Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jak daleko to necháme zajít?!!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Dnes jsem při listování na FB narazil na informaci od své přítelkyně z Německa, že německá SPD navrhla na JUSO - Spolkovém kongresu legalizovat potraty až do 9. měsíce těhotenství.

  • jak-daleko-to-nechame-zajit

Přišlo mi to natolik šokující, že jsem tomu nejprve ani nechtěl uvěřit, než jsem narazil na další článek z hlav našich současných, západních "vědců", který byl pravděpodobně pro německou SPD vzorem k jejich návrhu. A vědci jdou ještě dál a navrhují legalizovat nejenom předporodní, ale i poporodní potrat. Jinak řečeno poporodní vraždu již narozeného člověka...

A zdůvodňují to tím, že právě narozené dítě je ještě "ne - člověk" a svým narozením by mohl ohrozit zájmy "aktuálních lidí"... Žijeme v době, kdy o našich životech a životech našich dětí rozhodují zcela bezcharakterní, všehoschopné bestie, plně srovnatelné s "odborníky" z dob nacistického Německa!

Tito lidé byli do svých funkcí a úřadů dosazeni a jsou placeni za to, aby se nás a našich dětí zbavili v zájmu likvidace původního evropského obyvatelstva a jeho nahrazení snadno ovladatelnými primitivy. Jen slepý by si to nemohl všimnout...

Počínaje řízenou masovou migrací, likvidací tradiční rodiny, propagací a upřednostňováním úchylek, neschopných mít vlastní děti a vychovat je (LGBT), likvidaci tradičních přirozených rolí: žena - muž, matka - otec, krádežemi dětí (Barnevernet), mrzačením našich dětí (trojí očkování již v prvním roce života směsí jedů a chemie, které trvale poškodí jejich mozek, psychiku i přirozenou imunitu) atd.

Jak daleko to necháme zajít?!!

Facebook komentáře