Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Matrix: Už zase jedeme na plné pecky

Dávno pryč jsou doby, kdy událostí roku bylo zahájení provozu nové hydroelektrárny. Nebo prodloužení trasy podzemky.

Dnes, pokud by se náhodou někomu takovýto husarský kousek povedl, byla by snad o něm 160-ti znaková zmínka, včetně odklepů, na poslední straně novin.

  • matrix-uz-zase-jedeme-na-plne-pecky

Doba se změnila. A zrychlila. Zprávy o umírněných a neumírněných teroristech z Blízkého východu se střídají se zprávami o ostřelování civilistů ukrajinským vládními vojsky; Černé pondělky se střídají s Černými středami, případně pátky; válečná tažení migrantů se doplňuje s migrací amerických vojsk, a globální oteplování (případně ochlazování) se střídá s pravidelnými virovými nákazami. Do to ho občas vsunou populační explozi, americké volby, bláznivou Grétu nebo zlého ducha z EUexitové flašky od Ginu. Jak vidět, tempo je opravdu víc než slušné a na nějaké nové hydroelektrárny nemůže být ani pomyšlení. 

Musíte uznat, že když to vidíte takhle pohromadě, už to nepůsobí tak roztomile, jako když se to rozpustí do celého roku. Prostě tak, jak se to běžně dělá. Pro slabší nátury asi tak trochu depka. Navíc rádi odpustíte, že seznam nedůležitějších dějů ve světě není úplný a že byly vynechány ty jepičí. Třeba nějaké miliónové bezvýznamnosti, jenž mají pouze vyplnit čas mezi těmi důležitými. Na oplátku se ale můžeme zaměřit na jisté souvislosti, které zásadním, až bezprecedentním způsobem ovlivňují chod planety. Pokud si ovšem někdo myslí, že svět běhá podle východu a západu Slunce nebo kosmického záření a nebo dokonce že  ho řídí americký prezident nebo naopak 7,7 mld obyvatel planety skrz volby, tak bude rozčarován. Bohužel.

 

Jenže, na druhou stranu - bylo by příliš zkratkovité napsat, že žijeme v Matrixu. To prostě nejde. Jak se říká - "Vždyť ani žádný Matrix neexistuje". Je to tak maximálně film s obstojnými počítačovými triky. No, proboha jak by jste chtěli naprogramovat dohromady počasí, flóru a faunu, fyzikální zákony, zdraví a nemoci obyvatel planety, erupci sopky, tsunami nebo že si v noci jen obyčejně ukopnete palec při cestě na záchod. Hotový nesmysl. Pro tohle všechno a pro lepší stravitelnost si trochu věci rozvedeme.

Začněme zlehka. Třeba krizí. Co to vlastně je? "Hospodářská krize" - pojem pro nás kdysi znám jen učebnic. Dnes už nejen. Komunisté s ním kdysi strašili podřízenou dělnickou a rolnickou třídu, ale bylo to k ničemu. Sami vypravěči komunismu znali sice pojem, avšak nikoli faktický význam. Na vlastní kůži odžitou zkušenost. Dopadlo to tak, že jejich plácání o jakýchsi západních hospodářských krizích se nemohlo nepodobat krmení sviní perlami ideologickými flašinety. Oboustranná ztráta času.

Ano stále platí že život je nejlepší škola. Díky tomu už několik let víme co krize je. Už můj děda říkával, že krize úmyslně vytváří pár věčně nenažraných židů, co budou mít málo, i když budou vlastnit celou planetu. Ale o tom tu řeč nepovedeme. Co se tak zeptat, jak je možné, že se s železnou pravidelností krize opakují? Vždy tak deset, dvanáct let a je tady. Jen co jedna končí, už se připravujeme na další. Jako noc a den. Jak hodnej a zlej policajt. Jak to? Jasně, ekonomové vždy dokáží okecat proč a jak. Snadno najdou tisíc důvodů, grafů a statistických tabulek. Okecat se dá totiž úplně vše. Takže se raději neptejme těchto kouzelníků s čísly, ale zeptejme se sami sebe: Jak to, že se krize stále opakují jako podle nějaké přednastavené matrice? ...Matrixu.

Ale fajn. Dejme tomu, že to je jen náhoda. Krize se sice opakují, jenže pro život v Matrixu by muselo existovat mnohem více indicií, než jen ta jedna. Tak tedy hledejme - co dalšího by se dalo do Matrice bez výčitek umístit? Války? Revoluce? Změny ideologií? Politické programy? Klimatické změny? Nemoci? Nebo hergot dokonce naše vlastní existence?! Ano, jistě že to neběhá přesně podle atomových hodin, ale do matrice by se skoro vše, s větší či menší přesností, rozhodně vešlo.

Řečičky, řečičky. Chceme důkazy!

S důkazy je to težké. Postavičky počítačové hry s názvem "Call Of Duty" si asi taky nikdy neuvědomí svou skutečnou neexistenci. A asi se nebudou, navzdory nám, mezi sebou domlouvat na uzavření všeobecného C.O.Déčkového míru. Takže jak? Důkazy dodat nelze. Zbývají zas jedině ty indicie. Hledání stop. Snadno jsme se shodli na tom, že opakující se krize je indicie dost chabá. To skutečně je a proto si zavedeme nějakou další, taktéž se opakující. A proč ne hned tu nejsilnější ze všech: Fals flag - tedy akce prováděné pod falešnou vlajkou.

Ano, indicie s názvem "Fals Flag" je již svým pouhým názvem návodná ke zjištění, že vše kolem nás je matrice a faleš. Její stvořitelé si to možná ani neuvědomili, ale jejím uvedením na světlo boží, udělali nenapravitelnou chybu. Nejen, že ji po narození neměli nechat ve vlastním zájmu ani jeden den dýchat. Oni ji naopak pravidelně krmili a nakonec ji nechali dorůst do obludných rozměrů. Své tvůrce indicie s názvem "Fals Flag" nakonec mnohonásobně přerostla a ti se na ní stali závislí. Fals Flag je pro své tvůrce morová droga: Je to klíč o odhalení Matrice, přičemž oni bez ní nedokáží žít. Takže nakonec z toho všeho plyne, že to co je pro tvůrce droga, pro nás se stává šancí. Jen ji využít.

Asi nemá cenu vyjmenovávat všechny falešné vlajky, které kdy byly použity k nasměrování dějin předem určeným směrem. Proč tady podrobně rozebírat FF na zahájení 1.světové nebo 2.světové války? Nebo války ve Vietnamu či v Iráku. Nebo všechny barevné revoluce. ...a že jich bylo, včetně té naší (že?). Tomu se věnovalo už dost času, jen s tím, že to nikomu v ničem nepomohlo. Doposud to bylo vždy tak, že než dav na kterýkoli Fals Flag v minulosti přišel, svět už dávno fičel v předem nastavených kolejích dál. Lidičky jen zajásali, že podvod objevili, poplácali si navzájem po ramenou, jací jsou kabrňáci a pak šli poslušně zpátky na místa, která jsou jim v právě běžící Matrici určena.

Proto, aby to k něčemu bylo, musíme zachytit Fals Flag u samotného vzniku, pozorovat jeho vývoj a velmi aktivně působit proti němu. ...a máme štěstí! Ten okamžik je právě teď a tady. Ano, právě nyní je v běhu nová Matricová falešná vlajka s názvem COVID-19 (dále C19) - tedy koncem koncem roku 2019 v Číně spuštěná virová nákaza tzv. koronavirem. 

Nyní nejspíše pro mnohé vznikly nepřekonatelné zádrhele číst dál. Není se co divit. Vždyť virus je skutečný, nakažení jsou také skuteční a koneckonců - mrtví jakbysmet. Opravdová virová nákaza, podobná chřipce. Žádná fikce. Dokonce název viru kopíruje název nehezkého lékařského povolání - koronera. Už jen z toho běhá po zádech mráz. ...a tohle vše je skutečné, tak jakápak falešná vlajka?!

Ano, pravda. Vše, až potud je skutečné a proto, pro lepší pochopení, je potřebné vrátit se  trochu zpátky. Tedy z roku 2019, o 219 měsíců zpět do 11.září 2001. Toho dne, jak skoro každý ví, se v New Yorku zřítily tři výškové domy, po nárazu letadel do dvou z nich. Kromě toho ještě údajně jiným letadlem byla poškozena budova Pentagonu a jedno letadlo údajně spadlo do polí. Pentagon a americké polnosti nikoho moc nezajímají, zato ty tři new-yorkské budovy WTC ano. Skutečně totiž spadly a skutečně tam zahynuli lidé. Téměř tři tisíce. Další skončili trvalými následky z likvidace trosek nebo na ně dokonce také zemřeli. Věc se skutečně v naší realitě udála. Prach sesouvajících se budov skutečně létal vzduchem, trosky skutečně hořely a skutečně v západním světě vznikla skutečná panika. Vše ihned on-line a ihned po celém světě. Taktéž se začaly šířit skutečné obavy z dalších teroristických činů údajných muslimských radikálů. Děsivé fotky, filmové záběry a reakce moderátorů i politiků vyvolávaly v lidech skutečné obavy. Strach a zděšení se skutečně šířily nejen napříč Spojenými státy (SSA).

Jednu stranu události známou jako 9/11 (dále 119) jsme si popsali a je nyní celkem snadné si uvědomit souvislost s dnešní situací kolem události C19. Strach a panika se dnes úplně stejně (možná ještě více) šíří celým světem. Komentáře na internetu, činy národních vlád a prohlášení politiků ve své podstatě navozují typově shodnou, děsivou situaci s rokem 2001. Nejsou sice vysílány on-line záběry šklebícího se koronaviru poletujícího vzduchem, ale i tak nejspíše většina civilizovaného obyvatelstva je vyděšena do krajnosti.  ...a zřejmě jen realistická menšina se na virovou nákazu dívá bez emocí a bez ovlivnění mediálními manipulacemi. Za to je ovšem tato menšina pokládána za nepřítele lidstva a budou jako obvykle označováni za dezinformátory a konspirátory. Stehně jako tzv. konspirátoři kolem akce 119.

Nyní ještě jednou zpátky do roku 2001. Stále s ním totiž nejsme hotovi. Jak jste si jistě všimli, zatím jsme nijak zvlášť nezapochybovali o oficiální verzi útoku na obchodní centrum WTC z 11.září. Tato verze je šířena výhradně hlavním mediálním proudem, který je ve vlastnictví několika málo Židů, případně jejich mediálními lokaji.Teď ale nastal čas poukázat na fakta, která vedou k tvrzení, že se jednalo o akci pod falešnou vlajkou - neboli tzv. "inside job". Je jich dnes totiž už zcela neuvěřitelné množství. Kompletní informace byly napříkladzpracovány do přehledné formy zde (https://www.casopis-sifra.cz/rubrika/serial-11-zari/) nebo zde (http://www.nwoo.org/category/911/) dokonce tvoří jeden celý oddíl webu, takže je nebudeme opisovat. Nicméně, přes toto všechno a i když již bylo mnohokrát (i vysoce odborně) prokázáno, že to nemohlo být naplánováno jinak, než z vnitra samotných SSA a že oficiální verze je technicky neproveditelná, tak na stav informovanosti a změnu myšlení davu to zásadní vliv nemá. 75% lidstva věří hlavnímu proudu, 24% to nezajímá a to zbylé procento si může plácat co chce. Jednu větu proti oficiální verzi je mainstream  schopen překrýt stovkami tun papíru se svou pravdou. To jim nedělá žádný problém. Zkrátka člověk nepátrající, ale jen tupě přijímající, má stále za to, zlí muslimové narazili do dvou věžáků letadly a proto všechny se všechny tři domy poroučely.

Nicméně, obraťme list. Máme tady totiž nezvratný důkaz, že se jednalo o akci pod falešnou vlajkou. Jaký? Každý Fals Flag má za úkol spustit určité, předem plánované procesy. Tak jako atentát na Františka Ferdinanda dne 28. června 1914 měl zahubit evropské monarchie a nebo přepadení vysílačky v Gliwicích dne 31. srpna 1939 mělo za cíl zahájení experimentu s územním rozšířením komunismu, tak je asi čas si zopakovat cíle plánované z akce 119. A jak poznáme jaké měla akce 119 cíle? Prostě podle toho

- kdo na celé akci zbohatnul,

- čeho se architektům akce 119 podařilo v následujících letech dosáhnout,

- a na úkor koho to bylo.

Vezmeme je postupně od těch přízemních, až po ty zásadní:

1. Výškové budovy obchodního centra s označením WTC byly konstrukčně zastaralé a technicky již nevyhovující. Jejich případná revitalizace by byla pro majitele značně finančně náročná, až neřešitelná, bylo výhodnější je strhnout.

2. Majitel budov, krátce před nárazem obou letadel, nechal obě budovy pojistit na astronomickou částku proti škodě způsobené nárazem letadel.

3. Útok na WTC zlegalizoval vojenské napadení Afghanistanu a způsobil následné prudké zvýšení objemu exportu opiátů z této země na světové trhy.

4. Byly zničeny účetní záznamy Pentagonu prokazující ztrátu biliónových finančních částek.

5. Zavedení velmi detailních, až nechutně intimních kontrol cestujících na letištích. Zákaz převozu mnoha dosud obvyklých náležitostí příručních zavazadel.

6. Legalizace sledování veškeré elektronické komunikace tajnými službami.

7. Celosvětově divoký, nekontrolovatelný rozmach osazování veřejných i soukromých prostor sledovacími kamerami.

8. Zahájení silné propagace hotovostních plateb a naopak postupné podsouvání myšlenky, že hotovostní platby jsou ze své podstaty podezřelé.

Shrnutí 119? Když pomineme, že si díky 11.září 2001 pár osob podvodem zvýšilo počet nul na bankovním kontě, tak byla brutálním způsobem narušena osobní svoboda občanů a právo na soukromí - tedy cíle zcela shodné s cíli akcí napadení zmíněné vysílačky v Gliwicích v roce 1939. ...tedy územní rozšíření komunistické totality. Doplňkovým vodítkem že šlo v akci 119 o FF je jednoznačný fakt, že velmi silně protlačované vyhlášení války teroru neskončilo vyhlazením muslimských radikálů, ale naopak, jejich počet od té doby mnohonásobně vzrostl. Suma sumárum, FF akce 119 měla cíl omezit osobní svobodu a právo na soukromí, což jsou prvky vystřižené z učebnic komunismu. (Psané mezi řádky, pochopitelně.)

Jak jsme si již uvedli, nad dávno provedeným FF můžeme jen lamentovat, počítat ztráty. Vracet stav, kdy svět byl o mnoho svobodnější už moc nejde. Ovšem právě teď běží nová falešná vlajka C19 - výše uvedená virová nákaza koronavirem a ta má jistě také určité cíle, které nám jistě nebudou dvakrát pochuti.

 

Prozatím není nic moc vidět. Je to úplně stejné, jak jsme po sesunutí budov WTC vůbec netušili co nastane. Dnes jsme o něco chytřejší a tak poznáváme, že právě probíhá jen první, zaváděcí fáze FF. V této chvíli se počet mrtvých "z následku nakažení koronavirem" blíží trojnásobku z akce provedené na WTC a řeklo by se, že to stačí. Jenže to by byla nesprávná úvaha. Jak už víme z příkladu FF z 31.8.1938 (napadení vysílačky v Gliwicích) a z následného průběhu 2.sv. války, počet lidských obětí a materiálních ztrát není pro architekty FF důležitý. Důležité pro ně je jen a jen naplnění konečného záměru.

Možná některým nesedí spojení koronaviru a Fals Flag. Nejste tímto článkem tak náhodou klamáni? Jak se vlastně pozná, že jde o Fals Flag? 

Je to vcelku jednoduché. Pro rozpoznání si raději uveďme krátkou, volně formulovanou definici  FF: Fals Flag je útočná, většinou smrtonosná akce, která i přes případně vzniklé překážky, je vždy provedena se všemi důsledky do úplného konce, i když by bylo velmi snadné této akci i jejím následkům zabránit. Akce musí být šokující a musí vyvolat paniku mezi obyvatelstvem cílové skupiny, přičemž míra paniky je přímo úměrná věrohodnosti a intenzitě medializaci uměle vyvolaného problému.

Jen na okraj si uvedeme, že manipulace akcemi FF jsou přesným negativem manipulace metodou "vaření žáby". Výsledky obou jsou ovšem naprosto totožné. Liší se jen v době, za kterou je manipulace s myšlením obyvatelstva dokonána. Metoda vaření žáby se používá v mezidobí mezi dvěmi akcemi FF na pomalé změny, trvající i celé generace. Jedná se většinou o změny etiky, morálky a změny v chápání přírodních zákonů. Nastupující mladá generace je u této metody nenásilně vedena k jinému myšlení, než mají jejich rodiče. Naopak u akcí FF je příjemce informace během relativně velmi krátké doby touto šokován a zcela konsternován. Je známo, že ve chvíli, kdy je dav v šoku, přestává logicky myslet a bez odporu přijme nabízené řešení uměle vyvolaného problému. Často si o řešení omezující jeho svobodu dokonce sám požádá. Většinou se u akcí FF jedná o oblast zásadních geografických změn a skokovému omezení lidských práv.

Ale vraťme se k definici FF. 11.září definici naplnilo do puntíku, takže se zeptejme, zda ji naplňuje také akce COVID-19. Nyní nebudeme řešit (i když to není nic těžkého) čí je to vlastně akce, ale jen - zda naplňuje rysy definice FF.

1. Zatím toho z akce C19 moc neproběhlo a jak jsme si uvedli dříve, jsme na samém jejím začátku. V této chvíli probíhá fáze vyvolávání strachu a jen proto, že Zem má relativně velkou plochu, toto období šíření strachu je z těchto objektivních důvodů v čase značně roztaženo. Pozitivní časový efekt (velký interval šokování davu) pro zdárný průběh FF je ovšem jednoznačně v tom, že dav si strach lépe uloží do dlouhodobé paměti. Pokud bude mediální masáž bezchybná, úděs se uloží částečně i do podvědomí, díky čemuž bude možné se strachem davu později lépe pracovat. Nutno přiznat, že v tomto ohledu se vlády i média svých úkolů zhostili skutečně profesionálně.

2. Velmi důležitou indicií pro odhalení FF je skutečnost, že jí šlo velmi snadno zabránit, ale nestalo se tak. V podstatě všechny vlády světa (snad na čestné výjimky, které nyní nejsou známy) začaly skutečně konat až ve chvíli, kdy bylo jisté, že lokální, kontinentální, případně celosvětové pandemii nepůjde zabránit. Navíc kroky, které národní vlády proti nákaze zaváděly, byly vždy velmi opatrné, aby se rozšiřování viru příliš neomezovalo. V případě, že by státy skutečně chtěly ve svých zemích nákaze zabránit, uzavřely by hranice již na přelomu leden-únor 2020, kdy se s koronavirem potýkala jen Čína. V té době již z dat bylo totiž 100% jisté, že virus nelze zastavit běžnými způsoby a nevěřím, že bych byl (společně s českými Vietnamci, kteří se připravili hodně dávno před nákazou) v Evropě jediný, který si byl jist, že koronavir k nám z Číny dorazí. Takto zcela úmyslně vyčkávaly v podstatě všechny vlády světa a jednat začaly až po zjištění, že nákaza do dané země dorazila.

Současný stav? Celý svět, který pod vlivem mediální kampani sedí doma u televize, s hlavou zabalenou do respirátorů a nohama v lavoru s chlórem. Tento mírně nadsazený obraz jasně odhaluje, že se Systému velmi snadno podařilo dav šokovat. Dav na oplátku jistě brzy odmění plánovače akce FF, že co nejdříve bude chtít znát řešení vzniklé situace do budoucna. Je jisté, že vyděšení občané nebudou čekat příliš dlouho - jak jsme si uvedli, akce pod falešnou vlajkou se vyznačují hlavně tím, že na vyvolanou krizovou situaci současně existuje i její řešení.

Možná je čas pouvažovat, jaké cíle (resp. řešení) má akce C19 a zda se nám budou líbit. Osobně předpokládám že nikoli, protože výsledek poslední akce FF omezuje svobody a práva lidí, což se rozumným lidem zpravidla moc nelíbí. Ale nepředbíhejme, uvidíme na co přijdeme.

Zkusme tedy ze současné reality dedukcí postupně filtrovat možné cíle.

1. Pokud se světem šíří panika z nakažlivého, smrtelného viru, je čas na léky a očkování. Zda očkování bude dobrovolné nebo povinné je dnes těžko říci. Pokud média řádně vykonají svůj díl práce a panika v davu bude dostatečná, může být dobrovolné. V případě, že pod vlivem odkrytí pozadí akce FF strach  davu neplánovaně opadne, budou silné tlaky na prosazení povinného očkování 

2. Obsah léku nebo vakcíny stojí také za úvahu. Proč? Akci C19 bezpochyby naplánovaly a spustily síly, které mají bezedné zdroje majetku i financí. Jenž si samy peníze tisknou. Proto finanční stránku z případného zisku z vakcín bychom mohli odložit jako druhořadou. Naopak bychom se mohli zeptat, zda do globálního davu nemá být za pomoci vakcíny či léku vpravena nějaká určitá látka. A také, co asi by tato látka měla ovlivnit. Pokud zapátráme v paměti, mluví se stále o přelidnění planety, o extremistech a o nutnosti eliminovat nevhodné názory. Také je nutné vzít do úvahy neustálé snahy o šmírování a čtení našich myšlenek. Vzhledem k tomu, že i organizátoři akce C19 si jistě nastudovali dílo George Orwela - 1984 i román Aldouse Huxleyho - Konec civilizace, nelze vyloučit žádnou možnost, čeho by se součást vakcíny mohla týkat.

3. Pandemie je také čas pro vyhlašování nouzových stavů a krizových scénářů, kdy si vlády a silové složky mohou dělat v podstatě co chtějí. Lidská práva v tu dobu v podstatě neexistují. Navíc od vyhlášení nouzového stavu je hodně blízko ke stannému právu s možností vyhlášení drakonických omezení osobní svobody. Do současného nouzového stavu stačí vpustit nějaký doplňkový rušivý impuls (sucho, povodně, muslimské teroristy, omezení sítí, omezení přístupu k potravinám, další virus, ...cokoli jiného) a stav legalizace státního teroru se v tom okamžiku stává skutečností.

4. Vázne nebo se úplně zastavila komunikace mezi lidmi. Lidé ve frontách skutečně jako ovce dodržují předepsané vzdálenosti a už spolu ani nemluví. Jsou již tak šílení, že jeden podezřívá druhého, že je nakažený. Panika a stres zhoršuje mezilidskou nevraživost a dále atomizuje již tak atomizovanou společnost. V případě vypnutí elektronických sítí si vzniklou situaci skoro nikdo neumí představit ani ve snu. Jsou narušeny osobní i pracovní vztahy a lze pozorovat, že lidé se už dokonce obávají podívat na jiného člověka, aby se náhodou nenakazil. Působí to sice až komicky, ale nemění to nic na tom, že vládně-mediální kampaň je vyšpičkovaná skutečně dokonale. Dokonce tak dokonale, že ji začali věřit i někteří vysokoškolsky vzdělaní lidé a dokonce i ti, kteří by si měli dobře pamatovat manipulace z dob slavného budování komunismu. 

5. Není to v masivním měřítku, ale mnoho lidí začalo preferovat platby kartou, před držením hotovosti. O té se šíří informační lavina, že v ní mohou být zakuklené smrtelné viry. Jedná se o Systémem a médii (kdo jiný?) přikrmovaný odpor k hotovosti, která je (ač si vůbec neuvědomujeme) jedním ze základních pilířů osobní svobody. Ne že by dnešní bankovky a mince měly hodnotu vyšší, než hodnotu potištěného, zmuchlaného papíru a bezcenných kovových plíšků, ale i tak lze již po několik let pozorovat intenzivní snahy o jejich náhradu měnou nehmotnou. Měnou elektronickou, virtuální. Její úplné zavedení by dříve nebo později znamenalo nástup totality, kterou lidstvo ještě nikdy nepoznalo. Z takové totality nás už osvobodí jedině vlastní smrt.

6. Ekonomická stránka akce C19 je taktéž velmi důležitá. Již dnes vidíme, že se v podstatě zastavil život. Akcie i všechny burzovní indexy padají. Továrny zastavují pásy, protože není kdo by si pořizoval jejich výrobky. Úředníci neúřadují, prodavači neprodávají, výčepní nečepují. Lidé strachy sedí doma a maximálně se posilňují alkoholem, což se nemůže neprojevit na hospodářské bilanci státu. Nejen našeho. Již dnes brutálně zadlužené státy (v podstatě nikdy nesplatitelným dluhem) se budou dále zadlužovat, aby "zamázly" vzniklé provozní škody. Dluhy nebolí. Ale co znamená to zadlužování státu? Je to vlastně příjem elektronických jedniček a nul od židovských bankovních ústavů, přičemž my na oplátku ručíme naším hmotným majetkem. Půdou, vodou, stavbami, státními firmami, zlatem, historickými artefakty, uměleckými díly, patenty, atp. A vzhledem k uvedeným faktům, že dluh je nesplatitelný a že stále roste, může tento FF s názvem COVID-19 navozovat jisté souvislosti, známé z otrokářských dob.

7. Stejně jako stát, podobně špatnou ekonomickou situaci si prožijí všichni, akcí C19 zasažení lidé. V tuto chvíli máme na mysli dav napadený informacemi o opatřeních vlády a konsternovaný médii. Vzniklá situace z počátku vypadá, že stát (chápej Systém) situaci finančně řeší. Téměř se zdá, že se přechází na výplatu tzv. nepodmíněného příjmu, z důvodu "nečekané" virové krize. Vypadá to, že miliardy létají bezprizorně vzduchem, jen je chytit. Jenže každý sen jednou skončí.Ano, je samozřejmé, že to tak nemůže zůstat navždy. Jde jen o uklidňování finančních obav lidí, protože dav se nyní musí soustředit hlavně na virové nebezpečí, roušky, desinfekci a číhající smrt. Po určité době média oznámí (v té chvíli již první fáze akce C19 bude končit), že "vrtulníkové" peníze dochází. Po určité době všichni (mimo represivních složek), nebudou mít dostatek financí na zavedenou ekonomickou měsíční bilanci a zchudnou. Současná podoba státu nebude schopna řešit obrovské množství bankrotů, chudoby, nemocí a umrtí a vzdá se svých kompetencí. Své kompetence předá těm, kteří je řešit budou schopni - což si dav bude sám žádat. Zda to bude novodobý Hitler nebo se EU ihned a bez zástěrek přejmenuje na Rotschildistán či jinak podobně, těžko vytušit.

8. Dalším aspektem je, že tento uměle vytvořený a v Číně vypuštěný korovavirus úspěšněji útočí na seniory (tedy staré, moudré a zkušené, co si ještě pamatují význam spojení "lidské hodnoty") a obézní (tedy nemocné nebo duchem slabé, nepoužitelné, s nákladným provozem). Chce-li Systém provést změny, jsou obě skupiny pro něj nežádoucí a je lepší se jich zbavit. Toto je jeden z možných způsobů.

9. Zákaz shromažďování a omezení pohybu z důvodu virové nákazy umožňuje státu provádět zásadní systémové změny bez odporu davu, přičemž dnes vzniklá situace se zdá být jen jakousi generálkou. Vedení státu si mají za úkol nacvičit bezchybné postupy při omezování svobody pohybu občanů. Je nutné spočítat potřebné represivní prostředky a lidské zdroje, aby akce plánovaná jako následující (zatím nám není známo) byla realizována bezchybně. Toto dnes může být jen jako celoglobální koro-cvičení a pokud existuje jiný plán na budoucí omezení lidských práv, bude probíhat přesně takto. Proto je pro stranu Systému zcela nezbytné prověřit funkčnost.

10. Abychom nebyli jen pesimističtí škarohlídové, uvedeme si také pozitivum akce pod falešnou vlajkou C19. Je sice sekundárním produktem, ale nebylo by fér toto neuvést. Totiž jedním z hlavních pozitiv je zastavení bezbřehého konzumu a hédonismu. Přikováním davu doma, zákaz vycházení a zavřené obchody znovuobjeví v homo sapiens nečekanou skromnost. Lidé nebudou pořizovat věci, které nepotřebují a po určité době začnou řešit svou holou existenci. Abstinenční příznaky odřezání od konzumu jsou pro dav určitým negativem a z počátku může být znatelná zvýšená spotřeba alkoholu a cigaret. Viníkem bude nuda i stres. Toto je sice pro stát a výběr daní více než dobré, ale davu to naopak uškodí.

Možná nebyly uvedeny všechny možnosti dalšího průběhu běžící Fals Flag akce. Jedinou jistotu, kterou máme je tak, že to co právě nyní probíhá je plánovaná akce. Předpoklad je, že cílovými objekty byla sekundárně západní Evropa, ale zcela primárně Spojené státy (SSA). S touto mocností akce C19 zatřese tak silně, že po ukončení FF bude k nepoznání. Zatím není úplně jisté, zda s akcí C19 jakkoli souvisí záhadná existence nových, prázdných čínským měst, ale to ukáže čas.

Co tedy závěrem? Byl jsme vržení do víru dění, které bylo pečlivě naplánováno. Vše co se nyní děje i se vším, co vyhlašují vlády a šíří média se počítalo a je tedy součástí plánu. Také podřízení se vyděšeného davu příkazům bylo součástí plánu. Architekti této akce pod falešnou vlajkou se vším počítali a v této chvíli jen pozorují, zda první fáze Fals Flag probíhá jak má. Zatím ano. Ale dá se s tím něco z naší strany dělat? Můžeme jejich cíle nějak negovat?

Ano a je to celkem prosté. Stačí být jen poučen z dějin, tedy:

1. média budeme i nadále pokládat za jejich manipulační nástroj,

2. vlády stále budeme pokládat za jejich lokaje

3. vždy se budeme chovat instinktivně a logicky - tedy odlišně, než předpokládají.

Nebo kratčeji - stále si uvědomovat, že náš"život" probíhá v Matrici a za žádných okolností jí nepodlehnout.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře