Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Firmy již plánují „očkované“ zaměstnance nahradit, pravděpodobně během několika let zemřou

Firmy již plánují „očkované“ zaměstnance nahradit, pravděpodobně během několika let zemřou.

Výkonný pracovník z ropného a plynárenského průmyslu vydávající série strategií a plánů pro velké korporace vydal varování, že společnosti po celém světě již očekávají náhrady za své „očkované“ pracovníky během příštích několika let.

  • firmy-jiz-planuji-ockovane-zamestnance-nahradit-pravdepodobne-behem-nekolika-let-zemrou

Ve zhlédnutém videu na platformě Brighteon se doslechneme, jak žena uvádí a vysvětluje, korporace pro kterou pracuje už najisto ví, že lidé vakcinovaní proti Wuhan Coronaviru (Covid-19) pravděpodobně do tří let zemřou a tudíž budou vytvořené díry v zaměstnanosti třeba rychle doplnit:

https://www.brighteon.com/embed/fc63b141-7205-4d89-843c-9edd7ccd738b

„Podniky musí předpovídat, co se hodlá odehrát, jak zaměstnanost v podniku kolísá a jak se pohybuje … a plánování obsazenosti uchazečů je něco, co firmám specificky pomáhá s náborem nových zaměstnanců“ vysvětluje.

„Vedoucí představenstvo má svůj personál a své manažery, dozorce, pracovníky úklidu atd. Podívejme se na personál, který obdržel vakcínu a jež všechny plánují během následujících tří let nahradit, blíže. Co vám to říká?“

Žena sice neuvedla sama sebe, ale zmínila, že řídí společnost, která se plánováním náborů zaměstnanců zabývá. Bereme jí za slovo proto, že rezonuje s tím, co francouzský virolog a laureát Nobelovy ceny Luc Montagnier nedávno připustil, že se v příštích několika letech očkovaným lidem stane.

„Někteří z lidí jsou doslova v slzách, když se procházejí firmou a kontrolují všechny tyto vakcinované jedince s vědomím, že s největší pravděpodobností v příštích třech letech je budou muset nahradit.“ dodává žena.

„To je v průmyslu, ve kterém pracuji, opravdu velká věc. Tyto masivní plynárenské a ropné společnosti chtějí nahradit tisíce pracovníků.“

Čímkoliv vakcinovat lidí během „pandemie“ je nemyslitelné

Luc Montagnier se během nedávného rozhovoru vyjadřoval podobně. Naznačil, že jakmile obsah injekce začne v celém těle osoby určovat kurs, smrt je do značné míry jistá. Mohlo by to trvat týdny, měsíce nebo roky v závislosti na stavu člověka.

„Pro ty, kteří již byli očkováni, neexistuje žádná naděje a žádná možná léčba.“ cituje Montagnier.

Montagnier také myšlenku vakcinovat lidi, vůbec čímkoliv během údajné „pandemie“, kvůli přítomnému riziku nazval „nemyslitelnou“. Horší je odhalení, že injekce fungují na bázi mechanismu „pomalého zabití,“ jež ukončí život příjemce na časově zpožděném harmonogramu.

Zanedlouho všichni lidé, kteří byli vakcinováni začnou spatřovat účinky – jejich imunitní systémy nebudou schopny zvrátit jednoduché onemocnění jakými jsou chřipka a běžné nachlazení, které během zimních měsíců převládají.

Mohlo by to být tak, že účinky se zcela projeví na podzim a v zimě, kdy slunce už tolik nezáří, je chladnější počasí a všude oplývají nemoci? Mnozí se domnívají, že tomu tak bude. Zbývá jen několik měsíců, než to zjistíme jistě.

„Jakmile si uvědomíte, že všechny vakcíny jsou v hlavičce pyramidových schémat, všechno začne dávat smysl,“ napsal komentátor Natural News. „Je nám lháno skoro ve všem. Vakcíny a léky přinášejí tuny zisku a moci. Všechny farmaceutické produkty jsou nebezpečné a zabíjí.“

„Vpravené spike proteiny zničí váš imunitní systém,“ napsal další. „Když se jedovaté složky v těle rozpadají, proměňují se v další jedy. Vedlejší účinky zahrnují tekutinu v plicích, to zní jako příznak Covidu, bude to na Covid svedeno.“

Zdroj: OperationDisclosure

https://tadesco.org/firmy-jiz-planuji-ockovane-zamestnance-nahradit-pravdepodobne-behem-nekolika-let-zemrou/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře