Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kam mizí radiace?

Berte to jako moji osobní zkušenost a pohled, s nikým  se dohadovat nebo přetlačovat nemíním: 

psal mi emailem kamarád:

Skládka vojenské techniky (hlavně obrněné transportéry), která byla použita při likvidaci Černobylské události (1986), už kompletně zmizela.

Nejvíce byly zamořené vnitřní prostory této techniky, takže se počítalo s její likvidací až po cca 80-100 letech, protože ten materiál (pancíř) na nich je nacucaný radioaktivitou jak houba – na povrchu málo (typicky měřákem bez doteku), ale pod ním…

Takže to je problém nejen pro ty, kteří do ní vlezou, ale především pro ty, kteří ji opravují.
Řezat flexou nebo svařovat radioaktivní materiál, či se pohybovat v takovéto hale – zdraví Vám nikdo nevrátí.

Takto to vypadalo ještě v roce 2015.

a odpověděl jsem:

  • kam-mizi-radiace
   
To vyvážení radioaktivních a toxických odpadů na Ukrajinu a jejich zakopávání tam si dohodla současná ukrajinská vláda s mladým Sorosem. Jak to bylo s tím zamořeným pancířem obrněnců a tanků, nevím, ale co mne v minulosti, kdy jsem to postupně sledoval, velmi zaujalo, bylo, jak se s tou katastrofou dokázala srovnat tamní, černobylská příroda. 
   
Nejprve se tam rodila znetvořená zvířata, ale pak si s tím příroda dokázala velmi rychle poradit. Dneska je to taková přírodní oáza, i proto, že lidé tam stále nesmí, ale zvířata i flóra si s tím dokázala velmi rychle poradit a dneska je tam takový rezervoár zdravé, divoké přírody. 
   
Nevím, jestli to byl samoočistný proces nebo tomu bylo napomoženo Shůry, tedy Shůry těch mimozemských civilizací, které ten náš vývoj sledují a v rámci možného se snaží pomáhat. Ale vím, že takové technologie mají, tedy technologie, které dokáží čistit radiací zamořené území a nebe. Kdysi, před x lety, mi to ukazovala moje známá na obloze nad námi. Kolem takového černého, radioaktivního mraku se vytvořil na krajích takový zlatistý kruh, který ten černý mrak začal postupně vstřebávat do sebe, až byla obloha zcela čistá.
   
Podobná svědectví, ohledně radiace, existují i z Hirošimy nebo Nagasaki, podle vědeckých propočtů by tam dodnes měla být radiace nepoměrně vyšší, ale cosi způsobilo, že tomu tak není... 
   
Podobná svědectví, zasahujících záchranářů, existují i z Ukrajiny během černobylské havárie. Četl jsem kdysi svědectví záchranářů, kteří se přiblížili ke skladišti plutonia (nejničivější složka radioaktivního zamoření - již jen miligramy dokáží zamořit stovky kilometrů) u Černobylu. A to hořelo a radiace právě tam letěla každým okamžikem řádově nahoru. No a oni popisovali, že tam v tu chvíli přilétlo UFO (klasicky kulovitý disk) a vyslalo do toho místa intenzivní paprsek. Pak jim to na těch jejich přístrojích začalo ukazovat radikální pokles radiace, až k nule a k žádné explozi nedošlo. Oni tvrdili, že kdyby to plutónium tenkrát bouchlo, tak by byla totálně a na staletí zamořená celé Evropa... 
   
Kdysi, tak 20 let nazpět, jsem od nich (mimozemšťanů) měl sdělení, že není zamořen jen povrch naší planety, ale že podle jejich průzkumu je naše planeta zamořena chemickým a radioaktivním odpadem přibližně do hloubky 30 metrů pod povrchem. A taky mi tenkrát bylo řečeno, že až tahle etapa našeho vývoje skončí, budou postupně, pomocí jejich technologií, celou naši planetu čistit.
 
Takovou jsem měl kdysi osobní zkušenost a právě proto tak zuřím a jsem zoufalý, když od nejrůznějších zvěstovatelů o mimozemšťanech, kteří si jen přečetli to, co kdysi vyrobila CIA, tak se od nich dozvídám o mimozemských bestiích, Šedivácích, krvelačných únoscích, požíračích lidských těl a duší apod.. To mě vždycky hodí do naprosté beznaděje, to naprosté otočení pravdy! Ale dělat s tím teď nic moc nemohu... 
   
To nejpodstatnější a nejzásadnější poznání pravdy přijde až na samý konec, až poté, kdy projdeme vývojovou etapou, v jejímž středu se právě teď nacházíme...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Bálek Zdeněk 2024-01-14 14:47
Pane Bacík, dejte si nejprve vydatnou, studenou sprchu a pak si to po sobě znovu přečtěte. I kdybych chtěl, víc vám poradit, ani pomoci nemohu...
Citovat
#2 Samsa 2024-01-14 13:29
Jste ale sprostý jak nějaký bacil Bacík. Já si článek pana Bálka rád přečtu
Citovat
#1 Martin Bacík 2024-01-14 11:34
Bravo, bravo, bravo...mistře Bálku ! Bravo. No...vidím, že jsem se nespletl v hodnocení nejen Vaší osoby, že. Ta mánie - egomasturbace při neustálém tlachání na blozích a webech ( kde se nikdy a nikam nedobereme, že...) Vám už asi dočista vyžrala mozek ?! Když už nevíte kudy-kam a evidentně postrádáte racionální vyšší státotvorné myšlení a pochopení procesů - zkrátka typický nesvéprávný český ,,flastenec" - tak začnete s těmito magorárnami ?!

P.S. Už jste konečně po 34 letech ( od r. 89 ) pochopil duševní, morální a politický rozdíl mezi těmi, co ČSSR - ČR a SR plánovitě a záměrně geniálně rozebrali a z národa udělali naprostou sračku, ...a takovými, jako jste VY ?! Jen jim dále říkejte, že jsou ONI hloupí a neschopní atd. - ale to VY a Vám podobní jsou UBOŽÁCI, alibistický neschopný DOBYTEK.

Kdyby naši předci měli takové vlastnosti, co VY a Vám podobní, nikdy by žádná česká a slovesnká ( československá ) státnost nebyla - nebyl by jazyk, kultura atd.

Pište dále ( stovky sraček bez významu a výsledku ) - založte si další blogy a strany, milujte flastence svého - tedy i Babiš je přeci flastenec, ne...hlavně jděte do hajzlu !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře