Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Poměry a nepoměry v dopravě

Často dochází k tomu, že jsou více automaticky za dopravní nehody pranýřováni cyklisté, chodci a pomalá vozidla než vozidla těžká a mnohem rychlejší. Uvedenou situaci vnímám jako špatný...

  • pomery-a-nepomery-v-doprave
Často dochází k tomu, že jsou více automaticky za dopravní nehody pranýřováni cyklisté, chodci a pomalá vozidla než vozidla těžká a mnohem rychlejší. Uvedenou situaci vnímám jako špatný poměr až absurdní nepoměr. 
 
Opět se pojišťovny napakují na nevinných lidech, když se dopravní situace podobá smrtící ruletě a jedné noze v kriminálu. Také semafory pro chodce mnohdy špatně fungují, zelená barva se ukazuje jen minimálně.  Člověk se pak bojí cestovat po vlastních nohách pěšky a na kole. Ne všude jsou tedy cyklostezky a pěší zóny. 
 
Právní priority v našem státě máme pochybné, kdy jsou trestáni zejména ti drobní a nepatrní automatickým zločinem, v něm bohužel vítězí ti nejsilnější a extrémně nebezpeční "dravci." Také sprosté nadávky a slovní útoky jsou časté, je jich ještě víc. 
 
Mým snem je bezpečný, kvalitní, kultivovaný a spravedlivý provoz v dopravě na našem území, aby nedocházelo k vyhroceným situacím, aby se změnily právní priority ve prospěch rozumu a správného myšlení. Mým snem je rovněž doprava přátelská k životnímu prostředí.
 
Václav Kovalčík, Zlín

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře