Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak dlouho žije pacient s chemoterapií a jak dlouho bez ní?

Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na Kalifonské universitě v Barkley studoval délku přežití onkologických pacientů po dobu více než 25 let.

To, na co přišel, doslova vyvedlo z míry celou vědeckou komunitu, která se dodnes s jeho zjištěními nedokázala smířit. Na konci svého výzkumu totiž došel k závěru, že navzdory obecně rozšířené víře, chemoterapie prostě nefunguje.

  • jak-dlouho-zije-pacient-s-chemoterapii-a-jak-dlouho-bez-ni

Byl svědkem, jak mnozí pacienti s rakovinou, které léčili chemoterapií, umírali hroznou smrtí. Mnozí z nich podlehli svému osudu mnohem dříve, než ti, kteří si nezvolili žádnou léčbu.

Po dalším přezkoumání, Dr. Jones zjistil, že

pacienti po chemoterapii umírali dokonce mnohonásobně rychleji.

Později udělal nějaké přepočty, které jasně ukazovaly, že rakovinný průmysl nechce, aby se svět dozvěděl o této multi-miliardové dojné krávě.

„Lidé, kteří odmítli konvenční léčbu, žijí v průměru ještě 12 a půl roku,“ uvádí Dr. Jones o svých zjištěních, které byly publikovány v deníku Transactions of the New York Academy of Sciences (Protokoly akademie věd v New Yorku).

„Ti, kteří akceptovali standardní metody léčby, žili v průměru jen 3 roky.“

Pacientky s rakovinou prsu, které odmítly všechny konvenční terapie, žijí až 4 krát déle, než ty, které následují systém.


Zaznamenali jste to?

Odmítání konvenční léčby rakoviny a nicnedělání mělo za následek u pacientů s rakovinou to, že žili 4 krát déle, než jejich „poslušní kolegové“. Jedná se o něco, o čem nikdy neuslyšíte v mainstreamových médiích. Ty nadále živí mýtus o tom, že pacienti s rakovinou z nějakého záhadného důvodu potřebují toxické látky vstřikované do žil na to, aby přežili a dosáhli statusu „vyléčen“ (což je jinak také zavádějící označení).

Studie Dr. Jonese dále zjistila, že totéž se týká konvenční léčby pro rakovinu prsu.

Ženy, které odmítly chemoterapii, radiaci i operaci- a zůstaly bez léčby- také žily až 4 krát déle než ženy, které šly pod skalpel nebo souhlasily s tím, že jim bude podávána chemoterapie

Úspěšnost chemoterapie i podle konzervativních kritérií je jen asi 2%

Jak bylo také přiznáno ve studii publikované v deníku Clinical Oncology v roce 2004, úspěšnost chemoterapie je opravdu jen asi 2% ze všech případů rakoviny. A to je založeno na kritériu standardní 5leté doby přežití, která technicky není indikátorem vyléčení i přesto, že úřady ji takto prezentují.


Odlišná studie publikovaná v časopise Journal of the American Medical Association (Žurnál americké medicínské asociace) zpětně v roce 1979 zjistila, že většina běžných procedur pro diagnózu a léčbu rakoviny prsu (z nichž se téměř všechny používají dodnes) neudělaly nic pro snížení jejího výskytu nebo prodloužení života pacientek.

Dvě další studie, první z Izraele publikovaná v roce 1978 a druhá z Velké Británie publikovaná v roce 1980 v deníku Lancet zjistily totéž. „Celková doba přežití pacientů s primární rakovinou prsu se za posledních 10 let nijak nezlepšila, a to navzdory používání vícesložkové chemoterapie, zaměřené na metastáze,“ vysvětluje studie v deníku Lancet, nazvaná „Selhání chemoterapie při prodlužování života ve skupině pacientek s metastázovanou rakovinou prsu.“

„Dále, nebylo zaznamenáno žádné zlepšení v dožití od prvního metastázování. Doba přežití mohla být u některých pacientek na chemoterapii dokonce zkrácena.“

Přírodní terapie pro léčbu rakoviny jsou vaší nejlepší volbou, pokud se u vás toto hrozné onemocnění vyskytne.

Existují řešení pro léčbu rakoviny přírodním způsobem, které zahrnují nicnedělání- což je jinak stále lepší, než jít konvenční cestou.

Závěr

Zbožné přání nezmění nic na tom, že farmaceutický průmysl je prostě: průmysl. Lékaři, výrobci léků, nemocnice a další zúčastnění vydělávají velké peníze vždy, když se onkologický pacient podvolí standardní léčbě. Ta obvykle zahrnuje vstřikování chemoterapeutických jedů do těla, pálení ionizující radiací nebo odřezávání části těl.

Případně nějakou barbarskou kombinací všech tří dohromady.


Je možné, že pár lidí bude s tímto pohledem na konvenční léčbu silně nesouhlasit. Nejčastěji to budou samotní onkologičtí pacienti, případně rodinní příslušníci, kteří viděli své milované umírat. Faktem ale zůstává, že každá z těchto domnělých léčebných metod v mnoha případech prostě nefunguje.

Málo známé výzkumy, které zdravotně-industriální komplex soustavně ignoruje nebo potlačuje, odhalují, že obzvláště chemoterapie prostě není efektivní léčebnou metodou na rakovinu


Zdroj: Chemotherapy kills cancer patients faster than no treatment at all



Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/rakovina/jak-dlouho-zije-pacient-s-chemoterapii-a-jak-dlouho-bez-ni/

+ BONUS ---------------------------------

 

Mýtus o chemoterapii zbořen: jedovaté léky způsobují další rakovinu než aby byly prevencí

Ethan A. Huff

Nový výzkum financovaný Americkým Zdravotním Institutem (The U.S. National Institutes of Health - NIH) ukončil až dosud převládající mýtus o tom, že chemoterapie likviduje rakovinu. V protikladu s tímto přesvědčením vědci z Harvardské a Massachusettské univerzity zjistili, že tyto jedy sice mohou působit na zbrzdění růstu buněk v nádorech, ale zároveň vyvolávají závažná poškození kmenových buněk, po kterém následuje další šíření rakoviny.

Výsledky výzkumu byly publikovány v magazínu The Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS). V rámci tohoto projektu vědci systematicky sledovali na ovocných muškách, jak chemoterapie ovlivňuje tělesné buňky. K testům byl používán druh mušek Drosophila, kterým byl přidáván lidský gen vyvolávající rakovinu a tento aktivoval jejich střevní kmenové buňky.

Na muškách se projevil rakovinný efekt chemoterapie

Jak se ukázalo, mušky byly výbornou volbou pro tento druh testování, protože jejich vnitřní prostředí umožňuje snadné vyhodnocování dělení nebo umírání kmenových buněk, vystavovaných vnějšímu působení. Ve vztahu k chemoterapickým lékům mušky slouží jako optimální objekt pro extrapolaci dat, aby se zjistilo, jak by na tyto chemikálie reagovaly lidské buňky.

Výzkumný tým obdržel z Národního institutu pro rakovinu (National Cancer Institute - NCI) k testování celkem 80 současně používaných léků pro chemoterapii. Podle výsledků testů vědci identifikovali mnoho nových sloučenin schopných zmenšovat nádory, aniž by způsobovaly škodlivé vedlejší účinky (mezi takové patřily např. extrakty používané v tradiční čínské medicíně).

Přinejmenším 7 testovaných léků, v současnosti využívaných západní medicínou, vykazovalo závažné vedlejší účinky. K takovým účinkům patřilo i nadměrné rozmnožování kmenových buněk. Na kmenových buňkách začalo být pozorovatelné nádorové bujení, které se v příznivém prostředí nebo za vhodných genetických podmínek může případně měnit ve zhoubné nádory.

„Zjistili jsme, že mnoho léků pro chemoterapii, které zastavují rychle rostoucí nádory, mívá zároveň i opačné účinky na kmenové buňky - způsobuje totiž jejich rychlé dělení,“ sdělila Michelle Marksteinová, molekulární bioložka z univerzity v Massachusetts. „To pro nás bylo překvapením, protože to dokládá, že stejný lék může působit odlišně na buňky u téhož živočicha: potlačovat růst nádoru u jedné skupiny buněk a souběžně i vyvolávat růst v jiné skupině buněk.“

 

Už dřívější studie prováděné na myších nebo mouchách potvrdily u chemoterapie potenciál k vyvolávání rakoviny

Už předchozí výzkum, publikovaný před zmíněnou poslední studií došel k podobným závěrům. Ve vyhodnocení léků pro chemoterapii dopadl nejhůře doxorubicin, jenž vyvolával jak u myší, tak i u mušek bujení kmenových buněk. V případech některých genových aktivací docházelo i k závažným zánětlivým reakcím a v mnoha případech pak takové reakce končily rakovinou.

„Domníváme se, že ten samý vedlejší účinek, jaký jsme vypozorovali u mušek rodu Drosophila, můžeme předpokládat také u lidí,“ uvedli autoři studie v jejím závěru. „Bezprostředním důsledkem našich závěrů je poznání, že zabránit obnově zhoubných nádorů v případě léčby tradiční chemoterapií by mělo být možné doplněním protizánětlivých přípravků.“


Abstrakt citované studie naleznete na adrese:
http://www.pnas.org/content/early/2014/03/06/1401160111



Použité zdroje:

http://www.pnas.org
http://www.umass.edu
http://www.eurekalert.org

Originál: http://www.naturalnews.com/044354_chemotherapy_drugs_stem_cell_tumors_FDA.html
Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/rakovina/mytus-o-chemoterapii-zboren-jedovate-leky-zpusobuji-dalsi-rakovinu-nez-aby-byly-prevenci/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře