Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

JEDENÁCT MRTVÝCH ZE 40 OČKOVANÝCH V DOMOVĚ DŮCHODCŮ U BODAMSKÉHO JEZERA

Napsal Slovanka

Eutanázie a šetření na penzích? Německo si žádá více peněz pro hosty Merkelové, proto je třeba ušetřit na důchodcích? Je snad toto účel vakcíny, kterou prakticky netestovali na starších lidech? I takové úvahy mnohdy padají v německých diskuzích.

  • jedenact-mrtvych-ze-40-ockovanych-v-domove-duchodcu-u-bodamskeho-jezera
Nejde totiž rozhodně o první domov důchodců, kde se po aplikaci vakcíny umíralo. Pak se lze jen divit tomu, kolik lidí je ochotných si nechat jakousi pofiderní neotestovanou – údajně vakcínu – aplikovat. Už v předchozích článcích jsem upozornila také na varování vědců, kteří zpočátku na mRNA vakcínách pracovali. Ti varovali před touto vakcínou především mladé ženy a dívky, které by ještě chtěly mít děti, neboť jsou přesvědčeni, že tato vakcína u nich může způsobit neplodnost či může velmi vážně plod poškodit. A to i ve vzdálenější budoucnosti.

Nikdo netuší, jaké vedlejší účinky by mohly mít tyto vakcíny během měsíců až let. Je samozřejmě věcí každého, zda očkování riskne nebo ne. Ovšem vzhledem k tomu, že ne každý má chuť se stát dobrovolně součástí klinického testování, bylo by namístě jakkoli zaručit, že neočkovaní nebudou perzekuováni. Už nyní se ví, že mnoho očkovaných po aplikaci vakcíny onemocnělo a posléze s těžkým průběhem zemřelo. Asi jako nedávno v jiném domově důchodců v Německu.

V oblasti Bodamského jezera došlo ke skutečné masovému úmrtí v důsledku očkování Covid: Na Nový rok byla 40 obyvatelům v pečovatelském domě v Uhldingen-Mühlhofen aplikována první dávka vakcíny Pfizer / Biontech. Od té doby zemřelo v této očkované skupině 11 seniorů a 15 dalších seniorů a pečovatelů se  Covidem nakazilo a v současné době jsou nemocní.

Jako obvykle nyní úředníci dělají vše, co je v jejich silách, aby popřeli jakoukoli spojitost mezi očkováním a smrtí nebo popřeli její pouhou možnost. Vzhledem k tomu, že alespoň u většiny zesnulých nebyly prokázány žádné závažné choroby, na něž by mohla být úmrtí svedena, mrtví spadají do covidových statistik – tedy půjde jen o další “zemřelé s covidem”.

Aplikace druhé dávky byla v tomto domově důchodců plánována na 28.1. Ovšem, kdo z přeživších seniorů by něco podobného podstoupil, když vidí, jak dopadli mnozí jejich spolubydlící? Ostatně, v Německu je očkování velké téma, přičemž už i mainstream přiznává, že většina zdravotníků se očkovat odmítla a mnozí se dali naočkovat jen pod pohrůžkou ztráty zaměstnání.

zdroj: https://voxpopuliblog.cz/jedenact-mrtvych-ze-40-ockovanych-v-domove-duchodcu-u-bodamskeho-jezera/?fbclid=IwAR3jx1WeO2cBUXM7yj7ITBZ1IgO8FFDg9j_6CHn1nU8Lrv8WGafMl0gbBu0

+ BONUS ------------------------------

SEDM MRTVÝCH PO OČKOVÁNÍ V NĚMECKÉM DOMOVĚ DŮCHODCŮ

Napsal 
 

Průběžně nacházím podobné zprávy z celého světa, otázkou pak je, kolik mrtvých je skutečně, je totiž nasnadě, že lze očekávat úpornou snahu podobná úmrtí zahrnout do jiných kolonek, tedy zde zcela zřejmě obligátně do kolonky “s covidem”.  Už měsíce se porůznu na rozličných našich i zahraničních alternativách objevují varování od odborníků, kteří ovšem nejsou za svoje varování dobře placeni tak, jako ti, kdo za slušný peníz propagují očkování v mainstreamových médiích. Jde o varování před neotestovanou mRNA vakcínou, jejíž účinky v dlouhodobém horizontu nejsou známy.

Jak je možné, že tolik lidí je ochotno se naočkovat čímsi nevyzkoušeným? Jak je možné, že nikomu nevadí, že tyto vakcíny nejsou dlouhé roky testované jako tomu bylo v případech vakcín v minulosti?

Nejdůležitějším ponaučením v současné době je, že je neskutečně velkým rizikem být obyvatelem domova důchodců. Zpočátku se těchto institucí týkalo “jen” omezení svobody pohybu a kontaktu s blízkými, takže starší lidé museli mnohdy psychicky trpět tím, že nevidí své příbuzné, ale teď se stává strašákem očkování na covid-19, kterému se lze v domovech důchodců jen stěží vyhnout.

Poslední dny se množí zprávy o úmrtích v domovech důchodců po masovém očkování obyvatel. V poslední době bylo hlášeno přibližně 23 případů z Norska.  V Německu byla nyní zaznamenána řada úmrtí v pečovatelském domě v okrese Miesbach v Horním Bavorsku záhy po očkování.

Jak oznámil okresní úřad v Miesbachu, 41 obyvatel domova důchodců mělo pozitivní test na koronavirus. Stejně jako tomu bylo předtím v Norsku, 34 z nich dříve obdrželo vakcínu od společnosti BioNTech/Pfizer. Sedm očkovaných obyvatel zemřelo a mezi neočkovanými bylo pouze jedno úmrtí. Před očkovací kampaní došlo od března do prosince v domovech důchodců v okrese Miesbach pouze k pěti úmrtím “s covidem”.

“Vzhledem ke krátké době mezi očkováním a vypuknutím nákazy lze předpokládat, že očkovaný byl již infikován v době očkování,” stojí v oficiálním prohlášení. Kromě toho okresní úřad poukázal na to, že “plná očkovací ochrana” nastává až po druhé vakcinaci.

Podporuje vakcína nástup onemocnění? Je však více než zřejmé, že očkování za přítomnosti viru v těle subjektu podporuje vypuknutí a následný smrtelný průběh Covid-19.

Pokud by se nyní takto pokračovalo v masovém očkování v domovech důchodců, hraničilo by to s hrubou nedbalostí. Politické zájmy však stojí v cestě takovému vyšetřování, které by spojitost očkování s úmrtími potvrdilo, takže bude pravděpodobně mnohem více obětí.

Studie Moderna a Pfizer výslovně uznaly, že jejich netestovaná technologie genové terapie nemá žádný vliv na virovou infekci nebo přenos a pouze zprostředkovává příjemci schopnost produkovat protein S1  endogenně, zavedením syntetické sekvence mRNA. Je třeba zdůraznit, že výraz “vakcína” znamená speciálně připravený antigen, který po podání dané osobě povede k imunitě. Tedy v tomto pohledu se ani o vakcínu nejedná.

Německý novinář Boris Reitschuster, brojící proti očkování, na svých webových stránkách poukázal na to, že neexistují žádné důkazy o tom, že by vakcíny BioNTech nebo Moderna pomohly lidem starším 74 let.

Očkování je podle politiků a médií v současné době nejdůležitější strategií při řešení koronaviru. Je však třeba vzít v úvahu tři střízlivá fakta: Za prvé, podle samotné německé vlády (ale i jiných loutkových vlád) není dosud známo, zda očkování vůbec chrání před přenosem viru. Za druhé, nechrání proti samotné nemoci, ale proti závažné infekci. A za třetí, že tyto závažné, život ohrožující infekce jsou velmi vzácné u lidí mladšího až středního věku. To však není případ starších osob a zejména velmi starých, pro které může SARS-CoV-2 v mnoha případech představovat smrtelné riziko (asi jako každá těžká infekce). Logický závěr tak zněl: zejména starší lidé musí být očkováni.

Ale v 74-stránkovém “Epidemiological Bulletin 2/2021” Robert Koch Institute (RKI) ze 14. ledna se na straně 27, uvádí: “Věk: analýzy také v některých případech vykazovaly široké intervaly spolehlivosti, nebo již nebyly statisticky významné. V nejvyšší věkové skupině (≥ 75 let) je proto prohlášení o účinnosti očkování značně nejisté.”

Tato “značná nejistota” je způsobena především tím, že ani pět procent ze 40 000 účastníků studie nebylo starších 75 let. Zajímavé, když vezmeme v úvahu, že vakcína je zvláště doporučena pro tuto skupinu.

V Evropě přetrvává velký strach z geneticky modifikované kukuřice. Naproti tomu strategie očkování, která do organismu zavádí uměle generované geny, je špatně prozkoumána a nese riziko závažných vedlejších účinků, je nějakým způsobem přijatelná.

Mezitím se v Německu zavádí další nesmyslné přísné restrikce, přičemž další evropské protektoráty tyto kroky následují. Kroky v údajném boji proti pandemii, o kterých bylo v Německu rozhodnuto v úterý, zahrnují kromě pokračování v uzavírání škol a prodloužení uzamčení až do poloviny února přísnější požadavek na nošení roušek, kdy je již ve veřejných uzavřených prostorách nařízen respirátor FFP2 (totéž v Rakousku, přičemž u nás se o tom také uvažuje). Soukromá setkání jsou omezena na vaši vlastní domácnost a maximálně jednu další osobu z jiné domácnosti. To vše završuje zřizování detenčních center pro ty, kdo poruší karanténu.

zdroj: https://voxpopuliblog.cz/sedm-mrtvych-po-ockovani-v-nemeckem-domove-duchodcu/

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře