Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

VELKÁ BRITÁNIE MÁ MÍT VE VŠECH OČKOVACÍCH CENTRECH UMÍSTĚNO RESUSCITAČNÍ ZAŘÍZENÍ

Napsal Slovanka

Je to jen pár dnů, co jsem zde upozornila na nebezpečí vakcíny od firmy Pfizer, která způsobuje neplodnost, potraty a vrozené vady. Na tato úskalí mRNA očkovací látky upozornili dva výzkumní pracovníci, kteří jsou přesvědčeni o tom, že by měla být vakcína zakázána coby nebezpečná. Po tomto varování se však zjistilo, že má tento “smrtící koktejl” další vedlejší účinky. U alergiků vyvolává velmi silnou alergickou reakci. O tom jste už nejspíš četli i na mainstreamu, nicméně i přes tyto zásadní problémy, které s sebou tento preparát (zdráhám se to nazvat vakcínou) nese, bude nadále všem zájemcům o očkování aplikován. Ve Velké Británii tedy od tohoto očkování neustoupili, pouze nařídili, aby byly v očkovacích centrech k dispozici resuscitační přístroje.

  • velka-britanie-ma-mit-ve-vsech-ockovacich-centrech-umisteno-resuscitacni-zarizeni

Britská National Health Service (NHS) ve středu potvrdila, že nasazuje resuscitační zařízení v očkovacích centrech koronaviru po odhalení, že dva zdravotničtí pracovníci utrpěli anafylaktické reakce po obdržení vakcíny Pfizer / BioNTech  první den očkování.

V návaznosti na nežádoucí účinky, které zažívají dva zdravotničtí pracovníci, regulační agentura pro léčivé přípravky a zdravotnické produkty (MHRA) vydala preventivní doporučení, v němž se uvádí, že lidé, kteří mají v anamnéze významnou reakci na léky, potraviny nebo vakcíny, by se měli vyhnout vakcinaci proti koronaviru.

Nová rada dále uvádí: “Resuscitační zařízení by měla být vždy k dispozici pro všechna očkování. Očkování by mělo být prováděno pouze v zařízeních, kde jsou k dispozici resuscitační pomůcky.”

NHS popisuje anafylaxi jako těžkou a potenciálně život ohrožující reakci na alergen, což je výsledek toho, že  imunitní systém těla přehnaně reaguje na spouštěč, jímž jsou některé typy léků.

“Údaje společnosti Pfizer ukázaly, že přibližně 0,6 % lidí mělo ve studii s vakcínou nějakou formu alergické reakce, ale přibližně 0,5 % na placebu. Takže tam byl nějaký přebytek alergické reakce, ale jen v malé míře. Jediná věc, která je kontraindikována s touto vakcínou je přecitlivělost na vakcínu nebo některou z pomocných látek, ale někteří lidé nemohou vědět, zda mají přecitlivělost na některé složky vakcíny, ” prohlásil profesor Evans.

Profesor Evans také řekl, že by bylo moudré pro ty, kteří mají v anamnéze alergie, odložit aplikaci vakcíny, dokud nebude objasněn důvod alergické reakce. Britský systém zdravotní péče již dříve varoval, že těhotné nebo kojící ženy by se měly vyhnout užívání vakcíny, dokud nebudou k dispozici další informace.

V úterý začalo Spojené království  aplikovat vakcínu vyvinutou americkou společností Pfizer a německou BioNTech, což je první koronavirová vakcína, která má aplikována západním národům.

Tolik tedy k článku, kde se o dalším vedlejším účinku tohoto preparátu, jenž někteří nazývají vakcínou, píše. Povšimněte si, že zde nedoporučují aplikaci těhotným nebo kojícím ženám. Samozřejmě, velmi rychle by se tak mohly nepříznivé vedlejší účinky projevit. Tedy rozhodně dřív, než stihnou tuto látku aplikovat co největšímu počtu lidí.

Zajímavá je i skutečnost, že je tato “vakcína” určena jen pro občany západních zemí, tím je tedy myšleno zemí EU, USA, Austrálie, Velké Británie a Kanady. A připomínám, že muslimové budou mít k dispozici “extra halal vakcínu”, o níž jsem se zmiňovala už v předchozím článku.

Proč právě občanům zemí EU a dalších uvedených má být aplikována vakcína, která má zřejmě bezpočet vedlejších účinků? Nyní se již jistě ví o alergických reakcích, sterilizaci, narušení plodu a potratech. Ostatní účinky se mohou projevit v dlouhodobějším horizontu.  Jsem velmi ráda, že coby potvrzený alergik na léčiva mám slušnou výmluvu, neboť se za žádnou cenu nehodlám nechat naočkovat. A je mi jasné, že tyto účinky jsou jen špičkou ledovce, další vakcíny aplikované v západních zemích zcela jistě skrývají další vedlejší účinky, které se projeví třeba až po letech.

Je věcí každého, zda se dá očkovat nebo ne. Já vím jistě, že do mne – a ani do nikoho z mojí rodiny – žádnou pofiderní vakcínu nedostanou. Stejně tak vím, že mnozí z vás smýšlí úplně stejně. V posledních dnech nám přesto propaganda vykresluje vakcinaci jako jedinou “spásu”. Už i někteří naši politici prohlásili, že se nechají očkovat před kamerami. Tak jen doufám, že jim na to, až si před očima milionů občanů nechají aplikovat vitamíny s přelepkou COVID-19, mnoho lidí nenaletí…

zdroj: https://voxpopuliblog.cz/velka-britanie-ma-mit-ve-vsech-ockovacich-centrech-umisteno-resuscitacni-zarizeni/?fbclid=IwAR16AdLL7QKS0JBvAPMzyF8olIs3IOZdOIKaIBTydCVbAF5C_zH4wdaQrtw

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře