Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Sandy Fitzgerald: Trump je nominován na Nobelovu cenu míru

Od presstitutek se to nedovíte a globalisté teď vyvinou obrovský tlak na Nobelův výbor, aby mu Nobelova cena pro rok 2021 udělena nebyla. Trump je nominován za svoje úsilí při vypracování mírové dohody mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty.

  • sandy-fitzgerald-trump-je-nominovan-na-nobelovu-cenu-miru

„Myslím si, že při snaze nastolit mír mezi dvěma národy vykonal Trump víc, než většina dalších nominantů na tuto cenu“, řekl televizi Fox News člen norského parlamentu Christian Tybring-Gjedde hned poté, co byl Trump na cenu nominován.


Christian Tybring-Gjedde je předsedou norské delegace v parlamentní radě NATO a v dopise, obsahujícím návrh na Trumpovu nominaci píše, že dohoda mezi Izraelem a Spojenými arabskými emiráty by se mohla stát „měničem hry“ na Středním východě, protože i další země půjdou v jejích stopách. Citoval též Trumpovu klíčovou roli při „vytváření nové dynamiky i při řešení jiných vleklých konfliktů, jako je spor o kašmírskou hranici mezi Indií a Pakistánem, konflikt mezi Severní Koreou a Jižní Koreou a při jednání o nukleární kapacitě severní Koreje“.

Dopis též chválí Trumpa za stažení značného počtu amerických vojáků ze Středního východu a též za plán Pentagonu snížit svoji přítomnost v Iráku z 5 200 na 3 500 mužů.

Tybring-Gjedde v dopise dále uvádí, že“ lidé, kteří obdrželi Nobelovu cenu míru v minulosti vykonali pro mír mnohem méně než Trump. Např. Obama pro něj neudělal nic“.

Z webu newsmax ybral a přeložil Lubomír Man

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře