Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vypálit ČT? Co s těmi zločinci udělat? Nepoučitelná, nereformovatelná, zločinná Česká televize!

Petr Štěpánek, který dlouhodobě a kriticky sleduje program České televize a byl nelegálně zločineckou vládou Špidly s dalšími odvolán z Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, jak pravomocně rozhodl soud, informoval na svém facebooku, že na adresy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a Rady České televize odeslal stručnou stížnost na fungování České televize.

  • vypalit-ct-co-s-temi-zlocinci-udelat-nepoucitelna-nereformovatelna-zlocinna-ceska-televize
Jak dále informuje server PrnvíZprávy.cz, tak podle Štěpánka je Česká televize nepoučitelná, nereformovatelná a zločinná. „Ve speciálu k polským prezidentským volbám (ČT24, 12. 7. 2020) opět předvedla to samé jako při americké volební noci.
 
Jak dále informuje server PrnvíZprávy.cz, tak podle Štěpánka je Česká televize nepoučitelná, nereformovatelná a zločinná. „Ve speciálu k polským prezidentským volbám (ČT24, 12. 7. 2020) opět předvedla to samé jako při americké volební noci. Totiž zaujatost, jednostrannost, politický aktivismus. Opět tím porušila zákon, který jí ukládá, aby občanům poskytovala objektivní, ověřené, ve svém celku vyvážené a všestranné informace pro svobodné vytváření názorů,“ píše Petr Štěpánek.

„Součástí toho českotelevizního průšvihu, rozuměj nedělního speciálu ČT24 o polských prezidentských volbách, průšvihu nikoli nepodobného americké volební noci či brexitu, byl i bývalý diplomat Petr Janyška. Na Dudovi, Kaczyňském i jeho straně Právo a Spravedlnost (PiS) nenechal nit suchou.
 
Zřejmě pro velký úspěch, protože jinak si to vysvětlit nedovedu, jej Česká televize znovu pozvala hned druhý den, to jest v pondělí, 13. července 2020 tentokrát do Událostí, komentářů. O kolik že to chcete zvýšit televizní poplatky, pane Dvořáku?“ ptá se závěrem Štěpánek zločince Dvořáka, který krade peníze i chudým z kapes, aby měl na své milionové odměny.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře