Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA: Musíme zastavit očkovací kampaň

Ve zkratce...

Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA, v tomto rozhovoru mluví o vážném riziku způsobené vakcínami, a tím je ADE, které se podle různých indicií už začíná u lidí projevovat. Více ve videu.

  • dr-robert-malone-vynalezce-mrna-musime-zastavit-ockovaci-kampan

Přepis:

Bannon: Teď přizvu dr. Malona. Dr. Malone, dnes jsme začali s MSNBC, měli jsme Erin Burnettovou, právě jsme tu měli i Fauciho… Chtěli jsme vás pozvat, protože jste hlas rozumu. Můžete nám prosím říct, co se tu sakra děje?

Dr. Malone: Máte pravdu. Zaznamenali jsme, jak se postupně šíří stále zoufalejší a nesouvislé informace, počínaje s varováním Pfizeru před pár týdny. Podle nich budeme muset po šesti měsících mít posilující dávku. Fauci je zkritizoval, a vláda pak otočila a řekla, že pro příjemce Pfizer injekce budou třeba posilující dávky po šesti měsících pro staré a imunitně kompromitované. A včera v noci se shodila bomba. Obávám se, že to je přesně to, čeho jsem se obával. Včera jsem o tom mluvil ve dvou různých podcastech, takže je to docela ironické.

Fauci říkal, že nosní titry jsou stejné jak u očkovaných tak neočkovaných. To je podle všeho selektivní odhalení. Nosní titry jsou velmi slabý indikátor v porovnání s krevními titry infekčního viru. NBC News včera odvysílali prohlášení nejmenovaného vládního pracovníka, že titry u očkovaných jsou vyšší než u neočkovaných. Co to znamená a proč najednou vidíte takové šílenství kolem toho? Tohle je přesně to, co byste viděli, pokud by docházelo k protilátkově závislému zesílení (ADE). Co je protilátkově závislé zesílení? Ve zkratce… Jde o to, že vakcína způsobí, že virus se stane nakažlivější, než co by se dělo bez vakcíny. Způsobuje, že virus se více rozmnožuje než v nepřítomnosti nákazy.

Tohle je noční můra pro vakcinologa. Stalo se to s respiračním syncytickým virem v 60. letech a způsobilo to více dětských úmrtí u těch očkovaných než u neočkovaných. Stalo se to s vakcínou proti horeřce dengue. A stalo to v podstatě během vývoje jakékoliv jiné koronavirové vakcíny, rozhodně u lidí. A je to něco, před čím vakcinologové jako já varujeme od samotného počátku. A tím je riziko protilátkově závislého zesílení (ADE).

Proč by se to nejprve projevilo u Pfizeru? Pfizer ve skutečnosti, pravděpodobně… nemáme na to sice data, ale na základě první zásady, dávka Pfizeru je asi třetinová oproti dávce Moderny. Jelikož jde o RNA vakcínu, je pravděpodobné, že vyjadřuje mnohem méně spiku po kratší dobu než u rekombinantních adenovirových vakcín jako Johnson&Johnson.

Nyní víme, že ochrana z Pfizeru se po šesti měsících oslabuje, a data podle všeho ukazují, že ti, co obdrželi Pfizer, což je asi nejméně imunogenní vakcína ze všech tří z hlediska trvanlivosti ochrany… Lidé, kteří jsou nyní v oslabující fázi imunitní odezvy na Pfizer vakcínu, chytají nákazu… všimněte si, že mluví o Pfizeru a ne o ostatních dvou. Tohle naznačuje… přesně tohle byste očekávali. Okno největší náchylnosti k protilátkově závislému zesílení je v této dlouhé upadající fázi, jak vakcinační odpověď upadá. Dr. Fauci je podlě me velmi neupřímný. Nevím, co jiného říct… Můžeme říct, že lže… to je jedno. Mě nyní osočují z toho, že jsem odpůrce očkování, a že propaguji dezinformace.

Ale dle mého pohledu vláda zamlžuje to, co se tu děje. Nechci znít alarmisticky, ale zdá se, že se začíná projevovat nejhorší možný scénář. A tím je, že vakcína ve slábnoucí fázi způsobuje, že virus se množí efektivněji než bez vakcíny, což je definice protilátkově závislého zesílení. O tom to je. A lidé před tím varují od samotného počátku této uspěchané vakcinační kampaně.

Bannon: Chci se vrátit a ujistit se, že tohle je pro lidi pochopitelné. Zaprvé. A říkám to pokaždé… nejen, že nejste odpůrce očkování, vy jste zasvětil svůj celý život bezpečným vakcínám, je to tak? V každém ohledu vašeho odborného života… jak ve výzkumu, tak vývoji, komerčních příležitostech, vládní práci, to vše… váš celý život je o podpoře vakcín, které pomáhají lidstvu, je to tak?

Dr. Malone: Jsem opak odpůrce očkování… jsem jejich zastánce. Ale jsem také oddaný bezpečnosti a dobré vědě.

Bannon: K tomu jsem se chtěl vrátit… vy jste před tímto varoval. Říkáte, že se nacházíme v nejhorší možné situaci. Pokud to mohu dát do laických slov… to, jak je tato vakcína strukturovaná, jak se zavádí… ve skutečnosti zvyšuje náchylnost k viru, zejména k mutacím, je to správné?

Dr. Malone: Co se týče mutací, jde o další zavádějící prohlášení od dr. Fauciho. Mutace, které unikají vakcínám, se nejpravděpodobněji tvoří v lidech, kteří byli očkovaní, ne u neočkovaných. To je jen další pohodlná lež. Ale protilátkově závislé zesílení může být ovlivněno uniklými mutacemi, ale podle mě… pokud jsou data správná, tak ukazují… mám pouze tuto zprávu z NBC News od nejmenovaného vládního zdroje. Ale pokud je dostatečně snadné získat titry u očkovaných oproti neočkovaným pacientům, kteří jsou nakaženi SARS-CoV-2, v tomto případě variantou Delta, a pokud se ta data potvrdí, že obsah titrů v krvi je vyšší u očkovaných jedinců oproti neočkovaným jedincům, to by byl jasný důkaz ukazující protilátkově závislé zesílení množení viru… a to by typicky souviselo s onemocněním.

Takže tady se nacházíme… máme tady předběžné signály, které nám jsou odhalovány nejmenovanými vládními pracovníky, které naznačují, že se nacházíme v nejhorším možném scénáři, před kterým vakcinační komunita varuje od počátku pandemie, protože přesně tohle je historie všech ostatních snah vyvinout koronavirovou vakcínu, jak u lidí tak většiny zvířat. Nevím, co jiného říct. Tohle je jedno z těch dalších, že to vypadá jako kachna, chodí to jako kachna, kváká to jako kachna, pravděpodobně je to kachna, ale musíme to prokázat.

Bannon: Pokud byste dnes byl v národní konferenční místnosti a přišel by tam Fauci a tito lidé… a vy vidíte důkazy a máte podezření na to, co to je… jaké by bylo vaše doporučení pro krizový štáb o tom, co je nyní třeba udělat, jak z praktického hlediska ve formě činů tak z komunikace s veřejností. Nejprve k činům… co byste jim doporučil okamžitě udělat? Máme minutu. Jaké činy by podle vás bylo třeba dnes udělat?

Dr. Malone: Pokud data prokáží ADE, musíme zastavit vakcinační kampaň. Musíme se co nejvíce uchýlit k léčbám pomocí léků, které byly z velké části blokovány a potlačovány na úrovni úřadu FDA, zejména pro zavedené léky pro nové použití. Nejde jen o moji zkušenost, že se tohle děje. Neustále to slyším od ostatních zdrojů, že když pracují na lécích… pokud nejsou součástí aktivních testů, což jsou testy sponzorované NIH, ve výsledku placené Gatesem.

Bannon: Dr. Malone, omlouvám se… jen v rychlosti. Právě jste řekl něco velmi zásadního… ale Biden zítra vyjde na pódium a řekne… posílají všem email… zítra řekne, že všichni ze čtyř milionů vládních zaměstnanců se musí očkovat. Jak je možné, že podle toho, co říkáte… počkejte, nedávejte mi odpověď. Budeme pokračovat po přestávce. Tohle je katastrofa. A slyšíte to od jedince, který vynalezl mRNA, a celý svůj život věnoval vakcínám… je opakem odpůrce očkování.

Překlad: David Formánek

Video ZDE: https://otevrisvoumysl.cz/dr-robert-malone-vynalezce-mrna-musime-zastavit-ockovaci-kampan/

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře