Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Školní covidový příklad: jak se zjistí množství 100% neočkovaných nakažených covidem?   

Petr Pokorný

Snadno: když otestujete 100%  bez vakcíny a 0% s vakcínou. Hádejte,  k jakému výsledku dojdete? Ne, to není vtip, takto funguje "expertní covidový tým" ministrů zdravotnictví!

A nebojte se, pokud jste prošli třetí třídou bez úhony (bez propadnutí z počtů), lehce si ověříte a do budoucna si spočítáte, "jak strašně jste ohrožení". Pozor, toto je matematický model - příklad, le v mnohém podobný expertům v realitě!

Opakuji, nehledejte v tom jinotaje, jenom si to jednou přečtěte a podruhé už jenom ověřujte čísla.

  • skolni-covidovy-priklad-jak-se-zjisti-mnozstvi-100-neockovanych-nakazenych-covidem

Jak se zjišťuje model nakažených

 
Vezmete 100 000 testů a otestujete 100 000 bez vakcíny. Z nich bude nakaženo (najito, jinak jsou zdraví) 1000 se známkami covidu.

Vezmete 100 000 testů a neotestujete s vakcínou nikoho. Výsledek 0!

Těch 1000 napíšete do kolonky nakažení s vakcínou 100%. Z těch, co jste netestovali, samozřejmě nikoho.

Nemocní s vakcínou jsou prostě zdraví s vakcínou.

A s vakcínou neotestujete NIKOHO, protože přenašeči covidů po dávce vakcíny se testovat nesmí. Ale v nemocnici před operací najdete u dvou na poslední chvíli dva, u kterých se našel covid.

Do tabulky v levé kolonce zanesete číslo 1000, do pravé 2. A z tohoto výpočtu se dostanete k hausnumeru, že nakažených po vakcíně je 0,2%, bez vakcíny 99,8%.

Počet nakažených v procentech

1000 bez vakcíny  2 s vakcínou
 99,8%  0,2%

-------------------

A největší fraška?

Zeptáte li se na to ústředních orgánů, tak vás místo odpovědi seřvou, že jste dezinformátor a houxař s prvky extremismu. O systému výpočtu se nepochybuje a kdo se ptá, měl by být potrestán.

 Zlí jazykové tvrdí, že tento speciální model výpočtu prý dodala sama firma Pfizer.

Pak v televizi vystoupí konsorcium metematických Pfizerů a deklamují s příslušnou klakou, že každý NE-pochlebovač dokonalé vakcíny Pfizer je dezinformátor, protože máte jasně před sebou, že neočkovaných je nakažených 99,8%.

Vážně vám nevadí, že z vás dělají blbečky, když mnozí z vás tvrdí, že mají univerzity amerického střihu? Jaká je potom úroveň vysokých škol dneska, když tyto blufy (nezaměnit z jidlem blafy) žerou? Piráti...

zdroj: https://www.skrytapravda.cz/z-domova/226-skolni-covidovy-priklad-jak-se-zjisti-mnozstvi-100-neockovanych-nakazenych-s-covidem-prosime-pocitejte-s-nami

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře