Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Delta neboli indická mutace: Nebezpečný zabiják nebo spíše politický strašák? Teď máme důkaz.

Ve zkratce...

Ivor Cummins na vládních datech z Británie ukazuje skutečný dopad údajné Delta neboli indické mutace. Představuje vážně takovou hrozbu, jak se nám politici a média snaží namluvit? Podívejte se sami.

  • delta-neboli-indicka-mutace-nebezpecny-zabijak-nebo-spise-politicky-strasak-ted-mame-dukaz

Přepis:

Ivor Cummins: Tak jo lidi, zásadní informace o této věci s mutací. Prosím, sdílejte tohle video, aby to lidé pochopili. Takže mutace Delta… liší se od indické mutace? Všichni jsou zmatení. Mutace Delta ve skutečnosti JE indická mutace. Jen ji přejmenovali. Všichni to musí pochopit. Právě vyšla tato zpráva z Public Health England a ta vše vysvětluje. Zde jsou data o mutacích.

Ta růžová je Delta neboli indická mutace. Vidíme, že od začátku dubna naprosto dominuje všechny případy v Británii. V polovině dubna byla už na 10 %, na začátku května to bylo 50 % případů, a 75 % v polovině května. A teď představuje téměř všechny případy… 90 %. Pokud je tohle problematická a nebezpečná mutace, už by v posledním měsíci nebo dvou měla obrovský dopad, že? No podívejme se. Zde jsou čerstvá vládní data, která jdou až do 17. června. Můžete si je vyhledat… tohle jsou vládní data.

A vidíte zde dopad na hospitalizace. Přidáme zelenou linku, kterou za chvíli použijeme a překryjeme ji na graf s mutací. Zpět k našemu grafu s mutací… růžová je Delta nebo indická mutace, která v posledních měsících v Británii převládá. Přidáme zde dopad SARS-CoV-2 na míru hospitalizací. Zde je ta linie.

Můžete si všimnout, že jak tato mutace v posledních měsících naprosto ovládla všechny případy, v podstatě nemá žádný skutečný dopad na hospitalizace. Je to naprosto jasné. A nenechte se oklamat… tohle není projekce, není to model, není to hypotéza, není to odhad… tohle je de facto důkaz, empirický důkaz, že tato mutace nemá v podstatě žádný skutečný dopad. Tady to máte… teď to víte. Takže smrtelné mutace nebo političtí strašáci? Co to je? Nejsou to smrtelné mutace… to víme, máme pro to důkaz.

Takže to jsou političtí strašáci. Všechny ty titulky o tom, že se svoboda nevrátí… to bylo politické strašení mutacemi. A připomínám, že teď máme reálný důkaz, že to tak je. Není to projekce, není to model ani hypotéza. Tady to máte. Můžete o tom říct všem svým přátelům, stáhnout si video níže a sdílet ho, aby lidé věděli, co se děje. Děkuji.

Překlad: David Formánek

Zdroj: 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře