Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Existují síly, které by chtěly odstranit všechny ekonomické problémy světa prostřednictvím (vynalezené) epidemie koronaviru.

Zjevně jim to však zatím nebude dovoleno a hlavní rána bude přenesena do budoucnosti. Pravděpodobně je to velmi blízko, někde na podzim. Ale čas je stále velmi potřebný světovým elitám. Musí se rozhodnout, kdo se stane vinným za všechny událostí, ke kterým došlo, na úkor koho uzavřít díry a s kým a jak se dohodnout na budoucnosti.

  • existuji-sily-ktere-by-chtely-odstranit-vsechny-ekonomicke-problemy-sveta-prostrednictvim-vynalezene-epidemie-koronaviru
Budoucí měsíce tedy s největší pravděpodobností ukážou lidem určité zlepšení situace, ale dají lidem jen málo peněz. Infrastruktura bude mít velmi málo peněz (pouze tak, aby přežila až do pádu) a bankám tentokrát nebudou peníze dány vůbec. A „mocní tohoto světa“ vám řeknou, na úkor koho budou pokryty ztráty.
 
Politicky to budou zástupci nadnárodních bank, ale v životě ... ?Pravděpodobně bude zničena západní EvropA, což udělají přibližně stejně jako se SSSR začátkem 90. let.
 
Systémová globální krize, s největší pravděpodobností začne tento podzim.
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře