Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Existuje více dimenzí.

Reaguji na článek blogera Bálka, který považuje znalosti z knih za zcela zbytečné. Samozřejmě k životu může stačit láska k přírodě a lidem a další kladné vlastnosti, ale člověk se zlepšoval po celá staletí jen a jen díky knize. Je to důležité zvláště v dnešní době, kdy se vše zrychluje a duchovně se vzdělává stále víc lidí bez ohledu na věk. 

Telepatie, intuice, třetí smysl, informace z vesmíru, automatické psaní, proroctví, léčení v hladině alfa či ještě rychlejší léčení jakékoli nemoci či úrazu v hladině theta, paralelní světy, manipulace s neexistujícím časem, sugesce, síla slova, materializace myšlenky. Může tyto věci provádět člověk ve stejné dimenzi v jaké žijeme každý den? 

  • existuje-vice-dimenzi
 
Tyto schopnosti měl kdysi každý člověk, který je ztratil díky svému egu. Může být bůh, andělé a jiné bytosti ve stejné dimenzi jako my? Jsou lidé, kteří dokážou být stále v hladině alfa a každý den využívají sílu myšlenky, kterou následně materializují, hlavně k léčení úrazů a nemocí. Mohou být ve stejné dimenzi jako my? Týká se i Ježíše, který byl nepřetržitě v páté dimenzi, kde je jen láska, pomoc druhým a nemyslet jen na sebe, ale pomáhat i  ostatním. Bůh a další nehmotné bytosti jsou ve vyšších dimenzích.
 
V páté dimenzi jsou lidé ještě v hmotném životě, ale plní lásky k ostatním lidem, zvířatům i rostlinám. Jsou šťastní a neznají negativní vlastnosti, které máme my. Nehmotné jsou až další dimenze, kde je bůh ve formě energoinformace a další bytosti. ¨
 
Někomu může stačit k životu láska a odpuštění, ale bez knihy člověk nemůže postoupit dál. Knihy po celá staletí vedly hlavně k tomu, aby se člověk stále vzdělával a zlepšoval tak život svůj i ostatních lidí. To je význam i Bible.
Čtenář této knihy zjistí, že některé vlastnosti patřící do páté dimenze už má. Naučí-li se žít v páté dimenzi, může znovu získat spirituální schopnosti, které kdysi už měl.
 
Samozřejmě zvýši-li se počet lidí takto žijících, mohou díky opičímu efektu a zákonu matrixu ovlivnit celý svět ukončením všech mezilidských i mezinárodních  konfliktů. K tomu lze využít i modlitby při co největším počtu lidí modlících se ve stejnou dobu- vyzkoušeno, funguje i na počasí. Stačí začít pozdravovat všechny lidi bydlící ve vašem okolí s úsměvem. Budete příjemně šokováni, když se na vás usměje soused, s kterým možná nemáte nejlepší vztahy. Je to neuvěřitelně nakažlivé. 
 
Někde se píše, že všechny konflikty vznikají nepochopením. Něco na tom bude. Kdo pochopí, o čem je pátá dimenze, zlepší svůj život i život lidí ve svém okolí. Vyšší dimenze, to je na jiný článek. 
 
Knih vyšlo více, ale nejlepší k pochopení je kniha "Vzestup a probuzení v páté dimenzi." Je přístupná skutečně každému, velmi jednoduchá na pochopení. Mimochodem, o odpuštění, které dávno považuji za samozřejmost, a které nám všem ztěžuje život a brání spirituálním schopnostem, je tam šokující informace. Přeji všem příjemný den.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#9 Bálek Zdeněk 2023-08-08 22:46
Takže ještě jeden pohled, který je s tím mým ve shodě a vyjadřuje to, o co mi v podstatě mého předchozího textu šlo. Je to sice z FB, ale tohoto autora dlouhodobě sleduji a souzním s ním:? od Jaroslav Rosa:
Mě úplně fascinuje! jak někteří lidé , na soc. sítích dělají senzace z něčeho co je běžný jev.
Slunce sem chrlí víc elektronů a jsou zvedlé hodnoty na grafu (oscilace) a hned Bum! andělské energie...!!!!
Citovat
#8 miroslav petr 2023-08-08 13:30
z dvou tisíc názorů se odlišuje jen jeden jediný...
Citovat
#7 miroslav petr 2023-08-08 07:11
tyto reakce vzorně dokazují, že je to skutečně o POCHOPENÍ záležitosti.
Citovat
#6 miroslav petr 2023-08-08 06:55
jako ve škole-napřed teorie,pak praxe.to platilo vždy po celém světě.o čem to tady diskutujete???b ez teorie praxi dokáže jen mimořádný talent a genius!
Citovat
#5 miroslav petr 2023-08-08 06:53
věřit tomu, že vesmírné bytosti jsou ve stejné dimenzi jako my...samozřejmě , že dimenze jsou frekvence o různé výšce. chocholoušku... ježíš je v jné frekvenci a bůh v jiné než ježíš...nemůžet e zěpt do 3d prostoru- návrat z cestování ve snu není návrat do stejné dimenze? čas jako takjový neexistuje jako vzdálenost-poku d jde o kvantovou fyziku. přítomný okamžik vám nic neříká....čas je vymyšlený, kvantové fyzice je vše ted, minulost, současnost, budoucnost.plés t si animaci s živým člověkem...krás né protiřečení-bez návodu-knihy dům nepostavíte.a z čeho se to mám proboha naučit-cokoli,n e jen stavění domu.??? šokujue mě neuvěřitelná neznalost významu knihy.
Citovat
#4 miroslav petr 2023-08-08 06:44
churchil-nejlep ší argument proti demokracii je pětiminutový rozhovor s voličem... proto volby celých 30 let dopadají, jak dopadají. jaký volič, taková vláda.
Citovat
#3 miroslav petr 2023-08-08 06:41
stačí absolvovat kurs-pevel vondrášek-kvent ování. nebo www learnia.před vašimi zraky narovná kosti na páteři,spolupra cuje s slavnými lékaři a nemocnicemi. kvantová fyzika není blud!!! napoleon-jen blbec se nechá vláčet osudem. osud si můžeme zlepšit kvantováním. je to váš problém, váš život, vaše zdraví. i děti se tomu učí a plní se jim přání. mezi příklady patří úspěšné maturování, ve sportu, na úřadě atd.nechcete-li se vyléčit z nemoci či z úrazu dřív než to udělá příroda,je to váš problém.díky kvatování jsem si okamžitě zastavil krvácení,během čtvrt hodiny zmizela rýma atd.důkazů na internetu je přebytek.např.3 mniši myšlenkou provedli zmenšení až zmizení nádoru,současně to bylo vidět na ct,je to někde na internetu. osud ovlivnujeme svými myšlenkami a sila slova a myšlenky dělá zázraky.nevěřít e-li,je to váš problém.po celém světě už jsou statisíce lidí, kteří takto vyléčili sebe i své bližní a řeší si tak snadno své problémy..
Citovat
#2 P.A.Semi 2023-08-08 00:12
Nebo ohledně mé teze "se z knih nenaučíte" -. možná je dobré si o tom něco přečíst, jenže to nestačí...
Může to ale být dobré nasměrování na vlastní Cestu, jako Inspirace...
Jenže Duchovní Cesta nespočívá v čtení dalších a dalších knih, nebo jak v které fázi života...

Jako když budete jen studovat knihy o architektuře, tak dům nepostavíte, ale bez nich to také nejde, ale pokud nezačnete skutečně stavět dům místo prohlížení architektonický ch knih, tak ten váš dům stát nebude...
Podobně také čtením knih o Alchymii se z vás Alchymista nestane, i když mohou být dobrým nasměrováním, a bohužel jsou věci, které se nedají vysvětlovat, protože pokud je Cesta Cílem, tak pohádky o Cíli nebo o Cestě nikam nevedou...

πα½
Citovat
#1 P.A.Semi 2023-08-07 23:55
Ohledně celého toho odstavce "Telepatie ... materializace myšlenky" - to jsou přesně věci, které se z knih nenaučíte, ale je populární o tom mlátit prázdnou slámu, hezky se o tom píše i čte...

Manipulace s Časem - s osobním časem sice lze manipulovat, ale ten skutečný fyzikální čas je velmi stabilní... Je tak stabilní, jako gravitace, která drží pohromadě všechno, co bylo postaveno, a kdyby se někdy i jen na chvíli trochu změnila, tak polovina budov spadne - to je zase Architektura, že to je postavené tak, že leccos drží vlastní vahou...

K otázce - může být Bůh ve stejné "dimenzi", jako my? Podle mě je v čtyř-dimenzioná lním prostoru vedle toho našeho. Kde pojem "dimenze" myslím v klasickém významu, kde my žijeme v 3-rozměrném prostoru +čas, ale je ještě čtvrtá (nebo i další) prostorová dimenze... Kam ovšem jako 3-rozměrné bytosti nemůžeme, a když tam odejdete, nemůžete zpátky do 3-rozměrného prostoru... Je to jako tvrdit, že by 2D animované postavičky mohly z obrazovky uniknout do 3D prostoru, a pak se zpátky vrátit do 2D animace... Nebo že by v 2D animaci na obrazovce mohla být 3-rozměrná postava...

Jenže leckdo zaměňuje "Frekvenci" za pojem "Dimenze"...

Jinak ale co píšete dál o "páté dimenzi" jsou sice hezké, ale jen pohádky... Moderní pohádky, a totální zmatení pojmů...
(A ovšem to přesně při pouhém čtení knih nepoznáte...)

"modlitby při co největším počtu lidí modlících se ve stejnou dobu" - tomu se říká Egregory v Astrální rovině, a narozdíl od moderních pohádek o "dimenzích" jsou Astrální rovina a Egregory celkem skutečné...

πα½
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře