Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kde bere ten xindl Koziar s Vojtěchem právo mě urážet, že jsem nesvéprávný?

Hodnocení uživatelů:  / 34
NejhoršíNejlepší 

Petr Pokorný

Jak nám mohou šmejdi tvrdit, že jsme tupí a neinformovaní, když sami o nás tvrdí, že jsme antivaxeři? Ne, my nejsme antivaxeři,  ale "antipfizeři" proti experimentální nefungující vakcíně a zoufale nám tají, kolik lidí umře po vakcinaci, kolik lidí zabila vakcína Pfizer! Oficiálně 128 a neoficiálně přes tisíc?

  • kde-bere-ten-xindl-koziar-s-vojtechem-pravo-me-urazet-ze-jsem-nesvepravny2
  • smlouva Pfizer abf5b
  • kde-bere-ten-xindl-koziar-s-vojtechem-pravo-me-urazet-ze-jsem-nesvepravny2

Data ze Švýcarska lze to dohledat na facebooku zde? 

https://www.facebook.com/petr.andel.90/videos/609573426946768

A vysvětlení je přímo z Curychu:

Tiskové zprávy uvedené u článků včetně obsáhlého seznamu zdrojů si můžete stáhnout zde pro Kati Schepis a zde pro Thomase Bindera . V prezentaci na mediální konferenci také najdete 4 důvody, které Philipp Kruse uvedl pro NE zpřísnění zákona COVID-19 ze dne 28. listopadu 2021.

Sdílejte prosím tyto důležité informace, aby co nejvíce lidí získalo vyvážené informace. Dík.

Další důležité informace z mezinárodního hlediska lze nalézt na webových stránkách Children's Health Defense Europe

Dodatek: Skandál – YouTube aktivně zasahuje do švýcarského referenda!
Nahrávka v němčině byla bohužel během velmi krátké doby zcenzurována a odstraněna z YouTube . Verze na kanálu CWL Media Group YouTube byla také smazána z YouTube následující noc.

Znovu se tak ukazuje, jak jsou podložená, vědecky ověřitelná fakta, která neodpovídají běžnému narativu o koroně, systematicky cenzurována, aby se obyvatelstvu zabránilo utvořit si vlastní názor.

Kati Schepis

Lze porovnávat úmrtí na LDNkách, kdy je to pro spoustu lidí dokonce spíše vysvobození v utrpení s rakovinou a podobnými nemocemi včetně Alzhaimera s převážně zdravou většinou národa? Kde jsou data, která naše pochyby vyvrátí? Kolik lidí leží na JIPkách s dalšími závažnými nemocemi jako cukrovkáři, Jirkové Krampolové po třetí zdravé vakcíně Pfizer, proč je nakažený Vojtěch po vakcínách, Svrčinová, prezident Zeman také po třetí vakcíně a další?


Protože jste nás sprostě obelhali!

Proto nejsme antivaxeři, ale antipfizeři experimentální vakcíny! Vůdci vakcinační vůbec netuší, co virus udělá, ale my máme držet ústa a cpát do sebe pochybnou vakcínu? A násobně, mnohonásobně, dokonce každý půlrok, jak nyní přiznal nefungující Pfizer. To je covid tečka?

Kdo tvrdí, že jsme antivaxeři,  je podvodník, který uráží! Ať veřejně Koziar do sebe nacpe několik desítek vakcín a uvidíme, kolik unese!

Kde bere ten xindl Koziar drzost nás vakcínovat prošlými vakcínami se slovy, že je to sice nestandartní, ale co má být... Tak ať se nažere prošlými potravinami, když nás do prošlých léků, které máme vracet, nutí!

Kde jsou data, jak opfajzerovaní přenašeči covidu drtili celé třídy a školy a žáci pak museli být na distanční výuce?
Koziar volá po sankcích za dezinformace stejně jako Vojtěch a další!

A já souhlasím: pošlete do kriminálu šmejdy za dezinformace o covid tečce, o tom, že vakcína zabrání přenášení covidu a podobné zločiny, kterými nalákali ubohé, nebohé a vystrašené občany! Na Slovensku žádají pět let naostro! A já souhlasím! Pokud budete v kriminále pět let za zmanipulování národa, za vydírání a zločiny, můžete studovat, jaký rozdíl je mezi vakcínou na hepatitidu B a mutující chřipkou covid-19!

 
Po lidech nelze žádat, aby se povinně očkovali, když pak stejně budou pozitivní "Podívejte se, když máme povinné očkování proti virové hepatitidě B, tak ta očkovací látka způsobí, že po třech dávkách máte celoživotní ochranu a chrání 97 % lidí. Že by někdo onemocněl po očkování, to je naprosto raritní.

Ale nemůžete žádat po lidech, aby se povinně očkovali očkovací látkou, když na začátku epidemie v říjnu jsou desetitisíce lidí, kterým se prolomila imunita," řekl největší expert z praxe epidemiolog a vakcinolog profesor Beran.

Mezi povinná očkování v ČR patří například ta proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli, přenosné dětské obrně a virové hepatitidě B, proti spalničkám, zarděnkám, příušnicím a u rizikových dětí proti tuberkulóze. U očkovaných jedinců se pak stává jen velmi výjimečně, že by se nemocí nakazili. Takovou výhodu ovšem, především kvůli delta mutaci, vakcína proti infekčnímu onemocnění covid-19 nenabízí.

Vážně jste odbornice, která by všechny trestala a sama říkáte, že se učíte za pochodu?

V tom žádná, ale učíte se experimentálně za pochodu na nás! A profesoru Beranovi nesaháte ani po kotníky!

Tak kde berete Koziare tu drzost nás urážet, že nějakou pochybnou vakcínu odmítáme a vyhrožovat vyhozením lékařů z LOKu, když se před vámi nebudou plazit?

Dejte hlavu na špalek se sankcí 50 miliónů a deseti léty vězení, že vaše příkazy covid vyženou a my budeme vesele a ZDRAVĚ I V BUDOUCNU ŽÍT a pak klidně na vakcínu půjdu i s rodinou.

Úvodní koláž - důkaz šmejdů a podvodníků! (viz. fotogalerie)

Ne, neumíme číst černé smlouvy. A vy snad ano? Tak národu řekněte, co tam je, když budete odporovat, že jste součástí zločinu na lidech!

Pokud si jenom hrajete na vědátorku pani Koziare Vašáková s extremistickým ministrem Vojtěchem a v praxi netušíte, která bije, zapíráte data a rvete do nás hnůj, dokonce prošlý, nevěrohodný, nefungující, a dokonce utajený, zmizte z veřejného života a zmizte do výzkumáku, kde možná něco pro lidi uděláte!

Ale nechte nás, zdravé žít!

zdroj: https://www.skrytapravda.cz/z-domova/307-kde-bere-ten-xindl-koziar-s-vojtechem-pravo-me-urazet-ze-jsem-nesvepravny

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře