Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Reset, který probíhá, je daleko větší než ten ohlašovaný Velký Reset

Ne. Vaše země není mrtvá. Svět není ztracený. Lidstvo není odsouzeno k záhubě.

Naše národy jsou jen podrobovány čistkám a očišťovány. Svět se probouzí ze staletých podvodů a objevuje pravdu. Lidstvo povstává proti zlu, odhaluje ho a připravuje se na vybudování lepší společnosti.

Říkám ne všem hlasům, které hlásají smrt, zkázu a destrukci našeho světa. Příliš mnoho takzvaných „bojovníků za svobodu“ je ve skutečnosti hlásnými troubami mocností temnoty, kteří neustále hlásají, prohlašují a prorokují své plány na úspěch. To kárám a říkám:

Pro tento svět je naděje. Krásná, slavná a mocná naděje.

  • reset-ktery-probiha-je-daleko-vetsi-nez-ten-ohlasovany-velky-reset
  • reset-ktery-probiha-je-daleko-vetsi-nez-ten-ohlasovany-velky-reset
  • reset-ktery-probiha-je-daleko-vetsi-nez-ten-ohlasovany-velky-reset
  • reset-ktery-probiha-je-daleko-vetsi-nez-ten-ohlasovany-velky-reset
  • reset-ktery-probiha-je-daleko-vetsi-nez-ten-ohlasovany-velky-reset
  • reset-ktery-probiha-je-daleko-vetsi-nez-ten-ohlasovany-velky-reset
  • reset-ktery-probiha-je-daleko-vetsi-nez-ten-ohlasovany-velky-reset

Během minulého století bylo lidstvo vystaveno intenzivnímu zločinu stále rostoucího toxického očkování, které způsobilo bezprecedentní rozšíření dětských nemocí a dosud nevídanou explozi vážných zdravotních problémů u miliard dospělých. To, co slibovalo vymýcení nemocí z naší země, ve skutečnosti způsobilo zničující nárůst bezpočtu nemocí, duševních i fyzických.

Jak bylo lidstvo znovu a znovu injektováno, lidé byli nemocnější než kterékoliv jiné generace v celé lidské historii. V dnešní době je těžké najít byť jen jednoho skutečně zdravého člověka. Heil vakcíny!

To vychází najevo po celém světě. Zločinecký farmaceutický průmysl, který trávil a ničil bezpočet vzácných lidských bytostí, je nyní exponován v celé nahotě a tak jak je: jako hluboce zlý a ďábelský zločinecký kartel zaměřený na obohacení bohatých a oslabení světové populace.

Takzvané léky proti bolesti, které používá téměř každý člověk na Zemi, jsou vytvořeny strategicky, aby zničily srdce, ledviny, játra a způsobily celou řadu dalších kritických zdravotních katastrof.

Není tzv. nutným zlem, že většina léků způsobuje v lidských tělech mnohem více ničení než užitku. Farmaceutický průmysl opravdu není tak hloupý, aby vyráběl něco jako bezpečné léky.

Svět se probouzí do intenzivně kriminálních programů, kterým sloužili těm, kteří neustále tvrdí, že nám „pomáhají“. Poté, co potlačili a dokonce zakázali všechny existující bezpečné, účinné a levné léky na Covid, nyní tyto zločinecké společnosti tvrdí, že „vynalezly“ pilulky, které pomohou zabránit a vyléčit Covid. Jo, správně. Nejprve zabijte miliony a pak řekněte, že chcete zachránit životy ostatních.

Je konec.

Jejich vláda se chýlí ke konci.

Stamiliony a brzy miliardy lidí zjišťují, jak jim bylo lháno, jak byli tráveni, vražděni, okrádáni a podváděni všemi myslitelnými způsoby.

Viníci jsou odhalováni tempem, jako nikdy předtím. V politice, médiích, zdravotnictví, armádě, školství… a masky padají.

Samozřejmě, ti se zkaženým srdcem, stále následují šílence, kteří připravují pro lidstvo ty nejbláznivější plány. Pro pár nul navíc na svém bankovním účtu udělají cokoliv.

Ale jejich vláda se chýlí ke konci.

Vykopali si vlastní hroby.

Myslí si, že jim projde něco tak do očí bijícího, jako je tato zločinecká Plandemie… Umlčování tisíců lékařů a vědců se masivně obrací proti nim. Každý hlas, který umlčí, otevírá mysli lidí po celém světě, kteří jsou svědky této bezprecedentní cenzury.

Způsob, jakým prorazili všechny hranice zdravého rozumu, když ukradli prezidentské volby v roce 2020 na milion způsobů, jen ukazuje jejich zoufalství.

Panika vede k hloupým rozhodnutím.

Hromadí se hory důkazů, které se zřítí na hlavy těch, kteří si – ve své pošetilosti – mysleli, že mohou přechytračit zástup inteligentních a upřímných lidí. Ve své slepé aroganci napadali i Nejvyššího.

Pro lidstvo existuje naděje.

Může se zdát, že bezbožní uspěli, protože to vám říkají média. Když jsou tam miliony demonstrantů, zprávy mluví o stovkách. Zatímco média tvrdí, co říká „věda“, vybuchující počty skutečných vědců náležitě informují dennodenně rostoucí počty lidí na celém světě.

 

Ano, blázni a naprosto bezohlední, kteří zapomněli přemýšlet, sledují oficiální vyprávění. Ale i mezi těmito slepými stoupenci lživých médií jich stále více otevírá oči a začíná vidět, co se děje.

Svět projde znovuzrozením.

Probíhá zde daleko větší reset než ten avizovaný Velký reset.

Ale jak se současný systém hroutí, způsobuje bolest a zármutek, neklid a stres. Mnozí umírají, takže velká většina bude žít. Zaplacená cena je vysoká, ale to neznamená, že neexistuje žádná naděje.

Čím více lidí se zraní vakcínami, tím více se celý koncept očkování odhalí a ukáže v plném světle takový, jaký ve skutečnosti je, a otevře tak budoucnost lidstvu osvobozenému od této destruktivní lži, která tvrdí, že chrání lidi vstřikováním velkého množství různých toxinů do jejich těl.

Už nikdy nebudou toxické injekce terorizovat celé lidstvo.

Závoj padá.

Lidstvo vidí hrůzy v zákulisí.

Vyzývám každého, kdo toto čte, aby přestal naslouchat hlasům, které hlásají vítězství zla, i když tvrdí, že slouží dobru.

Ti, kteří byli posly temnoty, se musí prohlášením o triumfu zkaženosti otočit o 180 stupňů a začít hlásat dobrotu Toho, který je větší, než všechny říše Zla.

Naučte se být hlasem naděje a uzdravení.

Slova mají sílu.

Slova mají autoritu.

Slova tvoří a posilují.

Slova mohou stavět nebo ničit.

Použijte svá slova k vytvoření atmosféry naděje, léčení a svobody.

Protože k tomu směřujeme: průlom Světla do tohoto světa.

Jediný důvod, proč je temnotě dovoleno se odhalit, je ten, že může být souzena a vyloučena.

Je čas na odvahu a naději.

David Sorensen

Přeložil pedro | Zdroj:

https://mainerepublicemailreport.com/2021/11/19/a-greater-reset-than-the-great-reset-is-happening/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře