Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dušek má pravdu.

Soudruh Válek tuto pravdivou myšlenku nesmyslně zkreslil a zjednodušil tím, že jde o vědomou sebevraždu. Je smutné, že většina lidi na začátku třetího tisíciletí nemá základní znalosti o kvantové fyzice a o duchovnu. Obojí spolu velmi úzce souvisí. Kvantová fyzika dokazuje, že to, čemu se říká Bůh, skutečně existuje. Na to mám svou definici: "Bůh je holograficky rozložená energoinformace ve všem živém a neživém". Tím je řečeno vše. 

  • dusek-ma-pravdu
 
Když jsem udělal první horoskop, ihned jsem poznal, že náhoda neexistuje, ale že život ve vesmíru někdo či něco řídí. Ale hlavně to, že jakou máme povahu a jaké máme myšlení, takový máme osud a takové máme zdraví. Nemoci si skutečně děláme sami, zcela dobrovolně. 
 
Každá nemoc má svůj psychický původ. Plných sto procent nemocí je zaviněno negativní psychikou. Drtivá většina lidí má stresy, deprese, a hlavně zlobu, závist, nenávist. Bohužel tyto vlastnosti podporují i politici a media, všude samá nenávist.
 
Vzpomínáte na slova velmi známé písně "zloba, závist, zášť, ty ať pominou"? Tyto vlastnosti tu jsou stále. Rozebírat v současné světové situaci úvodní slova této písně by bylo asi zbytečné. Jejich čas teprve přijde. Bohužel, asi velmi brzo...
 
Z horoskopů jsem zjistil, že rakovina a jiné vážnější nemoci vznikají  nejvíc z dlouhodobých stresů a hlavně z nenávisti k někomu či něčemu. Stále zdůraznuji, že nenávist je  nejideálnější masochismus pro duši. Znáte ve svém okolí aspon jednoho člověka, který by v sobě neměl zlobu či nenávist?
 
Mezi nejčastější nenávist patří nedostatek lásky k sobě. Neschopnost mít se rád, pečovat o své tělo a o svou duši. Kolik skutečné lásky a třeba jen pouhého úsměvu při pozdravení je v každém z vás? Jak často kouříte či pijete alkohol nebo přeslazenou Cocacolu? Jak často jíte sladkosti, tučné uzeniny a jak často ovoce a zeleninu? Máte skutečně rádi své tělo, když vám vadí třeba dlouhé uši, křivý nos anebo kulaté bříško? Máte se rádi, když se při oslavách přejídáte? V duchovnu jde o vnitřní dítě, které máte v sobě a jak se k němu chováte, tak se máte rádi. 
 
Už jen ohlasy na Duškův názor dokazují, kolik nenávisti je v lidech za názor, který je "nekorektní". Převládá tam zloba a nenávist. Takže tito lidé skutečně nenávidí sami sebe. Vesmír je zrcadlo, takže co dáváme, to dostáváme.
 
Proč rakovinu dostanou děti? Tam může být také víc důvodů-jeden z rodičů je kuřák či alkoholik, v dlouhodobém stresu /to si žádná budoucí matka neuvědomuje/, přejídání, o karmě nemluvě. 
 
Doba se natolik zrychluje, že už se začíná propagovat pátá dimenze, které říkám vyšší duchovní škola. Až většina lidstva dospěje k tomuto stadiu, skončí navždy všechna zloba, nenávist, války. Díky zákonu matrixu a "opičímu efektu" se po celém světě rozšíří nicnežádající a všeobjímající láska a dokonce se změní i ti, kteří chtějí tuto planetu úplně zničit.
 
Takovou moc má skutečná láska, vděčnost a požehnání. V páté dimenzi nebude kritika a hodnocení, ponižování a povyšování /jaké vidíme u menšin/, ale tolerance a respekt, spolupráce a celoživotní služba ve prospěch všeho lidstva, jako je tomu u Shambally a reiki. Proto je tak prospěšné pro celý svět sebevzdělání duchovnem, šířit poznatky o páté dimenzi, Shamballle, reiki, kvantování a jiných záležitostech.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-07-19 19:33
doporučuji knihu Vzestup a pád páté dimenze. pravda je trochu jiná než píšete. To, o čem píšete, se týká právě až páté dimenze.
Citovat
#1 Dana 2023-07-19 18:50
Nedá se, než souhlasit, jen ta pátá dimenze (level), tak to souhlasím s Antivirem, že v té už bytosti nemají tělo. Takže spíše teď přecházíme do 4. dimenze, kde se těla, právě díky péči jim věnované, zjemní a budou se dít z dnešního pohledu "zázraky". Ty se už dějí, ale vnímá je jen někdo a nebo jen někdy. Tak nashledanou v lepších časech :-)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře