Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

USA největší teroristická organizace na světě.

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Opět mne k napsání článku inspiroval jiný článek, zveřejněný na CFP. Jednalo se o článek Emila Kalabuse s názvem Evropská komise musí uznat Pravý sektor za teroristickou organizaci.

A dnes chci napsat, že EU a celý svět by měl uznat a odsoudit tu největší a nejnehumánnější teroristickou organizaci na světě, kterou je vláda USA.

  • usa-nejvetsi-teroristicka-organizace-na-svete

A co mne k tomuto tak radikálnímu a možná i jednostrannému názoru vede? Jednak to, co se děje a pak film, na který jsem se v dobré víře podíval. Byl to remake bývalé hitovky Robokop.

Původní film se mi celkem líbil. Byl, svým způsobem v době uvedení do kin, pro mnohé i filmem tzv. kultovním. Hodně mě tedy zajímalo, co a jak se povedlo všem, co na novince pracovali a spolupracovali.

To, co se ve filmu odehrálo, mi dlouhou dobu zůstalo v hlavě a "nedalo" spát. Pomalu se mi díky tomuto snímku tvořil základ nového článku o vývozu agrese USA mimo své území, jenž dnes čtete a pak i zmíněný článek Emila Kalabuse, který nakonec vše ještě podtrhl.

Hned v úvodu filmu je ukázáno, jak média manipulují s davem. Jak si překrucují věci tak, aby vyhovovaly těm, co médiím platí. Je zde také ukázáno, jak je zajištěn vývoz kontroly na obsazených územích USA. Celá úvodní akce, mající za cíl obhájit roboty-vojáky v ulicích, je akce s názvem OPERACE SVOBODNÝ TEHERÁN.

Vše je opět, jak je dnes již zvykem, v přímém přenosu. Místo vojáků jsou v ulicích "SVOBODNÉHO TEHERÁNU" roboti skenující lidi a kontrolující je od hlav k patám. Je to jasný zásah do svobod a práv těchto lidí jako jednotlivců. Nikomu z nich se nelíbí, jak jsou pod lupou a tvrdou a nekompromisní kontrolou. Ale podlehli a vydrží. Nechají se skenovat. Mají strach.

A tak hned na začátku filmu je vidět, kdo je ten špatný a kdo ten dobrý. A dobrými zde rozhodně nejsou lidé arabského světa. Jsou odhodláni se bránit a taky se brání. Napadnou roboty-vojáky. A ti bez slitování pálí a střílí. A kluka, co jde bránit svého tátu s nožem v ruce, rozstřílí na kusy. Masakr v přímém přenosu je záhy ukončen, ale mediální kampaň pokračuje dál a děsivý masakr je jako vždy odsunut do pozadí a jakoby se nestal.

Pokračuje dál i proto, že zájmové skupiny, chtějící mít větší zisky. Tlačí skrze media na to, aby byl změněn zákon, jenž roboty, v podobě policistů a vojáků, na území USA zakazuje. Nezakazuje však jejich nasazení v jiných oblastech mimo USA, kde vzbuzují obavy a strach. Je zde i vyčísleno, o kolik miliard dolarů ona firma (OCP), mající patent na tyto válečné stoje, tratí každou minutu, když jejich produkty nebrázdí ulice USA.

A tak je všem jasné, že se něco musí udělat. Udělat proto, aby byl robot-policajt, přijat následně médii zmanipulovanou veřejností. Ta pak nutně bude tlačit na změnu zákona a jeho co nejrychlejší schválení. A to se nakonec skoro podaří, protože film se již odvíjí podle původního scénáře, kdy Alex Murphy skoro podlehne zranění. Je mu však společností OCP pomoženo a on je poslán do ulic. Lidi si jej skutečně oblíbí a změně zákona je nyní cesta otevřená. Ale.

Murphymu je, oproti původnímu snímku, dána možnost přístupu, díky vyspělé elektronice, do veškeré databáze proto, aby zabránil zločinu. A zde již pokračuje jiná zápletka směřující jeho kroky do špiček policie, špiček oné firmy a ke všem těm, co mají za cíl ovládat, korumpovat a být zkorumpovanými. Vše nakonec vede k obnovení zákona o zákazu pohybu strojů po ulicích USA. Ovšem media se nedala a očernila toho, kdo měl zdravý rozum a opět zákon do obecného života zavedl.

A ptáte se kde je vývoz oné fašizující propagandy USA směrem ven z jejího území. Ten tvoří jednak popsaný začátek filmu a pak jeho závěr. Z toho mi bylo dlouho nevolno, protože zde bylo řečeno:

"Vím, že si někteří z Vás myslí, že tyto myšlenky jsou nebezpečné a tyto stroje narušují svobodu obyvatel. Někteří dokonce věří, že použití těchto robotů v zámoří z nás dělá stejné agresivní imperialisty, kterým se snažili utéct naší předci...

Ale já Vám říkám!

Přestaňte valit oči!

Amerika je nyní, a vždy bude nejvýznamnější zemí na povrchu země."

A když jsem slyšel o tom, že Amerika je něco výjimečného na tomto světě, uvědomil jsem si, co je ve filmech provenience USA exportováno. Pokradmu a plíživě infiltrováno do myslí lidí po shlédnutí snímků, kde je USA tou NEJ zemí. Zemí, na jejímž kontinentě "nikdy" žádná světová válka nebyla.

Je to země, která vždy a za každých okolností na válce vydělávala a vydělává. A to je nutné si uvědomit mít v souvislostech s děním kolem nás. S děním na Ukrajině, Sýrii, Libyi, Egyptě a Iráku a jiné země nevyjímaje.

Agrese schovaná pod rouškou propagace humanitárního bombardování a záštitu Boha, který vždy žehná Americe.

Je to něco naprosto otřesného a neslučitelného s přežitím této civilizace. Vývoz agrese USA mimo její hranice ji stojí mnoho finančních nákladů, ale ještě mnohem více se USA v podobě vazalů a reinvestic, do vybombardovaných zemí a jejich měst, vrací zpět.

První světovou válkou "přestaly" existovat kolonie. Ale nyní koloniální a imperiální politika USA nabývá vrcholu a neuvěřitelně obludných rozměrů. USA je státem, který nikdy nebude mít dost. A i hodně, je pro něj málo. Je to stát, kde je "svoboda" a je zde možné vše. Vše včetně zabití. Každý zde může mít zbraň a s ní kohokoliv zabít. Je to země, kde korupce, kupčení s voliči a jejich financemi je neuvěřitelná a zapříčinila už několikerý krach v lidských dějinách.

Jejich vývozním artiklem, je: "Dělej, co chceš. Hlavně, když na tom vyděláš a budeš mít zisk. Ostatní tě nemusí zajímat."

A z toho plyne, že máš-li kapitál a dostatečné finanční prostředky, pak tě nemusí zajímat ani osudy těch, které svojí rukou zničíš. A ani osud této planety, kterou je nutné v rámci ještě většího zisku drancovat a ničit.

A tak ještě jednou a na závěr. O tom, že USA je největší agresor na světě jsem, tím co kolem vidím, přesvědčen. Má-li někdo jiný, pak jej může mít. To je normální a běžné. Fakta však hovoří jasně. A není to v prospěch USA a jejich "VSTŘÍCNÉ POLITIKY". Politiky, mající za cíl jen zisk, vývoz teroru a organizovaného zločinu mimo své území, aby USA kvetla a ostatní sbírali jen nechutné zbytky, co Američani někde odhodí a po sobě zanechají.

Facebook komentáře