, aby mohli žít jako lidé, protože kovid-fašistický režim již dávno sebral lidem veškerá, i ta nejzákladnější lidská a občanská práva a jen občas a jen některým a jen za něco je „milostivě“ půjčuje zpět.

Naproti tomu očkovaní, poslušné ovce, jsou stavěni do pozice privilegovaného herrenvolku tím, že jim je malá část původních lidských a občanských práv na chvíli půjčena zpět. Čas od času. I bez testu.

Takže – Kdy se testují očkovaní? Nu, jak prosté, milý Kene Superstar – když jsou nemocní. Když opravdu onemocní, mají příznaky, nikoli zanedbatelné příznaky. Až do významných příznaků, do propuknutí nemoci si totiž vystačí se svým certifikátem „očkování, které nebrání nemoci, proti které je určeno“.

Aktuální stav za uplynulých 7 dní je, že očkovaní tvoří cca 27% všech „nakažených“. V jejich případě jde jednoznačně o lidi, kteří ONEMOCNĚLI covidem, protož jinak by neměli důvod jít na test.

Zbývajících 73% jsou neočkovaní, kteří ale nemusí být a také často nejsou nemocní, Jen prostě chtěli jít do kina, do restaurace, na fotbal… Jak často nejsou nemocní? Nu, víme, že covid bez očkování má cca 80% bezpříznakový průběh, zejména u ne-seniorů (kteří jsou méně proočkování „vakcínou“). Takže 56% ze všech pozitivních testů, z „nakažených“, jsou lidé, kteří jsou sice vykázání ve statistice, ale jen a jen proto, že nemají lejstro. Kdyby po nich nikdo nechtěl bezdůvodný test přd návštěvou hospody, tak by nikde nebyli vykázáni jako „pozitivní“. Kdyby se k nim přistupovalo stejně jako k „očkovaným“, tak prostě nejdou na test a nejsou „pozitivní“, pro propagandu „nakažení“.

Výsledek? Ze sta „nakažených“, tedy ze 100 pozitivních testů je 27 nemocných očkovaných a cca 17 nemocných neočkovaných. Účinnost očkování – při aplikování metodiky použité Pfizerem i Modernou pro stanovení „účinnosti“ jejich „vakcín“ – účinnost očkování je závratných MÍNUS 59%.

No, jak by řekl Prymula – to je opravdu na bázi senzace. A to teda fakt nevím, kde soudruzi z NDR mohli udělat chybu.

Stejného výsledku bychom mohli dosáhnout i matematickým a logickým postupem z druhé strany – pokud je i mezi očkovanými cca 80% bezpříznakových ze všech „nakažených“/pozitivních, pak nezachycených „nakažených“ očkovaných je dalších 108 na každých 100 oficiálně vykázaných „nakažených“/pozitivních. Protože 27 zachycených, nemocných očkovaných je jen 20% ze všech „nakažených“ očkovaných. Zbytek je trojčlenka.

Tento pohled má zásadní význam. Jak vidíme na příkladu rodiny Kostkových, i očkovaní mohou roznášet nákazu Covidem. (Ostatně to již několik měsíců připouští i oficiální vakcín-fašistická propaganda, která ovšem něco takového ještě na jaře označovala za hoax, lež, internetový blábol konspiračních teoretiků apod.) A situace je taková, že díky tomu, že se očkovaní nemusí testovat, máme:

 • 100 pozitivních lidí zachycených testy

  • Z nich je 73 neočkovaných

   • Z nich je 56 bezpříznakových

   • A 17 příznakových

  • A 27 nemocných očkovaných

 • A navíc 108 očkovaných, nezjištěných, protože netestovaných, bezpříznakových, ale infekčních

Z pohledu rozšiřování covidu tak očkovaní vedou nad neočkovanými 135:73, tedy – pro novináře a experty a jiná individua bez základních znalostí a dovedností – 1,85:1.

A dokonce je to ještě horší – očkovaní bezpříznakoví nejsou zachyceni v testech a proto nejdou do karantény. Na rozdíl od bezpříznakových i příznakových neočkovaných. Takže 108 očkovaných bezpříznakových pobíhá po světě a cca 10-14 dní jeden každý z nich šíří covid.

Přepočteno na člověko-dny šíření infekce vedou neočkovaní nad očkovanými nejméně 12:1.

Závěr?

Očkování proti covidu nechrání

Vládní opatření (netestování očkovaných) jednak vytváří zcela falešný obraz o tom, kdo je a kdo není „nakažený“ a jednak, a to především, přímo umožňují další šíření infekce očkovanými.

Ale obviňováni jsou z toho neočkovaní.

Mimochodem, když zastánci očkování experimentální mRNA „vakcínou“ tak rádi hovoří o tom, jak jsou neočkovaní nezodpovědní a jak by měli být zodpovědní a nechat se očkovat – ať tedy ti očkovaní prokáží svoji zodpovědnost, na kterou se tak rádi očkovaní odvolávají – ať začnou ti „zodpovědní“ očkovaní chodit dobrovolně na testy vždy před návštěvou kina, restaurace, sportovní události. Protože zatím šíří infekci covid mnohem více očkovaní než neočkovaní. Ukazují to tvrdá data – každému, kdo jim chce porozumět a nejen povrchně zneužívat k dosažení politických, kovid-fašistických cílů.

Očkovaní, prokažte svoji zodpovědnost a začněte se dobrovolně testovat!

Post Sriptum: Vzpomínáte na písničku od skupiny Kabát „Buldozerem“:

https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kabat/buldozerem-215

Já bych vám ještě ukázal

Všechno bych povolil na chvíli

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře