Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

VE ŠVÉDSKU ZEMŘELO PO VAKCINACI 43 LIDÍ, STOVKY SE POTÝKAJÍ S VEDLEJŠÍMI ÚČINKY

Zdeněk Chytra

407 případů závažných nežádoucích účinků, 151krát život ohrožujících nežádoucích účinků.
Počet úmrtí na vakcíny ve Švédsku stoupá na 43.

  • ve-svedsku-zemrelo-po-vakcinaci-43-lidi-stovky-se-potykaji-s-vedlejsimi-ucinky
  • : Zahl der Impf-Toten in Schweden steigt auf 43
 

Ve Švédsku je v současné době očkováno proti koronaviru zhruba 215 000 lidí. 43 lidí bezprostředně po očkování již zemřelo. 42 mrtvých lidí bylo injekčně očkováno vakcínou Biontech / Pfizer, jeden z mrtvých již dříve dostal vakcínu Moderna.

Premiér Stefan Löfven (sociální demokraté) má problém: nezanedbatelné množství lidí ve Švédsku umírá po naočkování proti koronaviru. Z přibližně 210 000 očkovaných osob zemřelo 43 lidí bezprostředně po podání vakcíny, dále bylo hlášeno 407 případů závažných nežádoucích účinků, z nichž 151 bylo život ohrožujících. Státní orgán pro lékařský dohled (Läkemedelsverket / LV) navíc ve své zprávě hlásil 1115 případů méně závažných vedlejších účinků v souvislosti s očkováním. Dříve známé nežádoucí účinky se vyskytly 599krát v souvislosti s očkováním, 516krát se nově v této souvislosti vyskytly dříve neznámé nežádoucí účinky.

Ve Švédsku se podává hlavně vakcína od společnosti Biontech / Pfizer , kterou bylo doposud naočkováno 210 000 lidí, zatímco vakcína Moderna byla injekčně podána pouze 5 000 pacientům. 42 osob dříve dostalo injekčně produkt od Biontech / Pfizer a jeden pacient zatím zemřel po aplikaci vakcínou Moderna. 410 případů závažných nežádoucích účinků je rozděleno mezi 400 lidí, kterým byla injekčně podána vakcína Biontech / Pfizer, 7 z těchto případů bylo hlášeno u pacientů s přípravkem Moderna. U život ohrožujících příznaků je situace obdobná: 146 případů u Biontech / Pfizer, pět případů u společnosti Moderna.

Problémem předsedy vlády Löfvena stále je, že bez nutnosti opustil švédský směr a podvolil se tlaku ze zahraničí. Švédi pro to nemají moc pochopení, cesta, kterou dosud šli jim vyhovovala. Na základě událostí týkajících se vysokého počtu úmrtí po naočkování obliba a preference současného premiéra strmě padají dolů.

Pokud by příští neděli proběhly volby do švédského parlamentu, jeho sociální demokraté by dosáhli pouze 23,3 procenta (Riksdagsval 2018: 28,3 procenta) a ztratili by místo nejsilnější parlamentní strany se švédskými demokraty (SD) vedenými Jimmiem Åkessonem (v současné době 25,2 procenta).

Jelikož jsou Löfvenovi koaliční partneři ze strany Miljö (Zelení) také extrémně slabí, konec současné vlády je na spadnutí. Löfven má však štěstí, že příští parlamentní volby jsou plánovány až v září 2022 – pokud se jeho koalice předem nezhroutí.

Zdroj: FreeWeltLakemedelsverket.se

https://realitadne.eu/ve-svedsku-zemrelo-po-vakcinaci-43-lidi-stovky-se-potykaji-s-vedlejsimi-ucinky/?fbclid=IwAR1yhDETixKDRLX4JsEwLKIQt1BBLjkBUeDzyavnNIW4fyttexQdm17WP7Y

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře