Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ŠIŘTE JAK MŮŽETE! Zachraňte alespoň ty dosud nenaočkované. Dr. Robert Malone – Než naočkujete své děti proti covidu

BOJÍM SE TO SEM DÁT!! Zejména kvůli těm, kteří se již nechali naočkovat nebo dokonce i své děti. Ale musím. Včera k americkému lidu veřejně promluvil vynálezce mRNA vakcíny s obrovským varováním pro všechny rodiče. 

"Jsem lékař a vědec, mRNA vakcínu jsem vynalezl já. Jsem ale především otec a dědeček. Vše co vám o ní tvrdí ohledně očkování dětí je lež!"

"Pokud necháte své děti naočkovat, je to již nezvratné. Hrozí trvalé poškození zejména jejich imunitního systému. Ne jen to. Toto poškození již nebude možné nikdy napravit!"

  • sirte-jak-muzete-zachrante-alespon-ty-dosud-nenaockovane

"Dlouhodobé negativní účinky vakcíny v tuto chvíli naprosto nikdo netuší."

"Nedopusťte, aby vám vaše děti naočkovali!"

Vývoj mRNA vakcín byl experiment pro pacienty s výjimečnou genetickou poruchou, kdy si nedokázali vytvářet některé důležité proteiny.

Šiřte informace, v tomto článku obsažené, jak jenom můžete. Zachraňte alespoň ty děti nejbližších přátel a rodinných příslušníků, které ten vysoce nebezpečný genový zákrok doposud nepostoupily. Lhali nám všem, někteří z vás jim bohužel uvěřili. 

Doslova Dr. Malone ve svém stručném, ale velice pečlivě formulovaném proslovu řekl (RODIČE POSLOUCHJTE S NEJVYŠŠÍ VÁŽNOSTÍ A VELICE PEČLIVĚ!!!):

Původní zdroj videa ZDE

Mírně odlišný překlad videa (opatřený pouze titulky) naleznete na tomto velice výrazně důvěryhodném zpravodajsko-analytickém webu, jehož prognózy se ne jen v poslední době výrazně naplňují. Zde se můžete dočíst řadu rozšiřujících informací získaných z již dřívějších prohlášení Dr. Roberta Malona a další vědecké kapacity, nositele Nobelovy ceny, objevitele viru HIV Dr. Luca Montagniera.  

Výbušné informace od Dr. Malona přidaly další kamínek do mozaiky, jejíž obraz se zdá být čím dál tím více strašidelnější. Modleme se, aby se nakonec ukázal falešným.

Přesto buďte lidičky velmi ostražití - čtěte ZDE 

Pozor! K podobným závěrům, že jde o záměr a nikoli náhodu, se postupně dopracovává i MUDr. Soňa Peková. Opatrnost je proto na místě. Její předpovědi, ne jen o původu viru, se přes veškeré hanění též nakonec potvrdily. 

"Vše nasvědčuje, že všichni, kteří to kovidové šílenství tlačí, za to mají něco slíbeno. Tito lidé nezasluhují slitování." "Veřejně si troufají protestovat pouze lékaři a vědci, kteří jsou nezávislí. Ti kteří existenčně visí na grantech, zdravotních pojišťovnách nebo mzdě od zaměstnavatele, soukromě hovoří otevřeně. Nahlas si promluvit však netroufnou."

Celý článek ZDE: https://www.necenzurujeme.cz/ibrahim-zardos/2863/sirte-jak-muzete-zachrante-alespon-ty-dosud-nenaockovane.html

--------------------------------------------------------

Dr. Robert Malone – Než naočkujete své děti proti covidu 

Ve zkratce...

 
Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA technologie, má důraznou výzvu a prohlášení pro rodiče, kterou by si měli vyslechnout předtím, než naočkují své děti proti covidu. Prosím o sdílení této důležité zprávy.
 

Přepis:

Mé jméno je Robert Malone. Jsem lékař a vědec, ale hlavně jsem rodič a prarodič. Obvykle nečtu z připraveného projevu, ale tohle je tak důležité, že jsem se chtěl ujistit, že každé slovo a vědecká fakta jsou správné. Za tímto prohlášením si stojím s kariérou věnovanou výzkumu a vývoji vakcín. Jsem očkovaný proti covidu a obecně jsem pro očkování. Celou svou kariéru jsem zasvětil vývoji bezpečných a účinných způsobů prevence a léčby infekčních onemocnění. Toto prohlášení i jeho psanou formu můžete sdílet se svými přáteli a rodinou.

Než naočkujete své dítě, uvědomte si, že toto rozhodnutí je nevratné! Chci, abyste věděli vědecká fakta o této genetické vakcíně, která je založena na technologii vakcíny mRNA, kterou jsem vytvořil. Zde jsou tři hlavní fakta, která by měli rodiče vědět předtím, než učiní toto nezvratné rozhodnutí. První je, že do buněk vašich dětí bude vpraven virový gen. Tento gen nutí tělo vašeho dítěte vytvářet toxické spike proteiny.

Tyto proteiny často způsobují trvalé poškození kritických orgánů dětí a těmi jsou například jejich mozek a nervový systém, jejich srdce a krevní cévy, včetně krevních sraženin, jejich reprodukční systém a tato vakcína může vyvolat zásadní změny v jejich imunitním systému. Nejvíce alarmující na tom je, že jakmile k těmto škodám dojde, jsou neopravitelné a nemohou být vráceny zpět. Nemůžete opravit léze v jejich mozku, nemůžete opravit zjizvení srdeční tkáně, a nemůžete opravit geneticky resetovaný imunitní systém.

Tato vakcína může způsobit reprodukční poškození, které by mohlo ovlivnit budoucí generace vaší rodiny. Druhá věc, o které musíte vědět, je skutečnost, že tato nová technologie nebyla dostatečně testována. Potřebujeme alespoň 5 let testování a výzkumu před tím, než porozumíme rizikům spojeným s touto novou technologií. Škody a rizika nových léků se často odhalí až o mnoho let později. Vyzývám Vás, abyste se zeptali sami sebe, jako rodiče, zda chcete, aby se vaše vlastní dítě stalo součástí nejradikálnějšího lékařského experimentu v historii lidstva. Poslední bod: Důvod, proč chtějí, abyste očkovali své dítě, je LEŽ. Vaše děti nepředstavují žádné nebezpečí pro jejich rodiče, nebo prarodiče. Ve skutečnosti je to naopak.

Jejich imunita je po nakažení covidem klíčová pro záchranu vaší rodiny, ne-li světa, před touto nemocí. Stručně řečeno, očkování nepředstavuje žádný přínos pro vaše děti a vaší rodinu díky malým rizikům viru, vzhledem ke známým zdravotním rizikům vakcíny, se kterými Vy, jako rodiče a Vaše děti, budete muset žít po zbytek jejich života. Rizika a přínosy pro děti se u této vakcíny ani zdaleka nevyrovnávají. Jako rodič a prarodič Vám naléhavě doporučuji vzdorovat a bojovat za ochranu svých dětí.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře