Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Halíku, nejsi Gott, tvůj pohřeb v chrámu Sv. Víta nebude

Ne knězi, zaprodaný ďáblovi, ty ne. Co o tobě čtu, je jen samá „havlovina“. Na stranu jdi, poslanče zla a dej mistru Gottovi pokoj.

  • haliku-nejsi-gott-tvuj-pohreb-v-chramu-sv-vita-nebude
  • haliku-nejsi-gott-tvuj-pohreb-v-chramu-sv-vita-nebude

Náhodou jsem narazil na článek, jež by mě tolik nezaujal, kdyby v něm Halík neponižoval pohřeb Karla Gotta a Gotta samého. S naprostou lhostejností ho nazývá „hvězdou normalizačního zábavního průmyslu”, což já jsem vzal jako...”řádového bulvárního baviče”, jeho pohřeb v chrámu Sv. Víta považuje za “šílený a nevkusný nápad”, a dovršuje to výkřikem “je to další pokus zatáhnout náboženské a církevní symboly do politiky zemanovsko-babišovského populismu”.
 
Jednoduše skrytá i přímá urážka za urážkou. Je opojen nenávistí k Zemanovi a jiným dnešním politikům. Církev na lidi tlačí, vždyť celý život se tím zabývá a když chce jeden pohřeb s farářem za rakví tak je to “další pokus, zatáhnout naboženské a církevní symboly do populismu”. Co tedy chceš?
 
Kdo mu dal slovo aby se “vyzvracel” nad rakví zpěváka, ktereho třeba dirigent a publicista pan Hybš označil za něko, kdo se tu mezi námi již nikdy neobjeví. Chtěl jistě říct: ”Gott byl jen jeden národe. Nikdy nepřijde druhý Karel. Nikdy.“
 
Halík by v ty dny udělal největší službu Českému národu a Gottově rodině, kdyby odcestoval, nebo se zamknul ve svém bytě, či začal trénovat své vlastní skroky do rakve a tím neměl čas na vypouštění svých jedovatých slin.
 
Pohřeb se státními poctami, konaný v jedinečném chrámu Sv. Víta byla pro Halíka rána pod pás. To nečekal. Byla to “další morální zkouška církve, dilema mezi věrností prorocké tradici odpůrců zla a kýčové, nemravné servilitě vůči jakékoliv moci,” uzavřel svou jedovatou hubu zastánce nesmyslných církevních blábol, farář Halík.
 
Když vám stát vracel vaše nakradené pozemky a jinak nazváno majetek, to byl z toho Halik na větvi. Kdyby ten pohřeb se státními poctami navrhnul Havel, vzdával bys mu úctu nad své síly, ale Babiš? Pokrytec jsi Halíku. Pokrytec a maš štěstí, že ta vaše pohádka co lidem tlučete do palic o nebi a pekle, je jen pohádka a Bůh jen vymyšlená figurka. Jinak jsi byl v pekle strážmistrem.
 
Frank Krejčí
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře