Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zlevnit alkohol a zdražit mobilní připojení!

Naprosto nesouhlasím se zdražováním alkoholu!

Naopak! Myslím, že by bylo adekvátní jej podstatně zlevnit a – hlavně – dovolit jeho konzumaci dětem. Účinná reklama v médiích a u škol by navzdory konzervativním a nepřejícím rodičům či vychovatelům jistě dětský zájem podstatně zvýšila. Alkoholu by se spotřebovalo víc a státu by se zvýšily daňové odvody. Paní ministryně průmyslu by bezpochyby zajásala nad takovým zákonným usnesením.

  • zlevnit-alkohol-a-zdrazit-mobilni-pripojeni

 

Copak? Myslíte, že jsem se zbláznil?

Ó nikoliv. Přeskočilo jen Pirátům, kteří požadují zlevnění mobilních tarifů, které by ještě více umožnily dětem telefonovat a využívat chytrou digitální techniku.

Nejde totiž jen o tu dnešní, jejíž zaručenou neškodlivost ještě nikdo spolehlivě neprokázal. (No nedivte se, kdo by si dovolil ohrozit tak obrovský superkšeft, ovládající mysl miliard lidí a poskytující dobrovolný přísun informací všeho druhu?)

Ale před nám je brzký a rychlý přechod na mobilní sítě 5. generace! Ať získá praktický monopol světová obří firma ze Západu či Východu, nic to nemění na tom, že lidstvu hrozí smrtelné ohrožení tělesného i duševního zdraví.

Pro ty, kteří dosud nevědí, oč jde, to vysvětluje počítačový odborník dr. Gabriel Cousens:

„Každá generace se liší kódováním, nekompatibilním s předchozími generacemi. 5G slibuje rychlejší připojení a simultánní připojení mnoha přístrojů k internetu (internet věcí), což je hlavní důvod této nové generace připojení..

5G musí být chytřejší než předchozí systémy, čtyřikrát výkonnější technologií. Cílem je mnohem rychlejší připojení a kapacita než 4G, nižší odezva sítě, lepší pokrytí, zlepšená přenosová efektivita.

5G používá kódování zvané OFDM, které bude závislé na síti vysílačů velkých jako domy než vysokých věžích vysílajících signál na dlouhé vzdálenosti. (Ale vbrzku i sítí satelitů, uličních kamer, chytrých hodinek, mobilů, chladniček apod. - pozn. red.)

Dr. Cousens varuje, že 5G používají kratší vlnové délky a signály musí být přítomny každých 150m, tyto vysílače se objeví ve školách, na autobusových stanicích, prakticky všude. I když nebudete mít u sebe mobil, budete stále v elektromagnetické sféře nonstop, aniž budete mít možnost úniku.

Nepříznivý vliv na zdraví dokonce vztahující se k 3 a 4G bylo zdokumentováno v 900 studiích. U 5G se již nyní ukazují nepříznivé a škodlivé vlivy na zdraví.

Dr. Cousens uvádí, že lidé jsou schopni se vyrovnat s účinky elektromagnetického pole (EMF) po dobu 3 let, poté se objevují problémy s krevním oběhem, mentální obtíže, trávicí problémy a poruchy imunity. Vliv bezdrátových sítí a elektromagnetický smog se podílí výrazně na vzrůstajících psychických obtížích jako deprese a užívání často neúčinných antidepresiv.

Studie ukazují na souvislost mezi EMF a rakovinou, cukrovkou, nemocemi srdce, autoimunitními nemocemi, a dalšími civilizačními nemocemi.

Dlouhodobé vystavení EMF navozuje nerovnováhu, únavu, bolesti, pocity nepohody. Stále častěji se objevuje přecitlivělost na chemické látky, potraviny, malátnost. Výzkum u zvířat potvrdil rakovinu následkem radiace z vysílačů.

Vysílání v 5G se podobá 17 minutám ohřívání v mikrovlnce. 5G tak podle dr. Cousense doslova zahřívá mozek a tělo. Normy EU o bezpečnosti jsou zastaralé, nahrávají mobilním operátorům a jakkoli je internet skvělá věc, rozhodně nepotřebujeme stále větší a větší rychlosti připojení pro stahování videí a chatu na facebooku za takovou cenu.“ (http://dr.frej.cz/zdravi/nebezpecny-internet-zvany-5g)

Existuje naštěstí velké množství varovných článků na toto téma, stačí si je vyhledat na Googlu, pominout zastaralé, a ty, které v zájmu mamutích globálních operátorů mobilních sítí nebezpečí bagatelizují.

Ano, ne mně, ale Pirátům přeskočilo

Vydávají se za znalce a příznivce mobilních technologií a při tom se tváří, že nevědí nic o nebezpečí, které visí nad každým z nás. Že existují početné názory o tom, že celá mobilní technologie G5 je rafinovanou konspirací šéfů vojensko průmyslových komplexů nejmocnějších států mající za cíl vyhubit část lidstva, které naše vydrancovaná planeta už nebude schopna uživit. Zároveň pomocí těchto supertechnologií získat neomezenou moc nad každým jednotlivcem, jehož život bude stále více determinován mobilním kontaktem.

A není právě to důvod, proč vládní autority nestudují biologické účinky mobilního záření a nadšeně jásají nad budoucím rozvojem bezdrátového přenosu páté generace?

Zdraví občanů je pro ně asi druhotné. Prvořadé je jejich postavení v systému světové moci, které by hlasitým vyslovením skutečného ohrožení zdraví a odsouzením G5 mohlo být koncem jejich politické kariéry.

Popřemýšlejte nad tím! Jde nejen o vás, ale také o vaše potomky, budete-li vůbec mít schopnost je zplodit.

Ivo Krieshofer

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře