Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

CDC tvrdí, že očkovaní mohou být superpřenašeči a požaduje návrat k povinným rouškám pro všechny!

Prostřednictvím slov samotné ředitelky CDC doktorky Rochelle Walenskyové se oficiální výklad o vakcínách a imunitě právě sám zničil. Zatímco v březnu tohoto roku Walenksyová veřejně slíbila, že očkovaní lidé nemohou šířit virus a infikovat ostatní, tentokrát veřejně prohlásila, že vakcíny selhávají a že očkovaní lidé mohou nyní přenášet vyšší virovou zátěž než neočkovaní lidé, což přispívá k šíření covidu¨.

  • cdc-tvrdi-ze-ockovani-mohou-byt-superprenaseci-a-pozaduje-navrat-k-povinnym-rouskam-pro-vsechny

Ani Yahoo News, které obvykle stojí na straně velkých technologických společností (Big Tech), nedokázaly tento zdrcující posun ve vyprávění zastřít a uvedlo:

CDC aktualizovalo své pokyny, aby doporučilo roušky uvnitř, a to i pro očkované osoby.

Varianta Delta usnadňuje očkovaným lidem přenos viru, uvedlo CDC.

Podobné virové zatížení mohou mít i očkovaní a neočkovaní lidé nakažení Deltou.

Deník USA Today byl přiznáním CDC tak znepokojen, že se snažil zapamatovat si vlastní reportáž, která citovala NBC News. Deník USA Today v panice vymazal ze svého článku tuto větu:


NBC News s odvoláním na nejmenované činitele, kteří o rozhodnutí vědí, uvedla, že přichází poté, co nové údaje naznačují, že očkovaní jedinci by mohli mít vyšší hladiny viru a nakazit ostatní v návalu případů vyvolaných delta variantou koronaviru.

CDC v současné době tato data před veřejností tají, mimochodem, nejspíše proto, že vědí, že jakmile budou data odhalena, jakýkoli zbylý kousíček jejich pro-vakcinačního příběhu se spontánně zhroutí.

„Priznání“ CDC právě vymazalo všechny sliby, které dali očkovaným… teď si pomalu uvědomují, že jsou odsouzenými superpřenašeči.

Při těchto veřejných prohlášeních CDC jen připustilo, že celý slib, že očkovaní lidé jsou imunní vůči covidu a nemohou ho šířit mezi ostatní, se prostě rozplynul.

CDC okamžitě požadovala, aby se celý národ vrátil k mandátům v podobě neandrtálských roušek, a to i pro ty, kdo byli „plně očkováni“.

Nabízí se otázka: Jestliže odpovědí nejsou vakcíny, ale spíše jen nošení roušek, proč tedy svět vůbec potřebuje CDC? A protože roušky ve skutečnosti nefungují tak, aby blokovaly virové částice, které jsou řádově menší než mezery mezi vlákny, jak je tedy roušky mohou zastavit?

A pokud očkovací látky nezabírají, k čemu jsou potom očkovací pasy?

To vše je otevřené přiznání, že CDC nemá žádné nástroje proti covidu a že posledních 18 měsíců provakcinačních slibů nebyly nic jiného než lži a propaganda. Ještě horší je, že celé lékařské zařízení potlačilo jediné legitimní řešení této pandemie, kterým je přirozená imunita, která může účinně fungovat pouze v kombinaci s dobrou výživou a správným doplňováním stravy. Jednoznačný systém lékařského kultu, který dnes dominuje společnosti, však vidí jako možné odpovědi pouze léčiva a vakcíny, nikdy ne výživu nebo přirozenou imunitu. Proto už CDC nemá co nabídnout kromě slepé poslušnosti k jejich šarlatánským vědeckým lžím.

Ale je to ještě horší: ředitelka CDC právě připustila, že vakcíny budou brzy zastaralé.

Dovedete-li si to představit, situace je ve skutečnosti mnohem horší než to, co zde bylo dosud pokryto. Ředitelka CDC Walenskyová ve svých veřejných přiznáních také připustila, že covid je „jen pár mutací od“ toho, aby všechny existující vakcíny zcela zastarávaly. Dodala:

Největší obavy, které, myslím, znepokojují nás, veřejné zdraví a vědu, se týkají viru a možných mutací. Máme velmi přenosný virus, který má potenciál vyhnout se našim vakcínám, pokud jde o to, jak nás chrání před těžkými nemocemi a smrtí…

Takže, jak by se každý racionální člověk mohl ptát, jaký má vůbec smysl brát vakcíny? To je ještě více alarmující, když si uvědomíte, že vakcínou navozená „imunita“ začíná po šesti týdnech prokazatelně slábnout. A jakmile vakcína vyprchá, lidé jsou ve srovnání s neočkovanými nebo s přirozenou imunitou náchylnější k infekcím. Právě proto se v Kalifornii v současnosti zaznamenává nejvyšší počet nových případů covidu-19 v okresech s nejvyšší mírou očkování.

Obdobně platí, že při prosazování dalšího penězotvorného kšeftu s „přeočkováním“ dnes vakcinační firmy otevřeně prohlašují, že jejich vlastní vakcíny přestanou po několika měsících fungovat, takže lidé budou potřebovat přeočkování, aby udrželi zisky z očkování v oběhu.

Vlastně je to ještě horší: vakcinovaní lidé jsou také „superšlechtitelé“ covidových variant.

Nejenže vakcinovaní lidé jsou dnes superpřenašeči, ale také se ukazuje, že jsou „superšlechtiteli“ variant vakcín. Jak vysvětluje vakcinolog Geert vanden Bossche:

„…hromadné očkování podporuje přirozený výběr variant očkovací imunity, která stále více uniká (VI) u očkované části populace. Celkově lze říci, že hromadné očkování prováděné na pozadí vysoké míry infekčnosti umožňuje rozšíření infekčních variant, které stále častěji unikají virem VI. Tento vývoj nevyhnutelně vede ke skloubení míry nemocnosti jak u neočkované, tak u očkované populace a urychluje vznik cirkulujících virových variant, které nakonec plně odolají imunitě zprostředkované vakcínou (VMI).

„Proto by hromadné vakcinační kampaně neměly probíhat během pandemie vysoce zmutovaného viru, natož během pandemie více infekčních variant (pokud se nepoužívají vakcíny blokující přenos!). Je nezbytné pochopit, že rychlý pokles míry virové infekčnosti, který není dosažen přirozenou infekcí, ale pouze výsledkem urychlených hromadných vakcinačních kampaní, pouze oddálí náhlé šíření nově se objevujících, plně vakcinačně odolných virových variant, a tudíž pouze oddálí výskyt vysoké vlny nemocnosti a úmrtnosti.“

Zdá se, že „vysoká vlna nemocnosti a úmrtnosti“ teprve začala.

Dr. Robert Malone varuje před „nejhorším možným scénářem“ a cituje první důkazy ukazující, že se nyní objevuje posílení závislosti na protilátkách (ADE)

Během příštích zhruba 12 měsíců pravděpodobně zaznamenáme vlnu úmrtí po očkování, která bude odrážet vlnu lidí, kteří začátkem letošního roku očkování získali.

Dokonce i doktor Robert Malone, vynálezce technologie mRNA vakcíny, varuje, že přijetí CDC je v podstatě potvrzením toho, že se začaly zvyšovat účinky závislé na protilátkách.

V nedávném rozhovoru se Stevem Bannonem o válečné pandemii doktor Malone (který je mimochodem plně pro vakcíny) prohlásil:

„To je přesně to, co byste viděli, kdyby došlo ke zvýšení závislosti na protilátkách… Ochrana Pfizeru ubývá po šesti měsících. Ti, kteří dostávali Pfizer, kteří jsou nyní v ochabující fázi, se zřejmě nakazili. Přesně to, co byste očekávali, je okno největší náchylnosti k zesílení závislému na protilátkách, v této dlouhé fázi postupného snižování, kdy reakce na vakcínu klesá.“

Vláda zamlžuje, co se tu děje. Zdá se, že se rozjíždí ten nejhorší scénář, kdy vakcína v uvadající fázi způsobuje, že se virus replikuje efektivněji, než by tomu bylo jinak, což je to, čemu říkáme ADE.

Když jeden z předních světových vědců zabývajících se vakcinací – vynálezce technologie mRNA vakcín – předstoupí a prohlásí, že covidové vakcíny dnes představují „nejhorší možný scénář“, pravděpodobně to stojí za pozornost.

Vynálezce vakcíny mRNA: Většina očkovaných zemí zažívá nadměrné nárusty případů COVID-19, zatímco ty nejmeně očkované ne. Tohle mi dělá docela starosti.“

zdroj: http://svobodnenoviny.eu/cdc-tvrdi-ze-ockovani-mohou-byt-superprenaseci-a-pozaduje-navrat-k-povinnym-rouskam-pro-vsechny/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře