Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tak, jak to tedy vlastně je ...?!!

Sleduji to kolem sebe v práci. Tu a tam lze něco říct, třeba: Myslíš, že má smysl ta tvoje rouška, když už to prokazatelně i skrytě většina z nás prodělala? Nikdo nezemřel, nikdo netrpěl, průběh skutečně byl jako velmi slabá chřipka. Většina si jen prohodila směny, aby to mohla bez nemocenské vyležet. Všichni to vědí! A myslíte si, že když nahlížejí do zpráv, tak nejsou vyděšení? Jakoby lidé žili ve dvou realitách zároveň: Vlastní zkušenosti a té, která je jim médii předkládána. Sleduji to od jara loňského roku, dcera pracovala brigádně v rakouském lyžařském středisku a prodělala to - za tři dny z toho byla venku.

  • tak-jak-to-tedy-vlastne-je
Manželka pracuje ve škole - taky to tam již řada učitelů měla - v 95% procentech skutečně slabá chřipka. Ano, teď jsem zaznamenal příběh známého, je mu 65, dostal oboustranný zápal plic a k tomu mu diagnostikovali covid,, z nemocnice ho propustili nedoléčeného, ten zápal plic se rozjel znovu.
 
Říkal mi, že smrti unikl těsně z její lopaty. Nepopírám, že u někoho to, v kombinaci s jiným onemocněním, může skončit smrtí. Ale vážení, vzpomínám si na lidi ze svého nejbližšího okolí, kteří postupně a po chemoterapiích umírali na rakoviny, vzpomínám si na chřipková období, kdy ty chřipky opravdu stály za to, a řada lidí tehdy zemřela.
 
Proč se o tomhle všem, o tom, jaký byl v uplynulých letech u nás nárůst dětí, postižených třeba autismem, jak je možné, že populace je stále více neplodná, proč se o tomto všem až doteď mlčelo a mlčí?!!.
 
Proč vás již tehdy neděsili na Novinkách.cz, že nastala apokalypsa?!!  A najednou to vše není, nejsou chřipky, nejsou rakoviny, všechno je covid. Poslat ten systém, ty naše novinářské parchanty, poslat to všechno do hajzlu!!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře