Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Šedá eminence George Soros ,,kontroluje“ hlasovací zařízení v 16 federálních státech USA

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Multimiliardář a příznivec Hillary Clintonové George Soros má kontrolu nad společností, která se stará o hlasovací automaty v USA.  
Josef Vissarionovič Stalin kdysi řekl: „Rozhodující nejsou hlasy na volebních lístcích, ale to, kdo je počítá.“ Proběhne-li sčítání hlasů převážně automaticky jako v USA, pak stačí mít odpovídající vliv ve společnosti, která se stará o software ve volebních zařízeních. V případě amerických prezidentských voleb jde o vliv multimiliardáře, burzovního spekulanta, organizátora státních převratů a barevných revolucí a příznivce Hillary Clintonové George Sorose v britské společnosti Smartmatic. Ta podle vlastní webové stránky„podporuje“ volební komise v 307 okresech v 16 amerických federálních státech.

 

  • seda-eminence-george-soros-kontroluje-hlasovaci-zarizeni-v-16-federalnich-statech-usa

 

 

Jsou to státy Arizona, Kalifornie, Colorado, District of Columbia, Florida, Illinois, Louisiana, Michigan, Missouri, New Jersey, Nevada, Oregon, Pennsylvánie, Virginie, Washington a Wisconsin.

Jedná se tady celkem o 243 z 538 volitelů. K získání absolutní většiny je jich potřeba 270. Hlasovací zařízení stojí jen v některých federálních státech. Pokud nebude jasné, kdo v těchto „Swing-States“ vyhrál, pak existuje důvodné podezření, že hlasy půjdou k dobru Hillary Clintonové.

Generální ředitel softwarové firmy Smartmatic lord Mark Malloch-Brown je také členem představenstva nadace Open Society Foundation. Ta patří v USA žijícímu multimiliardářovi Georgi Sorosovi, se kterým má velmi úzké vztahy.

Vzhledem k tomu, že Sorosovy neziskové organizace a nadace jsou celosvětově známé svým politickým vlivem, lze předpokládat, že ho uplatní i v amerických prezidentských volbách. Zmanipulovat software je totiž mnohem jednodušší než mít několik tisíc věrných sčitatelů hlasů ve volebních místnostech.

Autor: Marco Maier

Překlad: Jan Běhůnek

Zdroj: https://www.contra-magazin.com/2016/10/usa-soros-kontrolliert-wahlautomaten-in-16-bundesstaaten/

http://www.casopis-sifra.cz/seda-eminence-george-soros-kontroluje-hlasovaci-zarizeni-16-federalnich-statech-usa/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-10-19 11:13
Ano,státní elita bude počítat hlasy,dejme tomu,že by tímto vyhrála.Otázka zní-koho dosadí?Clintono vá není schopna globálního řízení a lidé stojící za ní také ne.Takže se to bude muset jaksi "zaonačit"-že by opět Obama? Nevěřím tomu,že globalisté nezasáhnou do hry. Podle mě vyhraje Trump-mezi lidmi na plné čáře a na papíře jen těsně. Další věc se má tak,že Clintonová už je prý měsíc po smrti a zbytek filmu se dohrává s "kaskadérami".

Facebook komentáře