Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

SOS: 27. května musíme překazit uchvácení moci tyranem

napsal(a) Robert Williams

9. června 2024

Světová zdravotnická organizace (WHO) není volena, nemá demokratickou legitimitu, nikomu se nezodpovídá a nepodléhá žádným kontrolním mechanismům. Po děsivých selháních WHO během pandemie Covidu-19 není moudré dát této organizaci ještě větší moc. Musíme se od ní naopak úplně odpoutat. 

Většina zemí nezahájila žádnou veřejnou diskusi o svém řešení pandemie Covidu-19. Vlády odpovědné za nehorázně zpackanou reakci na virus nebyly pohnány k odpovědnosti. A komunistická Čína, která vypustila virus do světa a záměrně lhala o jeho přenositelnosti z člověka na člověka, za to nebyla nijak potrestána. Nic se neudělalo ani s duplicitní rolí, kterou hraje Světová zdravotnická organizace (WHO), která ohledně viru papouškovala propagandu Komunistické strany Číny, a to i poté, co ji Tchaj-wan včas písemně informoval, že virus je vysoce přenosný.

  • sos-27-kvetna-musime-prekazit-uchvaceni-moci-tyranem

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 jarkaskrb 2024-06-11 09:41
Ale ty laboratoře v Číně patří jiné zemi než Číně, té zemi která si podobné laboratoře zařídila i na Ukrajině. Což je také jeden z mnoha důvodů války na Ukrajině. A tu zem k odpovědnosti nepoženeme?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře