Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Unikla smlouva, kterou Pfizer podepisuje se státy – alarmující znění a důsledky pro nás všechny (#PfizerLeak)

Hodnocení uživatelů:  / 23
NejhoršíNejlepší 

Ve zkratce...

Nedávno na veřejnost unikla smlouva, kterou firma Pfizer podepisuje s různými státy ohledně očkování proti covidu-19. Sociální sítě okamžitě sdílení této smlouvy začaly cenzurovat. Její znění je více než alarmující. Více ve videu.

  • unikla-smlouva-kterou-pfizer-podepisuje-se-staty-alarmujici-zneni-a-dusledky-pro-nas-vsechny-pfizerleak

Více informací a zdroje na webu Ehdena Bibera (pouze v angličtině) ZDE

Původní smlouva mezi Brazílií a Pfizerem (v portugalštině) ZDE

Smlouva mezi Brazílií a Pfizerem přeložená do češtiny (pouze strojový překlad bez úprav) ZDE 

Přepis:

Stew Peters: Je pátek 30. července 2021. Vítejte v show Stew Peterse. To znamená, že zítra nebudeme vysílat, ale zítra má také narozeniny moje máma, takže jí chci popřát vše nejlepší. A také moje tchyně před pár dny slavila svoje narozeniny… vše nejlepší vám oběma. Smlouvy jsou zajímavou součástí života. Pracovní smlouvy, kupní smlouvy, záruční listy, pojištění, smlouvy o mlčenlivosti… každý den pracujeme se smlouvami. Smlouvy mají chránit lidi před ztrátami a umožňují, aby jedna strana mohla druhou stranu hnát k zodpovědnosti, pokud by porušila dohodu nebo smlouvu.

Existují i nepsané smlouvy. Ty nepsané smlouvy jsou shodou okolností chráněny už existující smlouvou. Spoustu té práce dělá Federální obchodní komise. Účelem té agentury je, cituji: „Chránit americké spotřebitele.” To zní jako skvělá věc. Oddělení pro ochranu spotřebitelů této agentury zastavuje neférové, klamné a podvodné obchodní praktiky tím, že shromažďuje zprávy od spotřebitelů, provádí vyšetřování, žaluje firmy a lidi, které porušují zákon. Také tvoří pravidla k udržení férového tržního prostředí, vzdělává spotřebitele a podniky o svých právech a zodpovědnostech. FTC, jakožto agentura pro ochranu spotřebitelů, přijímá zprávy o podvodnících, co kradou lidem peníze, a podnicích, které nesplňují své sliby.

Na svém webu píšou: „Tyto zprávy sdílíme s bezpečnostními složkami. Společně s nimi vyšetřujeme podvody a zastavujeme neférové obchodní praktiky. To zní jasně… vláda se o mě postará v případě, kdy jedinec, korporace, podnik nebo jakákoliv entita mě buď úmyslně nebo neúmyslně poškodí. Pokud sám nedosáhnu řešení, mohu se obrátit na vládu a ona mě ochrání. Přímo na webu to slibuje. Nepsaná smlouva, kterou mám já a vy… kterou máme s americkou vládou, to tak uvádí. A jsem rád, že tyto ochrany existují. Existuje spousta pochybných lidí. Jak specifická ta ochrana je?

Podle zákona má Federální obchodní komise právo na, mimo jiné věci, A) zabránit tomu, aby byl obchod ovlivněn neférovými metodami konkurence a neférovými nebo klamnými činy či praktikami. B) Požadovat peněžní náhradu a ostatní kompenzace za způsobenou škodu spotřebitelům. Podle webu a vlády mám i jiné ochrany, ale tohle mi stačí… jsem rád, že vím, že Velký bratr se o mě stará. Pokud bych byl poškozen, buď finančně nebo fyzicky, produktem nebo službou, moje vláda okamžitě zasáhne a podnikne akci. To je, co mi řekli… to je jejich slib. To jsou má práva.

Pokud jde o smlouvy, také chápu, že vláda musí určité smlouvy držet v tajnosti, stejně tak podniky. Podle mě vláda nebo občané by neměli přínos z toho, pokud by vláda podepsala smlouvu a pak ji zveřejnila… smlouvu týkající se třeba systému na řízení střel, nebo dohod s dodavateli zodpovědnými za naši ochranu před kyberútoky, kteří vyrábí technologii, která sleduje obchodníky s dětmi. Přísně tajné dohody zahrnující národní bezpečnost a jinak jakékoliv smlouvy, které moji rodinu mají udržet v bezpečí, ale mohly by být škodlivé, kdyby byly odhaleny… to je nebezpečné. Proto máme bezpečnostní prověrky a pokuty pro lidi, které lehkovážně uchovávají, posílají nebo sdílí utajené informace… jako je třeba uchovávat na svém vlastním serveru, být při tom chycen a zničit 33 tisíc emailů, abyste se ochránili před trestním stíháním. Jsem si jistý, že to je protizákonné.

Ale co smlouvy, do kterých vstoupila vláda jménem svých občanů, které se týkají jejich zdraví? Jejich fyzického zdraví. O těch smlouvách bychom podle mě měli vědět. Zejména, pokud ta smlouva říká, že mi bude něco píchnuto… potenciálně opakovaně, možná znovu a znovu. Zejména, pokud by ta injekce mohla být pro mě nebo mé děti škodlivá, a zejména, pokud by bylo povinné, abych si tu injekci vzal, nebo v opačném případě čelil pokutám. Možná jste před tímto týdnem neslyšeli o Ehdenovi Biberovi, ale on je ten, co stojí za hashtagem „Pfizer Leak (únik z Pfizeru)”, který na Twitteru explodoval… každá sociální síť se hned na to vrhla a začala mazat obsah v těch příspěvcích, což ve výsledku vedlo k tomu, že mu Twitter zakázal účet.

Co bylo tedy obsahem těch příspěvků? Proč Bibera z Twitteru zakázali, a co bylo tak citlivé na tom obsahu, že sociální sítě měly potřebu urgentně jednat a smazat ho… chceme to vědět, tak jsme se podívali. Biber v příspěvku píše: „Pfizer byl extrémně agresivní ve své snaze ochránit detaily svých mezinárodních dohod o covid vakcíně. Naštěstí se mi podařilo jednu z nich získat.” To mi přišlo dost zajímavé, tak jsem četl dál.

Biber pokračuje: Protože tvorba smluv je velmi časově a finančně náročná, Pfizer, jako všechny korporace, vytvořil standardizovanou šablonu dohody a použil tyto dohody s relativně drobnými úpravami v různých zemích.” To zní logicky… pokračujme dál: „Tyto dohody jsou utajené, ale jedna země naštěstí nezabezpečila dohodu dostatečně dobře, tak se mi podařilo získat kopii. Jak za chvíli uvidíte, je dobrý důvod, proč se Pfizer tak urputně snažil skrýt detaily těchto smluv.” Je důležité říct, že show Stew Peterse nebyla schopná ověřit autenticitu této smlouvy.

Ale za chvíli si promluvíme s Biberem… zeptáme se ho na platnost jeho příspěvku. Ale podívejme se na některé části této údajné smlouvy, zejména související se samotným produktem… tzv. vakcínou. Dohoda nejen pokrývá výrobu vakcín proti covidu-19 a mutacím, ale také „jakékoliv zařízení, technologii nebo produkt používaný v jeho podávání, nebo ke zvýšení použití nebo efektu takové vakcíny.” Po celém světě se mluvilo o ostatních lécích, možných léčbách na covid-19.

Jen zmínka těch léčeb vedlo k okamžitému fact-checkování a označení za dezinformaci, k cenzuře na sociálních sítích. Pokud jste lékař, tak ke ztrátě lékařské licence, možná i k vašemu zatčení… to jsme viděli a jsou zdokumentované případy toho, kdy se to stalo. Proč? Pokud je tato smlouva skutečně autentická. můžeme mít jasnější představu o použití léčeb jiných než injekcí nazývaných vakcíny. Tato smlouva, do které údajně vstoupily světové vlády jménem svých občanů, jim neumožňuje se z ní vyvázat. Ve smlouvě se píše, že i když se najde lék, který efektivněji léčí covid-19, nelze se ze smlouvy s Pfizerem vyvázat. Jak jsem četl dál, došlo mi, že tato smlouva se zdá být velmi jednostranná.

Cituji: „Pfizer nebude mít žádnou odpovědnost za jakoukoliv neschopnost dodat dávky podle jakýchkoliv odhadnutých dat dodání.” To nezní správně. Pokud se dohodneme, že něco koupím, a vy to nedodáte. měl bych být chráněn, že? Ne… aspoň podle slov v této údajné smlouvě. Dokument ve skutečnosti uvádí, cituji: „Neschopnost dodat dávky neuděluje kupujícímu jakékoliv právo zrušit objednávky pro jakékoliv množství produktu.” Formulace v dokumentu, co Biber zveřejnil, jsou čím dál více neuvěřitelnější… cituji: „Společnost Pfizer rozhodne o nezbytných úpravách počtu smluvních dávek a harmonogramu dodávek, které jsou splatné kupujícímu, na základě zásad stanovených společností Pfizer. Má se za to, že kupující souhlasí s jakoukoli revizí.”

Pokud to čtu správně, Pfizer rozhoduje, jestli budete potřebovat jednu nebo dvě injekce. Posilující dávku… možná tři nebo čtyři, a jak často. Pokud bych si takto kupoval auto, ale ve smlouvě by byl odstavec, co říká, že prodejce mi může auto doručit v jakýkoliv čas, nechat mi ho před domem, a že za něj musím zaplatit a nemůžu ho vrátit, a pokud mi bude dále doručovat auta, jak je mu libo… chápete, v čem je problém?

Ale dodávka produktů od Pfizeru by rozhodně mohla být pozastavena nebo vrácena, pokud by ty produkty byly pro lidi škodlivé, že? Ne. Ne podle smlouvy, která už údajně byla podepsaná. Podle formulace, které Biber sdílel, tohle možné není… cituji: „Kupující není oprávněn odmítnout jakýkoli výrobek na základě stížností na službu.”

Formulace této smlouvy sahá nad jakékoliv zákony státu. A pokud jde o bezpečnost produktu, smlouva uvádí, cituji: „Kupující bere na vědomí, že dlouhodobé účinky a účinnost vakcíny nejsou v současné době známy, a že mohou existovat nežádoucí účinky vakcíny, které nejsou v současné době známy.”

A, cituji: „Kupující tímto souhlasí s odškodněním, obhajobou a ochranou společnosti Pfizer, BioNTech a jejich přidružených společností před jakýmikoli žalobami, nároky, žalobami, požadavky, ztrátami, škodami, závazky, vyrovnáními, pokutami, náklady a výdaji.”

Pokud vyrábím kola pro děti, a vy vlastníte prodejnu kol… vy nakoupíte kola ode mě… každé kolo, které vyrobím, má pokažené brzdy. Děti kvůli tomu umírají. Rodiče těch dětí půjdou po vás za to, že jste jim prodal kolo, a oni nebo naopak vy půjdete také po mně… já to kolo vyrobil. Ale pokud je formulace této smlouvy přesná, a pokud by se vztahovala na naši situaci, nejen, že musíte bojovat sami za sebe, ale museli byste bojovat za mě… museli byste zaplatit, abyste mě právně obhajovali za selhání mého produktu, který vedl k úmrtí dětí… tečka.

A pokud jste vláda, budete používat peníze daňových poplatníků, abyste mě před těmi lidmi obhajovali. Jinými slovy… pokud jsou tyto smlouvy skutečně autentické, občané budou platit za obhajobu těch stejných lidí, kteří mohou je a jejich děti poškozovat nebo zabíjet. Ten jazyk je nesmírně alarmující… alespoň pro mě.

Video ZDE? https://otevrisvoumysl.cz/unikla-smlouva-kterou-pfizer-podepisuje-se-staty-alarmujici-zneni-a-dusledky-pro-nas-vsechny-pfizerleak/

 

 

Facebook komentáře

Nejčtenější