Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Do Evropského Parlamentu míří „Potraty bez hranic“

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Tradiční rodina z.s.

Evropský parlament bude jednat o schválení zprávy Matič - nejagresivnějším útoku na lidský život.

Potraty jsou citlivým tématem, které členské státy legislativně upravují na vnitrostátní úrovni. Většinou jsou potraty dovoleny za přísných podmínek a ze závažných důvodů a jsou v kompetenci členských států. Brusel se nyní opět pokouší převzít další kompetence členských států: nyní chce legalizovat „potraty bez hranic“.

  • do-evropskeho-parlamentu-miri-potraty-bez-hranic

Zpráva útočí na všechny prorodinné zákony Evropy a tvrdí, že ochrana života od početí je „porušením lidských práv a formou genderově podmíněného násilí,“ a vyzývá členské státy, aby „odstranili překážky legálního potratu a bojovali proti nim.“ Přitom žádné lidské právo na potrat neexistuje! Zpráva Matič je dalším pokusem o mezinárodní uznání potratu jako „lidského práva“.

Více informací ZDE

Proti této zprávě se v Evropě zvedla vlna odporu. V tomto protestu se již angažuje iniciativa CitizenGO, která zpracovala petici pro zamítnutí této zprávy, ke které se též připojujeme.

Petici podepsat ZDE

Tlak veřejnosti nelze podceňovat. Právě díky němu se podařilo v několika členských státech Evrospké unie zabrzdit, nebo zrušit ratifikaci Istanbulské úmluvy, do jejíž agendy zpráva Matič nepochybně spadá. Ochrana lidského života za jeden internetový podpis skutečně stojí.

Ivana Schneiderová

Facebook komentáře