Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč chtějí Angloameričané Finsko a Švédsko v NATO?

Proč ? Je to velmi jednoduché. Protože chtějí prodloužit potenciální ruskou frontu o 1300 km. Ale hlavně proto, že chtějí vyrvat Arktidu Rusku. Arktida se svými zdroji surovin, strategickou polohou podél velké části Ruska a stále vzácnějšími zamrzlými vodami je ideální pro rozvoj lodní dopravy z Číny, Japonska a Koreje do Evropy.

USA a Velká Británie, které disponují žoldáckou armádou zvanou NATO, se v případě války o Arktidu nemohou samy Rusům postavit. Mají sice největší vojenskou leteckou základnu na světě v Anchorage na Aljašce a mají několik praporů vycvičených pro boj v arktických podmínkách - ale co je to proti ruské vojenské technice, vyvinuté a testované v Arktidě? No a především a hlavně - co je to ve srovnání s ruskými arktickými divizemi, ve srovnání s ruskými vojáky, kteří jsou prakticky všichni zvyklí a vycvičení v drsných podmínkách severské tajgy, tundry, v ledových vodách Severního ledového oceánu, ve sněhu a ledu ?

  • proc-chteji-angloamericane-finsko-a-svedsko-v-nato
  • proc-chteji-angloamericane-finsko-a-svedsko-v-nato
  • proc-chteji-angloamericane-finsko-a-svedsko-v-nato

Kromě Norů a některých Dánů a Kanaďanů by Angloameričané neměli koho poslat do války se severními Rusy o vzácnou Arktidu. Sami by tam nejeli, i kdyby to fyzicky zvládli. Britové a Američané nebojují vlastníma rukama. /A když to udělají, dopadne to jako ve Vietnamu nebo Afghánistánu. Britové a Američané raději bojují JINÝMA RUKAMA. Dosud neměli dostatek cizích rukou, které by bojovaly v Arktidě. Se vstupem Finska a Švédska do NATO budou mít konečně tyto kvalifikované ruce. Konečně se budou moci připravit na další válku. Tentokrát ve sněhu a ledu Arktidy.

Naivní část švédského a finského obyvatelstva se domnívala, že vstupem do NATO odvrátí hrozbu války ze strany Ruska. Samozřejmě, že ne. Naopak. Vstupem do NATO ji jen pozve do svých krásných skandinávských zemí.

Finské a švédské ruce se brzy chopí zbraní v zájmu Spojeného království a USA. Finové a Švédové se brzy stanou masem, potravou pro ruská děla, rakety a torpéda. Po bombardování vzniknou ve Finsku nová jezera. Ve Švédsku se po termonukleárních explozích oteplí chladné klima. Skandinávské lesy a louky se promění v radioaktivní temnou a mrazivou tundru bez života.

Švédové a Finové už nevěděli, co mají očekávat, nevěděli, na kterou nohu mají šlápnout dřív. Proto se rozhodli vstoupit do NATO. To je to, co potřebují!

Zdroj: https://cyril.blog.pravda.sk/2022/05/17/preco-chcu-anglo-americania-v-nato-finsko-a-svedsko/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jerry 2022-05-22 08:58
Dokonale přesný!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře