Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Noční můra elit aneb Moc bezmocných

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Reakce Z.Bálka na článek

http://www.czechfreepress.cz/vlastimil-suchy/apokalypsa-zacala-v-okamziku-kdyz-se-zacal-prodavat-dluh.html 

Svobodné rádio poslouchám, stojí to za to a držím jim palce. Poslechl jsem si tedy i shora uvedený pořad www.youtube.com/watch?v=n9vvNfUVHGA.

Nicméně, musím říct, že v tomto případě mám jistě výhrady. Za prvé, pokud by tvůrci NWO neměli na zveřejnění uvedeného textu zájem, k uším širší veřejnosti by tyto informace nepronikly. Internet je sice mocný nástroj, nedělejme si však žádné iluze. Informace, které jím proudí, jsou do značné míry cíleně manipulovány, a ty, které by mohly zájem elit zásadním způsobem ohrozit, se sem nedostanou.

Život je pro lidskou představivost stále nevyzpytatelný a vždy si najde způsoby a cesty, které nelze z lidského pohledu dopředu odhadnout a předvídat. To platí i pro plány našich světských elit. Elity míní a lidská touha, v návaznosti na vyšší kosmické vědomí, mění... Možná právě proto na mne uvedený pořad zapůsobil jako zveřejnění prastaré elitářské představy, kterou se však stále nedaří ve všech bodech plně naplnit a která se svým tvůrcům začíná nebezpečně vymykat. V takovou chvíli může být vhodným tahem odkrýt své původní zájmy, ovšem v jednoznačném podání, že před jejich realizací není úniku!

  • nocni-mura-elit-aneb-moc-bezmocnych

O čem tahle informace ve své podstatě vypovídá?: " Máme vás v hrsti a není úniku, buď se podvolíte a my rozhodneme o tom, kdo z vás v té či oné otrocké podobě přežije nebo vás smeteme s povrchu zemského! Pokud jste si dělali iluze o tom, že nějaký vzpouzející se Rus, by mohl naše zájmy ohrozit, pak na to zapomeňte - i jeho máme pod konrolou, stejně jako vás!" Tak tomu ovšem není, stačí jen sledovat různorodý pohyb, který se v současnosti ve světě odehrává! A to především v oblasti, kterou není nikde vidět. Tedy v té bouři, která se dnes odehrává v lidských srdcích. Stále více z nás cítí, že tohle není ten svět, ten život, pro který jsme se narodili.

 
Cítíme, že z nás tady dělají karikatury toho, čím ve skutečnosti jsme, že žijeme životy, které jsou ubohou a děsivou fraškou oproti tomu, co bychom měli jako svobodné lidské bytosti prožívat! Vím, že to zní hodně obecně, možná pateticky, ale tím to vždy začíná! Každá vzpoura tímhle uvědomněním si začíná! Je dobře, že Svobodoný vysílač nám tento dokument zprostředkoval a jiní ho předtím vypustili do světa. Je to v prvé řadě především obraz toho, co pro nás bylo připraveno. Nikoliv však obraz toho, co bude a co nás čeká a nemine!!! Vyposlechl jsem si to s určitým odstupem a nenechal se strhnout deprimující emocí, která je záměrně vložena v jeho podtextu! Myslím, že s takovým přístupem je to dokument, jehož zveřejnění, v konečném důsledku, prohloubí elitářům vrásky na jejich stařeckých čelech...
 

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře