Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pfizer a Vatikán. Z Vatikánu unikla informace o dvou tajných schůzkách mezi papežem a šéfem společnosti Pfizer…

Edouard Husson

Papež František se před zavedením povinného očkování ve Vatikánu tajně setkal s generálním ředitelem společnosti Pfizer.

Soudě podle informací uniklých z Vatikánu (odkaz) o dvou tajných schůzkách papeže s generálním ředitelem společnosti Pfizer Albertem Bourlou, není římská kurie příliš spokojená s Františkovou politikou očkování.

Papež František se v roce 2021 dvakrát tajně setkal s generálním ředitelem společnosti Pfizer Albertem Bourlou před zavedením povinného očkování ve Vatikánu: to jsou výbušné informace, které z vnitřních zdrojů shromáždil americký zpravodajský kanál National Catholic Register. 

Plně oceňujeme skutečnost, že papež, který přijal jméno svatého Františka z Assisi, apoštola chudoby, jde tak daleko, že tak často naslouchá generálnímu řediteli společnosti, která během pandemie vydělala miliardy. A dokonce, že se stal lobbistou očkovacího průmyslu, když vysvětlil, že očkování proti COVID bylo „aktem lásky“. 

 

  • pfizer-a-vatikan-z-vatikanu-unikla-informace-o-dvou-tajnych-schuzkach-mezi-papezem-a-sefem-spolecnosti-pfizer

Zveřejnění této informace, navzdory strachu inspirovaného jezuitským papežem, odhaluje, že církev není příliš spokojená s politikou očkování papeže.

Podle vatikánských zdrojů, které se svěřily Národnímu katolickému matrikáři, se Svatý otec dvakrát setkal s generálním ředitelem společnosti Pfizer Albertem Bourlou ve Vatikánu, ačkoli konkrétní podrobnosti o těchto setkáních, která se konala v roce 2021, nejsou známy.

Na rozdíl od většiny soukromých audienci papeže tato setkání neohlásila tisková kancelář Svatého stolce, která na opakované žádosti o potvrzení těchto setkání nereagovala.

Mluvčí společnosti Pfizer řekl: „Nemůžeme potvrdit ani vyvrátit, protože podle našich zásad jsou pohyby našich vedoucích pracovníků považovány za důvěrné.“

Setkání Alberta Bourly s papežem by nebylo prvním takovým tajným papežským setkáním v posledních letech. V listopadu 2019   papež soukromě přijal Melindu Gatesovou. Setkání, dobře známé ve Vatikánu, nebylo nikdy oficiálně uznáno.

Loni v květnu se Bourla zúčastnil on-line vatikánské zdravotní konference s názvem „Sjednoťte se v prevenci a sjednoťte se, abyste se vyléčili“, kde on – a další účastníci s ním – chválili očkování v boji proti COVID-19. 

 

Nechat se očkovat proti COVID, akt lásky?

 

 

 

Albert Bourly ve francouzské televizi vysvětluje, že jediný způsob, jak překonat strach z injekce vakcíny, je „láska“ (sic!). Podle jeho slov má očkování nejen individuální, ale i společenskou hodnotu: musí být provedeno pro naše blízké a zbytek společnosti. 

Připomíná vám to něco? 

Papež František v létě 2021 řekl:

„Očkování je jednoduchý, ale účinný způsob, jak podporovat obecné blaho a pečovat jeden o druhého, zejména o ty nejzranitelnější.  Modlím se k Bohu, aby každý mohl přinést své malé zrnko písku, své malé gesto lásky.“

Nedá se říct, který z těch dvou mužů toho druhého více ovlivnil. 

Je ale jasné, že papež, který přijal jméno „apoštola chudoby z Assisi“, je v tajné dohodě s generálním ředitelem farmaceutické společnosti, která vydělala miliardy na vakcínách proti COVID. Firemním představitelem excesů současného kapitalismu, které s oblibou kritizuje i papež. 

Papež mluví o inkluzivním kapitalismu; ale v tomto případě se stýká s představitelem kapitalismu,  jednoho z nejvíce odsouzených podniků na světě. Kde by byly zisky společnosti Pfizer bez veřejných peněz použitých na financování výzkumu a následně nákupu vakcín? 

Jak se nenechat hluboce zahanbit tím, že papež mohl dvakrát přijmout generálního ředitele společnosti Pfizer a následně si tuto společnost vybrat pro očkování ve Vatikánu? Očkování je povinné!  

Jak vysvětlit, že papež, který tvrdí, že bojuje za spravedlivější řád, akceptuje malou hru „kamarádského“ kapitalismu, který nechal existující léky (které se dostaly do veřejné sféry) zahodit ve prospěch nového produktu, příliš rychle vyrobeného a velmi draze prodaného? Jak pochopit, že papež encykliky Laudato si‘ (česky Tobě buď chvála) věnuje tak málo pozornosti škodám způsobeným vedlejšími účinky vakcíny. 

Je zřejmé proč František přestal mluvit o „lásce“, když v roce 2022 ve svém pozdravném projevu k velvyslancům zmínil očkování. Cítí, že se vítr obrací, a spokojí se s tím, že mluví o rozumné volbě, zatímco čeká na jiné medikamenty. To však nemůže rozptýlit nepříjemný dojem, že papež slouží jako náboženská záruka mezinárodního vládnutí

https://lecourrierdesstrateges…

Zdá se, že ve Vatikánu, kde papež nařídil píchnout injekci všem, od kardinálů až po stráže, si začali všímat, že chování papeže je mírně řečeno kontraproduktivní. 

Začíná to vyvolávat příliš mnoho otázek.

Proto je možné, že současné úniky a špitání o jeho nemoci jsou tichým začátkem v hledání nástupce méně spřízněného s globalisty.

zdroj: https://www.pokec24.cz/politika/pfizer-a-vatikan-z-vatikanu-unikla-informace-o-dvou-tajnych-schuzkach-mezi-papezem-a-sefem-spolecnosti-pfizer/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře