Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jakýkoli pokus o násilnou vakcinaci budu brát jako ozbrojený útok na své zdraví a na svůj život

Hodnocení uživatelů:  / 43
NejhoršíNejlepší 

Božena Weitingerová

Prohlašuji, že spoléhám na svou dlouhé roky pečlivě budovanou přirozenou imunitu a očkování proti COVID-19 prostě odmítám. Nikomu se nehodlám zpovídat z toho, jaké k tomu mám důvody.

Rovněž nebudu nikomu prokazovat prodělané onemocnění nebo přítomnost či množství protilátek. Pokud bude mít někdo dojem, že jsem infekční, nechť mi své podezření prokáže.

  • jakykoli-pokus-o-nasilnou-vakcinaci-budu-brat-jako-ozbrojeny-utok-na-sve-zdravi-a-na-svuj-zivot

Jakákoli omezení vůči své osobě vyplývající z faktu, že se nemohu prokázat potvrzením o očkování nebo prodělání nemoci, považuji za nezákonnou diskriminaci.

Jakékoli omezení v oblasti poskytování lékařské péče z důvodu neprovedeného očkování budu považovat za hrubé porušení svých práv, která mi zaručuje ústavní pořádek platný v České republice.

Výhrůžky a jakýkoli psychický nátlak vnímám jako trestný čin vydírání ve smyslu § 175 nebo jako trestný čin útisku ve smyslu § 177 Trestního zákoníku.
Dopředu oznamuji, že se v žádném případě nepodvolím případným vládním nařízením o povinné vakcinaci, ať už z důvodu věku, pohlaví, rasy nebo jiného znaku, který by mě řadil k nějaké rizikové skupině.

Jakýkoli pokus o násilnou vakcinaci budu brát jako ozbrojený útok na své zdraví a na svůj život, a tudíž nebudu váhat klást fyzický odpor a použít všechny zákonné možnosti v rámci nutné sebeobrany.

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře