Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nová recenzovaná studie: Očkování proti koronaviru by mohla vážně poškodit imunitní systém

Nová recenzovaná studie: Očkování proti koronaviru by mohla vážně poškodit imunitní systém

V humánní medicíně ještě nikdy neexistovala schválená vakcína mRNA proti infekční nemoci. Zatímco případů závažných vedlejších účinků přibývá, nevylučuje současná studie riziko fatálního poškození takzvaným fenoménem ADE (Antibody-Dependent Enhancement).

  • nova-recenzovana-studie-ockovani-proti-koronaviru-by-mohla-vazne-poskodit-imunitni-system

Stále více vědeckých příspěvků naznačuje, že očkování proti koronaviru by mohlo zvýšit riziko závažných onemocnění. Příčina spočívá právě v procesu známém jako ADE. Stejnojmenné infekci posilující protilátky se vážou na povrch virů, ale nemohou je neutralizovat. To vede k jednoduššímu proniknutí viru do buňky a tím podporuje jeho šíření a reprodukci. Stephanie Seneff z Massachusetts Institute of Technology a Greg Nigh z Naturopathic Oncology v Portlandu diskutují o tomto riziku ve více než 40stránkovém příspěvku.

Stejným směrem ukazují zjištění výzkumného týmu z Helmholtzova centra pro výzkum infekcí, lékařské školy v Hannoveru, univerzity v Bonnu a lékařů a výzkumných pracovníků z Erasmus Medical Center v Rotterdamu. Po očkování byla snížena reakce imunitního systému na takzvané nástrojové receptory. Ty hrají zásadní roli v přirozeném imunitním systému člověka, protože rozpoznávají struktury patogenů.

Nežádoucí protilátky zvyšující infekciPo očkování byla imunitní odpověď na tyto receptory omezena nejen virovými, ale také bakteriálními patogeny. Jinými slovy: vakcíny mRNA mění imunitní odpověď vrozeného imunitního systému a imunitu na pozadí na patogeny. Institut Paula Ehrlicha již také poukázal na to, že nežádoucí protilátky zesilující infekci po očkování nebo po koronavirovém onemocnění by v nejhorším případě mohly vést ke zvýšené infekci v případě další infekce.

Další obavy vyvolává nedávný příspěvek v recenzovaném odborném časopise „Journal of Infection“. Podle toho současné vakcíny vytvářejí určitou imunitu proti původní variantě koronaviru, ale podle modelových výpočtů autorů studie by se to mohlo změnit s mutacemi viru. Podle autorů by očkovaní lidé již nemohli mít fungující imunitní systém bez posilovacího očkování proti novým infekcím. Zvláště vysoké je riziko ADE při infekci Delta variantou.

Každý, kdo je očkován, bude mít krevní sraženiny

Protilátky zesilující infekci navíc vyvolávají takzvanou cytokinovou bouři, která je nezřídka smrtelná. O tom diskutoval Sean Brooks na přednášce, kterou zde můžete vidět u příležitosti zasedání školského výboru SW Ohio. Lektor s doktorátem ve vzdělávání a dle vlastních údajů autor 23 knih, se ve své řeči odkazuje na různé zdroje, včetně prohlášení virologa a mikrobiologa Roberta Melona, který se v 80. letech podílel na vývoji technologie, která je použita v dnešních mRNA vakcínách.

Kromě zesílení závisejícím na protilátkách a oslabení imunitního systému uvádí jako třetí smrtelné riziko trombózu: „Každý, kdo je očkován, bude mít krevní sraženiny. Pokud mi nevěříte, existuje způsob, jak to zjistit,“ říká Brooks. „Proveďte takzvaný test D-dimeru, pomocí kterého je detekována koagulace krve na mikroskopické úrovni. Právě teď, když k vám mluvím, vyřezáváme z lidí krevní sraženiny.“

Na základě statistik „Our World in Data“ byla téměř třetina světové populace očkována buď vektorovou nebo mRNA vakcínou. Pokud se teorie ADE v tomto kontextu ukáže jako pravdivá, mohla by být ovlivněna imunitní reakce přibližně 2,5 miliardy lidí.

Přeložila marki | Zdroj: epochtimes.de

https://tadesco.org/nova-recenzovana-studie-ockovani-proti-koronaviru-by-mohla-vazne-poskodit-imunitni-system/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře