Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dobře si ho zapamatujte - pro časy budoucí...

Dokážete si představit ještě většího ubožáka, než je tenhle náš politický krysař Pospíšil?!! 

Krajina totálně zničená ohněm (a kdo ví, kdo se o něj postaral?), tisíce zoufalých domorodců, kteří přišli o vše, vypálené háje mnohasetletých olivovníků, které živili místní lidi a jejichž obnova bude trvat generace... A do toho řecká vláda, které už neví, kudy kam, a nikdo z toho slavného, demokratického ZÁPADU jim prakticky žádnou pomoc nenabídnul (mají tam teď na tom ZÁPADĚ jiné starosti - kde sehnat další munici , zbývá už jen ta bohulibá, kazetová, a jaké další zbraně poslat na Ukrajinu), v zoufalství žádá Rusy, přestože právě proti nim, proti jejich vojákům a civilistům houževnatě posílalo a posílá zbraně, o pomoc...           

dobre-si-ho-zapamatujte-pro-casy-budouci
 
Protože právě jen Rusko má taková letadla, s takovou kapacitou objemu vody pro hašení, která prostě jinde nejsou... Nikoliv Rusové vypočítavě nabízejí - Řecko žádá, protože už neví, kudy kam!
   
A teď si přečtěte srdcervoucí pravdu od tohoto našeho, všemi špinavými dírami prolezlého, potkana!!! (Mimochodem byl to právě tento potkan, který kdysi právně prosadil privatizaci našeho exekutorství! Blahodárné následky jeho někdejší  "odvahy" vidíme dnes všude kolem sebe!!!). Takže, copak nám to sdělil ten náš vyžehlený potkan v kvádru?!!!:
   
"Řecko trpí požáry a Rusko se toho snaží nechutným způsobem využít. Putinova propaganda tvrdí, že Západ selhává, přitom hasiči z Moskvy jsou připraveni Řecko nezištně zachránit.
   
Myslím, že všichni moc dobře víme, jak taková ruská pomoc vypadá, A že Rusko nám nejvíce pomůže, když už nikdy zachraňovat nebude!!"
   
Nemám, co dodat, všechna slova jsou úplně zbytečná! Moji milí spoluobčané, máte opět ideální přiklad toho, koho si příště zvolit! A to dokonce i do časů, až i vám bude hořet střecha nad hlavou...
   
Po zkušenostech z předchozích let nepochybuji o tom, že vaše většina tohoto lídra nepřehlédne a dá mu svůj hlas!
dobre-si-ho-zapamatujte-pro-casy-budouci

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#8 miroslav petr 2023-07-29 11:55
neurážejte hovada!
Citovat
#7 Jarek 2023-07-29 11:48
Hovady byl, hovadem je a hovadem zůstane.
Citovat
#6 Filipes@volny.cz 2023-07-29 10:41
Jiřinka je jen odporná buzerantská filcka, o kterou by slušný člověk neopřel ani kolo.
Citovat
#5 Karel 2023-07-28 11:34
Ten je již potrestán tím, že je buzerant !
Citovat
#4 Dana 2023-07-28 08:15
Žádné další "normální" volby nebudou. Zrádci budou potrestáni a změní se celý systém, protože se změní dost velká část lidských bytostí na to, aby změna mohla nastat. Zůstávat v marasmu, který tady teď vládne se stejnými kandidáty či jim podobnými by byla stále cesta padlého anděla do pekel, a to už máme za sebou.
Citovat
#3 V. 2023-07-27 22:50
Názor chlapakterý se nechává mrdat do prdele a kouří čuráky nemá žádný význam.p5kd5
Citovat
#2 miroslav petr 2023-07-27 19:35
kdyby žil jeho děda,tak by ho lištil,až by sbíral všechny zuby.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-07-27 19:33
stalin by si s ním poradil...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře