Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Tak, jak to tedy vlastně je ...?!!

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Sleduji to kolem sebe v práci. Tu a tam lze něco říct, třeba: Myslíš, že má smysl ta tvoje rouška, když už to prokazatelně i skrytě většina z nás prodělala? Nikdo nezemřel, nikdo netrpěl, průběh skutečně byl jako velmi slabá chřipka. Většina si jen prohodila směny, aby to mohla bez nemocenské vyležet. Všichni to vědí! A myslíte si, že když nahlížejí do zpráv, tak nejsou vyděšení? Jakoby lidé žili ve dvou realitách zároveň: Vlastní zkušenosti a té, která je jim médii předkládána. Sleduji to od jara loňského roku, dcera pracovala brigádně v rakouském lyžařském středisku a prodělala to - za tři dny z toho byla venku.

  • tak-jak-to-tedy-vlastne-je
Manželka pracuje ve škole - taky to tam již řada učitelů měla - v 95% procentech skutečně slabá chřipka. Ano, teď jsem zaznamenal příběh známého, je mu 65, dostal oboustranný zápal plic a k tomu mu diagnostikovali covid,, z nemocnice ho propustili nedoléčeného, ten zápal plic se rozjel znovu.
 
Říkal mi, že smrti unikl těsně z její lopaty. Nepopírám, že u někoho to, v kombinaci s jiným onemocněním, může skončit smrtí. Ale vážení, vzpomínám si na lidi ze svého nejbližšího okolí, kteří postupně a po chemoterapiích umírali na rakoviny, vzpomínám si na chřipková období, kdy ty chřipky opravdu stály za to, a řada lidí tehdy zemřela.
 
Proč se o tomhle všem, o tom, jaký byl v uplynulých letech u nás nárůst dětí, postižených třeba autismem, jak je možné, že populace je stále více neplodná, proč se o tomto všem až doteď mlčelo a mlčí?!!.
 
Proč vás již tehdy neděsili na Novinkách.cz, že nastala apokalypsa?!!  A najednou to vše není, nejsou chřipky, nejsou rakoviny, všechno je covid. Poslat ten systém, ty naše novinářské parchanty, poslat to všechno do hajzlu!!!

Facebook komentáře