Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nedělní zamyšlení...

Právě v této těžké a mnohdy neradostné době je občas důležité připomenout si čím a kým ve svém nitru skutečně jsme a jak by měl vypadat život, pro který jsme se narodili. A naše sexualita, spojení mezi mužem a ženou, je jedním z nejmocnějších nástrojů, které nám to mohou připomenout. Možná právě proto je dnes z našich životů tak vytěsňována a nahrazována různými umělými, falešnými a neživými konstrukty.

  • nedelni-zamysleni

Citace, kterou vám zde předkládám, je z knížky "Hovory s Bohem II" od Neala Donalda Walsche. Pro mne je to jeden z vůbec nejkrásnějších popisů setkání muže a ženy. A o tom, že to právě takhle vidí ten Nejvyšší, ani v nejmenším nepochybuji, stejně jako pořád dokola opakuji, že právě naše náboženství, která se na Něj stále dokola odvolávají a parazitují na Něm, jsou Jeho i naším největším nepřítelem i zlodějem,který nás všechny okradl. A tady citace:

" ...Představ si dva lidi v jedné místnosti. Každý je na jedné straně. Budeme jim říkat: Tom a Mary. Tom vyzařuje svou vnitřní energii na všechny světové strany. Část této energie zasáhne Mary. Mary vyzařuje svou vlastní energii - část její energie zasáhne Toma. Ale t

yto dvě energie se setkávají způsobem, o jakém jsi pravděpodobně nikdy nepřemýšlel. Setkávají se přesně  na  polovině   cesty mezi Tomem a Mary. Tam se obě energie spojují a vytvářejí novou energetickou jednotku, která je kombinovanou energií Toma a Mary. Tom a Mary by této energii mohli říkat "tělo mezi námi" - neboť je to masa energie, s níž jsou oba spojeni a s níž si tito dva "sponzoři" neustále vyměňují energii. Právě tento zážitek je pravdou Toma a Mary. K tomuto Božímu spojení jsou oba přitahováni. Neboť oba cítí posvátnou radost tohoto požehnaného spojení. Tom a Mary, kteří stojí na opačných stranách místnosti, cítí , co se děje v energetickém poli. Oba jsou tím přitahováni . Chtějí se přiblížit jeden k druhému. Okamžitě! Ale jejich vychování jim v tom brání. Celý život jim vštěpovali, aby se neukvapovali, aby nevěřili svým pocitům, aby se drželi zpátky. Ale jejich duše chce zakusit tento nový zážitek - teď hned. Budou-li mít štěstí, odhodí své obavy a uvědomí si, že neexistuje nic než láska. Oba jsou přitahováni k tělu mezi nimi. Jeho existenci si již metafyzicky uvědomují, ale chtějí ji prožívat fyzicky. A tak se k sobě pomalu přibližují. Nikoli proto, aby se dostali k sobě, jak se to může jevit náhodnému pozorovateli, nýbrž proto, aby splynuli s masou energie mezi nimi. Chtějí se dostat do místa božského spojení, které mezi nimi už existuje. Chtějí se stát jedním tělem. A jak se k sobě přibližují, energie, kterou oba vyzařují, překonává stále kratší vzdálenost a stává se intenzivnější. Čím více se k sobě přibližují, tím intenzivnější je energie mezi nimi. Teď už stojí necelý metr od sebe. Masa energie mezi nimi je rozžhavená do ruda. Vibruje nesmírnou rychlostí. Spojení mezi nimi hoří energií. Oba jsou spalováni vášní. Tom a Mary se k sobě ještě více přibližují. A teď už se jeden druhého dotýkají. Dotek je téměř nesnesitelný. Nádherný. Oba cítí veškerou energii své spojené bytosti. Tom a Mary se teď objímají, oba naplňují tentýž prostor. Oba cítí energii mezi nimi a chtějí s ní doslova splynout. Chtějí jí dát hmotnou formu . Stvořil jsem mužské a ženské tělo tak, aby to bylo možné. V tomto okamžiku to Tom a Mary udělají. Tomovo tělo je teď připraveno doslova vstoupit do Mary. Mary je připravena doslova přijmout Toma ve svém těle . Jejich vzrušení je víc než intenzivní ... je naprosto nepopsatelné. Dvě těla se spojují. Tom a Mary splynou v jedno tělo. Energie mezi nepřestává intenzivně proudit. Naléhavě. Vášnivě. Oba těžce oddychují. Pohybují se. Nemohou se jeden druhého nabažit. Snaží se dostat k sobě ještě blíž. Blíž. Ještě blíž. Najednou vybuchují - doslova - jejich těla se křečovitě zmítají. Vibrace jim proudí až do konečků prstů. V explozi svého spojení poznali Boha a Bohyni, alfu a omegu, všechno a nic - podstatu života - zažili to, co skutečně je. Stali se jedním tělem - a z takových dvou se často rodí nová entita. Tom a Mary doslova stvořili nový život. Neříkal jsem vám, že jste Bohové?"
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře