Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co vlastně znamená "COVID"

Tak nějak podivně lehce jsme přijali dvě nová slova do našeho slovníku. Nejdříve to počátkem roku byl "koronavirus" a pak rychle následoval "kovid-19". Tyhle dvě budou letos jednoznačně nejpoužívanější slova na planetě. Označení "SARS-CoV-2" se evidentně moc nechytlo. Žebříček nejpoužívanějších slov máme tedy z sebou a je čas se podívat na to, co to vlastně všechno znamená.

  • co-vlastne-znamena-covid

Že je celá koronavirová nákaza vlastně jen další akce pod falešnou vlajkou jsme si napsali minule (http://www.czechfreepress.cz/blogy/matrix-uz-zase-jedeme-na-plne-pecky.html). Dnes bychom mohli provést pitvu "COVID-19" a také možná stihneme mrknout na souvislosti mezi daty o šíření případů nakažení. Na určité záhadné detaily šíření nákazy se již v nezávislých médiích poukazovalo a vyšlo, že "infekční" pátrací týmy některých zemí nemohou dohledat tu pacienta "nula", tu pacienta č.4 a tuhle třeba nechápou nakažení pacienta č.31. Inu věci se sice dějí, ale náhody jak už víme, neexistují.
 
Stejně jako označení "911" mělo v roce 2001 jistou vypovídací hodnotu (tzn. začátek policejního státu), stejně tak i propagovaný název nemoci "COVID-19" nebyl zvolen náhodně. Lze to vzít tak, že se ze strany Systému hraje hra. V podstatě se tímto způsobem znudění architekti akcí Fals Flag baví. Musí vymyslet název (příp. datum akce) tak, aby zapadl do oficiální, mainstreamové verze události, ale současně by měl vyjadřovat směr, kam daná událost míří. To tedy znamená, názvem se pokusit nám napovědět, jaký je konečný cíl spuštěné akce.

Co tedy vyjadřuje pojem "COVID-19"? Oficiálně je to spojení anglických slov "coronavirus disease 2019". Nutno přiznat že to dává smysl. Ano, "Koronavirová nemoc 2019" určitě smysl dává. Stejně tak by ovšem dával smysl i názvy jako "CVD-19", "DICOV-19", "SARSDI-2" nebo jen "SARS-2"? Vždyť onen "COVID" je jen nový model, z roku 2002 známého syndromu "SARS"! Proč tedy zrovna "COVID-19" a ne něco se "sarsem"? Divné. Je to náhoda? Nebo je to proto, že se "kovid" všem dobře vyslovuje? A dobře pamatuje??

Možná taky, ale to není tak důležité, jako volba liter, pro symbolické označení cíle, který si Systém touto akcí pod falešnou vlajkou stanovil. Při úvahách o vzájemném vztahu mezi názvem nemoci a průběhem celé akce si nelze nepovšimnout intenzivní snahy postihnout lékařským vyšetřením (posléze jistě i očkováním) všechny obyvatele. Testování je toho důkazem. Testují se totiž jak nemocní, tak i zdraví. Testování se dá přirovnat k závodům o život. Lidé stojí fronty, volají, prosí aby je někdo otestoval. Testy se dokonce staly uzkoprofilovým zbožím a média vyjmenovávají laboratoře, jaké už mají malou zásobu. Stres z neotestování narůstá. Hrůza, že bych nebyl testován! Zachraňte mě! Státe, postarej o mě a rychle mě otestuj! Vždyť je samozřejmě pro mé dobro! A ty jsi dobrý stát!

Jenže v této hysterii se přehlédlo, že samotné testování vodítkem ke zjištění, že konání tohoto "dobra" je jen zástěrkou čehosi jiného. Odhaluje to sama praxe, pokud o tom trochu popřemýšlíme.

V těchto dnech se rozjela tzv. "chytrá karanténa". Už samotný název by nás měl tak nějak trknout, ale dejme tomu, že nic nevidíme. Jsme prostě milovníci všeho "smart" a smart hračičky rádi používáme. I tak se musíme pozastavit nad testováním ve "smart karanténě".

Jak to probíhá? Stát si zjistí (z pohybu vašeho telefonu, bankovních karet možná časem i očipované občanky) kde jste se pohybovali a na vaší trase vám zakřžíkuje jakási riziková místa, kde jste se mohli virem nakazit. Jestli si tato místa domnělé nákazy vymyslí nebo jsou skutečná je nyní jedno, ale rozhodně za vámi vyšlou "rychlou rotu" a ta po vás bude požadovat vzorek krve. Většinou samozřejmě zjistí, že nakaženi nejste a odfajfkujou si vás jako negativní. Vy jásáte, jenže při jásání někde vdechnete ten zlovolný virus a je vymalováno. To znamená, že i když rychlá rota zjistila, že virus nemáte, tak za pět minut po tomto zjištění ho už úplně klidně mít můžete. Vy máte virus a rychlá rota zase vaši krev.

Jak vidět, celé to chytračení s karanténou je nesmysl. Význam by to dávalo jedině, že že by všichni (nakažení i nenakažení) zůstali po dobu třeba tří týdnů v izolaci. Tak to ovšem není. A když je tedy absurdní nesmysl intenzivně propagován a za obrovských nákladů realizován - co vás napadne? Zřejmě, že skutečný cíl akce je jiný, než ten medializovaný. Nic jiného než Fals Flag z toho prostě neleze. A to prosím ani tomu největšímu optimistickému naivovi na světě!

Co z toho tedy leze? Není pochyb - když někdo pod falešnou záminkou sbírá vzorky lidské krve, vytváří nějaký archiv. A protože se toto děje celosvětově, archiv má být celosvětový. A ptáte se čeho se taková sbírka může týkat? Přece mají už naše data, mají naše fotky, znají náš pohyb a naše zvyky, sledují nás kamerami i naši elektronickou komunikaci, mají přehled o našich financích, znají naše příbuzné, přátele i milence, vědí co a kde kupujeme, co a kde nám chutná, znají naše politické, filmové i literární preference, a v malíku mají náš zdravotní stav. Někdo dal dokonce i otisk prstu nebo otisk oka jako bonus. Dobrovolně! Tohle vše jsme jim bez mrknutí oka vydali. Zdá se tedy, že mají vše. Jenže vše neměli. Doposud totiž neměli naše DNA!

Nyní se od chytré karantény (nutno přiznat, že naše DNA sbírají skutečně chytře) můžeme vrátit k naší pitvě názvu "COVID-19". Co si nyní myslíte o "ID", které je součástí slova této nové nemoci COVID-19? Už se vám tohle nové slovo alespoň trochu odpojilo od virové nákazy? Pokud ano a to "ID" vám něco známého připomíná, zbylo ještě "COV". Může to být třeba zkratka pro "cover"? Nebo něco jiného? Rozhodně má smysl hledat a ptát se, protože jak jsme si dokázali, "smart karanténa" svou účinností má s omezením nákazy přesně tolik společného, jako Václav Havel s pravdou a láskou. Naopak je tato smart akce stoprocentní ve sběru krevních vzorků zdravých obyvatel. Už je to tak průhledné, že už ani víc nejde a pokud lze doporučit - svou DNA neodevzdávat a rozhodně se nenechat očkovat, ani kdyby vám slibovali život věčný.


Avšak, abychom se dostali dál, obraťme list.

Mohli bychom sice ukázat na kterýkoli jiný stát, ale na příkladu naší republiky si dokažme, že rozšíření nákazy bylo úmyslné. U nás i celosvětově.

Úvodem je nutné předeslat, že nebudeme brát v potaz žádná nezávislá data o nákaze. Jako že první nakažení byli v říjnu 2019 ve Spojených státech a pak v listopadu v Itálii. To nás nebude zajímat a vezmeme čistě oficiální zdroje. Zde lze vyčíst, že první zápis do knihy nemocných koronavirem byl učiněn v Číně a to 10.ledna 2020. Je pravda, že víra v čínská data malá, až nepatrná, ale v tomto jí podpořili okolní státy - v dekádě od tohoto 10. ledna tento první zápis do knihy nemocných učinili také Thajsko, Japonsko a Korea. V jejich tabulkách svítily první jedničky, akorát pro Čínu to na konci druhé lednové dekády znamenalo desítky nemocných.

Pravda, že takové události si svět ani moc nepovšimne. Bylo to sice zaznamenáno, ale kdo by přikládal význam stovce asiatů s chřipkou! V tomto lze jednotlivé státníky, včetně Babiše, pochopit a nic jim vyčítat nemůžeme.

Jenže na konci následující dekády - to je na konci ledna - už svět vypadal úplně jinak. Z oficiálních dat můžeme vyčíst, že kromě Číny, která evidovala přes 10.000 nemocných(!) se virus dostal do dalších 23 zemí(!). Mezi nimi byly mimo jiné Spojené státy (což je, vzhledem k dalšímu americkému "neprůběhu" nadmíru podivné), ale hlavně také se nákaza dostala do Evropy. První případy na starém kontinentě zaznamenali v této dekádě Francie, Německo, Finsko, Itálie, Španělsko, Velká Británie, Švédsko a Rusko.

Položme si nyní otázku, co by měla učinit zodpovědná osoba, která je vyzbrojena všemi možnými pravomocemi a informacemi zpravodajských služeb ve chvíli, kdy se první případy jakési nemoci dostaly do Evropy a v zemi, kde vše začalo se nákaza za deset dní(!) zvýšila o 10000%? Určitě by neměl jančit a skákat po stole, ale zase začít zvažovat navržení zákazu letů z Číny se v tomto ohledu jeví jednoznačně jako nedělání ničeho. Jen jako póza. Tou nám vzkázal, že o situaci ví, že je rozumný, že zvažuje možnosti a že je tedy ten správný člověk na svém místě.

Jenže ono to je pravda. Andrej Babiš je skutečně člověk na svém místě a byl nucen dělat vše přesně tak, aby průnik nákazy na naše území příliš neomezil. Kdyby konal jinak a omylem by mu skutečně šlo o zdraví občanů, uzavřel hranice neprodyšně již toho 1.února. Toho data byl další vývoj virové nákazy zcela nezpochybnitelný a každý rozumný člověk se začal vycpávat vitamíny nebo, pokud mohl, odstěhoval někam na samotu. Pravda je, že kdyby Babiš hranice uzavřel toho 1.února, případy koronaviru by se sice díky tomu dnes asi počítaly na prstech čtyř končetin, ale Monika by dnes zcela jistě byla hodně majetnou vdovou a novou hvězdou bulváru.

Další aktivity vlády už příliš nemá smysl probírat. Zákazy letů, hasičské kontroly teplot na hranicích, uzavření hranic, ne/nákupy roušek a respirátorů, závody v testování lidí na koronavir - to vše přicházelo postupně tak, aby se nakazil potřebný počet občanů k vyvolání paniky a trvalého strachu, ale současně tak, aby nebyly zahlceny nemocnice. Svým způsobem to byl majterštyk - udržet přijatelnou míru nemocnosti a současně lidi k smrti vyděsit.
 
Samozřejmě to není jen u nás. Je to všude. Každá "hlava" státu se zachovala podobně jako náš slovenský předseda vlády. Někde, kde bylo Systémem určeno, se opatření zaváděla ještě pomaleji. Zjevně  byly předem určeny oblasti vyššího zájmu a oblasti nižšího zájmu. Z čísel je to evidentní - vyspělý "západ" je na tom nesrovnatelně hůře, než zaostalý "východ". Skoro to vypadá na postupné smazávání rozdílů, kdy západ má být sražen na kolena, tedy tam, kde se po dlouhá desetiletí nachází východ. Dav má žít ve strachu, spoléhat na Systém a poslouchat ho. Pokud ne, hrozí mu smrt. Jednoznačný vzkaz.

Na závěr si uvedeme další nápadné podivnosti. Patří zde i rozšíření koronaviru po Zemi. Totiž objevil se dokonce i v těch nejzapadlejších končinách, kde normálně viry nenacházejí cestu ani s GPS navigací. Ale tento virus je prakticky všude. Aspoň v jednom exempláři (který se samozřejmě rozmnoží), ale je. Rozprostření po celé planetě je podezřele příliš dokonalé a vyvolává hromady odpovědí.

Jestli zasažení všech států na Zemi i počty případů jsou skutečností nebo jsme klamáni daty, které nemůžeme ověřit, nevíme. Stále ale vycházíme z oficiálních zdrojů, takže by to měla být pravda. V případě že ne a data o celoplošné nákaze jsou smyšlená, nic se neděje - výsledek je naprosto totožný. Tak jak tak si zkrátka máme myslet, že se topíme a že je nejvyšší čas hledat to pověstné stéblo.

Problém je v tom, že tupý dav oficiální verzi skutečně slepě věří a to stéblo asi brzy začne hledat.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře